Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

Poi haide mai "fratii" mei chopperisti sa stabilim un loc frumos de intalneală...eu propun rondul de la intrarea in Stadionul National din Str. Maior Coravu...e umbra , mai e si un mic magazin cu de toate , loc destul , gagici frumoase...sau alte propuneri in alte părți ?

 

I'm in... propun duminica pe seara, la 5..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La fel.

 

eu pe 5 sunt cu conserva in concediu, de fapt pana pe 15 august, oricum daca va iese... distractie placuta va urez, si la fel ca DSar, pentru viitoarele intalniri, eu vin neconditionat oriunde daca e in Bucale :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata dimineata la orele 10:00 plecare la Cheile Gradistei - Fundata...tura de o zi...pe inserate eu vreau sa fiu in Bucuresti...acolo la Fundata este un fel de Poiana Brasov...fff misto...chopperistilor va astept cu drag...hai sa vedem cati ne strangem la o plimbarica scurta de o zi...

0731.80.55.88

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma zice cineva data ora loc sa stie toata lumea ( care este ea si din sect.5) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu lucrez maine, deci sar peste tura. Dar pe viitor, daca nu muncesc si nu sunt plecat in alte parti... asta inseamna prin septembrie cred... da, m-ar interesa o tura de genul ala.

 

Am fost de curand la Moeciu de sus, drumul spre fundata parea prost, dar stiu zona, e frumoasa. Si au reparat anu trecut drumul Bran-Rucar, in general e bun acum, asa ca se poate merge la dus pe Valea Prahovei si la intors pe Campulung. Dar sfatul meu e sa n-o luati pe Targoviste, bucata Campulung-Targoviste e in mare parte varza.

 

Pana atunci, trec si eu duminica pe la stadionul national, sa ne cunoastem, sa ne comparam si laudam mobrele, si poate sa facem ceva planuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine nu iese nimeni la o tura?.....munte,aer curat,temperarura mai ok decat in Bucuresti?

 

Eu as putea sa vin. Zi un loc de intalnire sau lasa un tel pe PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa mai oameni buni...in sfarsit miscam si noi ceva...maine de la orele 17:00 intrarea din Maior Coravu - Arena Nationala - rond......ne cunoastem , bem o bere si punem motoretismul la cale....asadar hai sa vedem cati suntem

1. Valentino1 aka Vali - Honda Shadow 750 - 0731.80.55.88

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa mai baieti...vedeti ca se poate...pentru cine credea ca spiritul chopperistic de Bucuresti a murit , astazi ne-am strans cateva motorete in rond la Arena Nationala...baieti valabili cu motoare frumoase...eu am plecat mai devreme...sorry

Poate iesiti si in weekend-uri afara din Bucuresti....se vede asa de misto cand plecam mai multe choppere la drum....

Paladin nu promit dar poate te insotesc si eu la Sibiu saptamana viitoare....

Dragos te sun maine si discutam despre problema discutata in rond....

Mi-a parut bine de cunostinta si hai sa iesim la plimbari scurte in cursul saptamanii in Bucuresti.....si la excursii de 100-200 km in weekend-uri....

0731.80.55.88 - Vali

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu, lângă Student Pub, am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper că pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a parut bine de cunostinta si hai sa iesim la plimbari scurte in cursul saptamanii in Bucuresti.....si la excursii de 100-200 km in weekend-uri....

0731.80.55.88 - Vali

 

pai hai

 

 

pentru cei interesati

 

Unde: Slanic Prahova

Cand: Sambata 18 august

 

Loc de intalnire: de stabilit -

Ora: in jur de 8:00

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai

 

 

pentru cei interesati

 

Unde: Slanic Prahova

Cand: Sambata 18 august

 

Loc de intalnire: Agip Intersectie Colentina cu Sos. Fundeni (langa avion)

Ora: 9:00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai hai

 

 

pentru cei interesati

 

Unde: Slanic Prahova

Cand: Sambata 18 august

 

Loc de intalnire: de stabilit -

Ora: in jur de 8:00

Vine baiatu'...dar nu de la 8...e prea devreme pt mine...hai sa ne vedem la 9:00-9:15 in benzinaria Agip de la intrarea in aeroportul Otopeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine baiatu'...dar nu de la 8...e prea devreme pt mine...hai sa ne vedem la 9:00-9:15 in benzinaria Agip de la intrarea in aeroportul Otopeni

 

S-a stabilit deja (vezi mai sus)

ora 9:00 benzinarie Agip intersectia Colentina cu Fundeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...