Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

De ce,mã Vali...?! Cã doar vorbim de animale,nu...?!

Stai calm,cã nu vin. Când n-am un ban , dar de lucru am deja gràmadã,tu crezi cã-mi arde de distractie ?! Nu stii ce mã doare sufletul sã vãd GS-ul cum pishã uleiul,si sã stiu cã deocamdatã n-am ce-i face.Pânã nu lichidez niste datorii,stau cuminte. Teoretic...!..,Cã i-am gãsit crash-bar cromat..Nici nu credeam sã existe.S/h,dar impecabil.Am si licitat la el.si dacã-l iau cu 20 euro cu totul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bbbaaaiiii...,"reati ai dreacu de chopperisti !!!...va mai dati mult cu motoarele sa ma enervati???

"Azi am fost ancoace,maine mergem ancolo...etc"Lasati-o an fasole ca nu va mai recunosc de prieteni !!!

Si-asa mi-a zis ala cu cap de ...Leu (nu dau nume...) ca nu imi mai raspunde la telefon daca nu imi iau motor...

Altul mi-a zis ca nu vrea sa stea la poze cu pietonii...si tot asa...Maine-poimane o sa-mi cereti TAXA DE ROND!!!

Bineee-bineee... dar vedeti ca la mine binee-binee inseamna rau-rau !!!

Joia asta ne vedem an Centrul Vechi si o sa FACK cu voi O ORA DIRIGENTIE !!! Poai nu se mai poa"..frate ,ce pielea mea !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bãi HABA...Hai si fã-i o surprizã lu' ãsta cu cap de leu...Îti dau împrumut Virogutza,ca sã vii cu motocicletã,la-ntâlnire...Sã nu mai aibe motiv sã comenteze...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haba manca-ti-as parul tau ala stufos de pe piept,stai cuminte sa nu te lovesti la pasarica...ti-ai facut poze de racket si te dai la Baci ???...vezi ca te trag de urechi !!!...mai bine vii cu noi vineri la Horezu si ne batem in sticle de vin...

Si tu Urias nemernic te dai cu nemtzii ???...mai bine maine imi aduci si mie walkiurile-talkiurile !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai interesul ar fi sa avem toti cat de curant veste cu patch! :rock:

Mah, a dat lumea-n dambla cu pach-urile astea.., ce dreak, nu sunt cioparist daca n-am pach-uri pe vesta?i..., zau daca inteleg care-i faza! ma rog, gusturile nu se discuta. :alcy: Am mai vazut ca se poarta pe la cioparisti, pe cracul pantalonului de piele, un lant gros nichelat, in fine, nu m-am prins ce-i agatat de el si la ce serveste! O fi cool!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A trecut pe la mine,Rãzvan (@metricmotion).Am fãcut împreunã o listã cu ce-i mai urgent de schimbat la GS si la Virogutzã.La cum îmi scârtâiau frânele de pe fatzã,as fi putut sã jur cã-s duse plãcutzele.Noroc cu Rãzvan,c-a zis "ia sã vedem,totusi,înainte sã le comandãm"... Îs aproape ca noi..Mã pregãteam sufleteste de-o cheltuialã de vreo 70 euro,cu astea..Azi,o sã-mi fac timp sã dau acolo cu spray de frâne -sper sã disparã scârtâitul ãla sinistru...În timp ce monta etrierul la loc,am tot discutat...Cu ajutorul lui,o sã-mi iau pt. ambele mobre,o grãmadã de piese si accesorii.De exemplu,ia ghiciti voi,cine-o sã aibe cel mai "gãlãgios" claxon...?! Adicã Stebel Nautilus,cromat...Pe Rãzvãnescu vi-l recomand cu cea mai mare cãldurã - super serios si cu tarife la ce-aduce ca importator,aproape fãrã concurentzã.Si e si chopperist de-al nostru ! Adicã,cu atât mai mult,se pricepe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bbbaaaiiii...,"reati ai dreacu de chopperisti !!!...va mai dati mult cu motoarele sa ma enervati???

"Azi am fost ancoace,maine mergem ancolo...etc"Lasati-o an fasole ca nu va mai recunosc de prieteni !!!

Si-asa mi-a zis ala cu cap de ...Leu (nu dau nume...) ca nu imi mai raspunde la telefon daca nu imi iau motor...

Altul mi-a zis ca nu vrea sa stea la poze cu pietonii...si tot asa...Maine-poimane o sa-mi cereti TAXA DE ROND!!!

Bineee-bineee... dar vedeti ca la mine binee-binee inseamna rau-rau !!!

Joia asta ne vedem an Centrul Vechi si o sa FACK cu voi O ORA DIRIGENTIE !!! Poai nu se mai poa"..frate ,ce pielea mea !!!

 

subscriu, rai domne rai , una doua plimbari la orice ora din zi si noapte, nu se mai satura, dar atat zic VA VENI SI VREMEA NOASTRA ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

subscriu, rai domne rai , una doua plimbari la orice ora din zi si noapte, nu se mai satura, dar atat zic VA VENI SI VREMEA NOASTRA ;)

 

Aaaaa...sarut mana doamna C.....mai "scriti" si dvs. pe aici ???....am crezut ca v-am pierdut !!!...pai ne vedem deseara in CV de la ora 18:00 si ne certam "live".

 

Buna dimineata!!

 

Neata si tie Americanos.....cam imbracata fata...ne obisnuisem cu ceva mai naked !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce cyborg-eritze...Juma'om,juma' sintetic...

Luni,duc GS-ul la reparat si control general.Scap de problema cu uleiul !!!! Si-i montez si arcurile sub sea.

 

Pfuai,ce veste super...În fine,guvernantii nostri,reusesc astãzi sã inaugureze integral,tronsoanele Cernavodã-Medgidia si Medgidia-Constanta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Razvane, daca vrei si masaj in sea, eu iti recomand sa mergi la sex shop, ce iti trebuie pt. masaj, extern, intern, acum nu stiu daca o sa iti mai vina sa te dai jos de pe motor.

Editat de nazzy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am fost cu mobrlelul in pauza de masa la o plimbarica. Am zambetul pana la urechi :D. Foarte faina vremea!

si eu inca mai merg cu mobra dar de saptamana viitoare se duce in pui de suflet. Scad temperaturile la 3-4 grade iar miercuri spre joi posibil sa ninga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@nelu, din sex shop o sa-mi iau o @#$% roz din fier cu luminite, sa mi-o pun in loc de far :D

 

@bogdan, alt fericit care se plimba. eh.. las' ca vine ea si primavara... numa' bine, pana atunci o fac bucati, am dat in boala lui darian, vreau sa schimb tot pe ea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dariane, lasa vrajeala, mai bine zi daca vii deseara, sa vorbesc cu tine cum putem face din seaua mea un fotoliu cu masaj, beculete, mp3 si aer conditionat :D

Vin,dar de data asta,chiar o sã stau putzin.Am intrat în crizã de timp,cu 2 lucrãri.

 

@skija: vii si tu,disearã ? Sã stiu dacã-ti aduc geaca aia si-o bucatã de piele sinteticã,pt. brodat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai.. ma scuzati ca ma bag.. dar nu era "Chopperistii de la ROND"? Ce-i asta cu centrul vechi?

 

Pentru cei care nu mai merg pe motor e mai complicat sa ajunga la rond si pe urma sa mearga in centru la carciuma. Ne vedem direct la carciuma. Spun asta din perspectiva mea si a celorlalti care vin saptamanal. Cand om fi din nou pe motoare ne vedem la rond.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin cu GS-ul.Nu de alta,dar când plec de-acasã,îi dau la etrieri cu spray de courãtzat frânele.Sunt curios dac-o sã mai scârtâie.Poa' sã picure,n-o s-apuce sã mã ude prea tare,pân'ajung înapoi acasã.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...