Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bravo Cily...misto poze...sa-l mai inveti pe ala mic sa faca si el poze ca tine...te declar fotograful oficial al Grupului...

Altfel,care se baga la un patinaj in Bucuresti saptamana asta ???...ca e cam timpul patinelor !!!

Si io!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK.

Azi,mi-a venit din America,tabloul de sigurantze,pt. GS.E pt. moto,universal. Înlocuiesc sãrãcia aia cu sigurantze cilindrice,din sticlã,a la anii '80...Am o rugãminte: are careva imprimantã,sã-i pun pe capac, etichete scrise frumos ? Contra cost,bine-nteles.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK.

Azi,mi-a venit din America,tabloul de sigurantze,pt. GS.E pt. moto,universal. Înlocuiesc sãrãcia aia cu sigurantze cilindrice,din sticlã,a la anii '80...Am o rugãminte: are careva imprimantã,sã-i pun pe capac, etichete scrise frumos ? Contra cost,bine-nteles.

 

da-mi pe mail ce vrei sa printezi... daca vrei pe hartie normala. pe din aia lucioasa nu pot..

 

skija80@gmail.com

Editat de skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi,@skija,ti-am trimis mail,cu detaliile.



Sefu' Road Captain...Modelul ãsta-ti satisface dorintzele...?!

 

http://www.ebay.com/itm/Mens-Black-Leather-Motorcycle-Biker-Urban-Style-Vest-/121018836340?pt=US_CSA_MC_Vests&var=&hash=item1c2d48e574

 

O singurã problemã...Costã aproape 200 $...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sã vã mai arãt un model de vestã...E mai tehno...Are si buzunar în spate,pt. protectie

 

post-2143-0-83598400-1355219514_thumb.jpg

 

 

 

 

Costã cam 135 $,cu transport,cu tot...

 

 

 

 

Mãi Vali,de ce vrei tu sã dai o grãmadà de bani în plus,doar cã e cu-nchizãtorile alea...?! Am vãzut c-aveau prinderi din alea,metalice,si la Louis.Îti iei o vestà din asta,cu 2 rânduri de conchos-uri,si le-nlocuim cu închizãtori ...Eu zic cà iesi mult mai ieftin...Am cãutat acuma,si le-am si gãsit.3 euro/buc.: http://www.louis.de/_202aa8b280e7ecdf4b5da76b1611979df6/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10001370

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact asta vroiam eu sa fac de la bun inceput! Cred ca trei inchizatori din alea sunt suficiente. hai 4 de la XL in sus....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, deci nu mai rezist...o sa intru in depresie fara motor :( azi am vrut sa ies la o tura dar mi-am amintit ca am gumele de pe vremea dinozaurilor. plus ca era si asfaltul inca ud. Nici in zilele urmatoare nu sea nunta vreme buna. Propun sa ne facem club de Snowmobile ...,,Snowmobilistii de la rond" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, deci nu mai rezist...o sa intru in depresie fara motor :D

yeahh...tell me about it....eu nu mai stiu cum e sa te dai de la sfarsitul lui octombrie....si stau si ma uit la filmulete pe youtube cu motoare....hai cu primavara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce primavara bai derbedeilor?? puneti mana si munciti ca d-aia e tzara asta unde e... ca stati sa va gaditi iarna la motoare si vara la fomei...

 

 

Neah, la femei ma gandesc mereu... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Neah, la femei ma gandesc mereu... :D

da...tin si eu de coliva la treaba asta :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot a adus vorba Darian de xelement vedeti ca au reduceri...mari...daca aveti de gand sa organizati vre-un pachet da-ti de stire pen'ca m-as baga si eu la una-alta http://www.leatherup.com/c/Mens-Leather-Vests/start_1/2/148.html

Mama mama, misto si ieftine. Ma bag si eu la o achizitie en-gros daca se mai hotaraste cineva. Veste, geci, de toate pentru inima chopperistului.

 

Mama mama, misto si ieftine. Ma bag si eu la o achizitie en-gros daca se mai hotaraste cineva. Veste, geci, de toate pentru inima chopperistului.

 

Aoleu, transportul e 151 de dolari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ciocaristilor...maine vreti sa ne vedem in CV sau mergem pe patinoar ?...Sau mergem intai in CV mancam un gyros si dupa aia mergem in Cismigiu la patinaj si un vin fiert ?

Numai la mancare va ganditi :D, Hai ca daca va bagati la un vin fiert in Cismigiu, ma alatur si eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...