Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

Bai nene daca ziua asta e asa frumoasa nu vreti sa iesim la o plimbare prin jurul Bucurestiului...eu ma gandeam la un mic mare in Branesti...sau un complex Astoria Snagov...voi ce ziceti ?

Eu la 14:30 sunt calare pe motor...cine mai vrea sa iasa scrie aici sau suna !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am treabã multà,pot sã vin doar c-a sã dau bunã-ziua...Plus cã nu-mi functioneazã farul (xenonul e ok,si merge si pozitia),nici claxoanele si nici semnalizarea pe stânga...

 

Unde e locul de-ntâlnire?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca la intoarcere veniti prin Baneasa, ma lipesc si eu de voi cand plec de la serviciu.

 

Am fost chiar pe-acolo...Da' cine se mai uita pe forum,,,?! Sã fi dat un telefon...Hi,hi...Încep sã fiu din ce în ce mai încântat de noua fierãtanie.Tâsneste de rupe.Acuma,asa cum e,cu motorul varzã.Dupã ce-o pun la punct,cred c-o sã mã ridic pe-o roatã,cu ea,dacã bag mâna-n gaz...Pierde ulei,care se arde pe-o galerie.Miroase a bisericã,si face si fum...Eu,care-s ateu convins...!!! :crack:

 

@Darian

 

Vreau doua veste, ca vrea si nevestuica mea una. Ma anunti in timp util cand faceti comanda. Berile le dau eu....

OK,te-anunt

 

Dariane, preseaza si tu lumea sa luam vestele alea, sa adunam banii, ca asa asteptam pana la anu sa ne strangem.

 

Bã,eu nu mai zic nimica....Nu vreau sã dau impresia c-as avea vreun interes,la faza asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene...va iubesc si ma iubesc...am tras o tura pe cinste azi...m-am plimbat cu Andreea(respect fatoo),cu Doctorashu',cu Uriashu si cu Nelutu(acest Picasso al motoristilor)...a fost o tura cu de toate...frig,aglomeratie,alunecari de c.u.r,oglinzi de masini atinse etc...foarte tare...apoi am fost unde ne place noua cel mai mult...la carciuma..formatia de sus plus Dusha cu Dan_ si BabyAngel cu NewSteel(mai las-o bah nesatulule !!!)...va pup si va iubesc pe toti...la maxim...asa se tine o prietenie...nu pe forum...inca o data va spun,cu mana pe inima,va iubesc...tampitilor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da. Joia e sfanta! Dar probabil o sa ne vedem tot in Centrul Vechi.

 

 

Bravo Dane !!!...super bine spus...Joia e Sfanta pt brigada noastra !!!...eu nu ma mai obosesc sa raspund la astfel de intrebari !!!

Joi ne vedem in CV...de la ora 18:00...si poate vb la o carciuma de acolo unde sa mergem tot timpul...si sa avem mereu masa noastra si sa avem si reducere...macar la bere !!!

Editat de valentino1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Dyonissos: ...ceva poze,de azi ? Hai cã vreau sã-mi vãd si eu rat-ul în pozã. Cã de la primãvarã,o s-arate total diferit.Posibil,schimbate chiar si aripile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...