Sari la conținut

Uitati-va Si Voi.......


baluba16
 Share

Postări Recomandate

frate ce oameni....:duel: voi vedeti cum arata piciorl omului aluia? god cred ca e rupt din coapsa.... apropo nu cred ca a supravietuit:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma doare in c.ur daca a murit ala. daca e prost si ignorant sa stea acasa. sunt zmei din aia care se dau in spectacol pe bulevard. toti mergeau cat de cat incet, numai ala s-a gasit el mai viteaz si sa sfideze politia si sa impresioneze publicul. nu sunt de acord cu manevra politistului, dar si-a cautat-o cu lumanarea.oricum e vechi filmuletul. asta intareste replica: FUN IS NOT A STRAIGHT LINE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate ce oameni....:ok: voi vedeti cum arata piciorl omului aluia? god cred ca e rupt din coapsa.... apropo nu cred ca a supravietuit:(

De supravietuit a supravietuit mai mult ca sigur.

 

ma doare in c.ur daca a murit ala. daca e prost si ignorant sa stea acasa. sunt zmei din aia care se dau in spectacol pe bulevard. toti mergeau cat de cat incet, numai ala s-a gasit el mai viteaz si sa sfideze politia si sa impresioneze publicul. nu sunt de acord cu manevra politistului, dar si-a cautat-o cu lumanarea.oricum e vechi filmuletul. asta intareste replica: FUN IS NOT A STRAIGHT LINE

:duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orice prost stie sa traga de gaz, dar cand vine vorba de franare, viraje, eschiva, toata lumea pleaca acasa. pe urma ii vad pe la accidente cu titlu: al dreacu conservar mi-a iesit in fata cand veneam cu 200. nu stiu cum se face, dar in 90% din accidente sunt implicate vitezane.... fiecare o face pe barba lui. dar noi suntem si curve. de ce sa nu dam vina pe ala ca nu m-a vazut? ce conteaza ca aveam 200, aveam prioritate....sunt scarbit de reactii de genul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orice prost stie sa traga de gaz, dar cand vine vorba de franare, viraje, eschiva, toata lumea pleaca acasa. pe urma ii vad pe la accidente cu titlu: al dreacu conservar mi-a iesit in fata cand veneam cu 200. nu stiu cum se face, dar in 90% din accidente sunt implicate vitezane.... fiecare o face pe barba lui. dar noi suntem si curve. de ce sa nu dam vina pe ala ca nu m-a vazut? ce conteaza ca aveam 200, aveam prioritate....sunt scarbit de reactii de genul.

 

Din film pare a fi ceva organizat ... Probabil liniute, parada etc. Asa ca hai sa lasam la o parte frustrarile.

Cum probabil unii au pasiuni canapeaua, televizoru sau concursurile de matematica :duel: asa unii mai au pasiune sa se dea si pe o roata, sa-i dea si gaz etc. Tinand cont ca era cadru organizat nu-i vad vina. Ca nu a reactionat mai repede, poate omul nu se astepta ca o masina de politie sa-i sara in fata, care probabil era acolo sa opreasca traficul&shit pt liniute ... E exagerat sa spui ca te doare undeva de el ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orice prost stie sa traga de gaz, dar cand vine vorba de franare, viraje, eschiva, toata lumea pleaca acasa. pe urma ii vad pe la accidente cu titlu: al dreacu conservar mi-a iesit in fata cand veneam cu 200. nu stiu cum se face, dar in 90% din accidente sunt implicate vitezane.... fiecare o face pe barba lui. dar noi suntem si curve. de ce sa nu dam vina pe ala ca nu m-a vazut? ce conteaza ca aveam 200, aveam prioritate....sunt scarbit de reactii de genul.

 

Perfect de acord cu tine......Âşi eu am vitezană..CBR 600 F, de 2 zile ce e drept, dar nu merg cu mai mult de 60 decât dacă intru în depăÂşire Âşi nu am timp să ies....sau pasaje libere.....îmi e frică de câini, pisici, pietoni....Âşi mai ales că îmi iese cineva în față care poate chiar nu m-a văzut Âşi nu mi-a dat prioritate...oricum unii nu văd maÂşinile, d-apoi motocicletele....dar de, noi suntem jmecheri, doar suntem pe 2 roți.....

 

Toți care au murit aveau 100+ în oraÂş...oare pt noi codul rutier se aplică doar când avem accidente..Âşi atunci cum ne convine nouă?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orice prost stie sa traga de gaz, dar cand vine vorba de franare, viraje, eschiva, toata lumea pleaca acasa. pe urma ii vad pe la accidente cu titlu: al dreacu conservar mi-a iesit in fata cand veneam cu 200. nu stiu cum se face, dar in 90% din accidente sunt implicate vitezane.... fiecare o face pe barba lui. dar noi suntem si curve. de ce sa nu dam vina pe ala ca nu m-a vazut? ce conteaza ca aveam 200, aveam prioritate....sunt scarbit de reactii de genul.

90% din motoarele de pe strada sunt vitezane. Ai si tu dreptatea ta, 70% din vehiculele pe 2 roti sunt scutere, si la ei nu prea vezi accidente, cel putin nu grave.

Totusi, am tot respectul pentru oricine poarta o casca, echipament full, si trage de gaz pe un drum liber (cel putin asa parea). Dupa mine, nu reprezinta prostii decat trasul de gaz printre masini in miscare, mersul fara echipament, cascadoriile gratuite in zone aglomerate. Ca ti-o mai iei si pe drum liber, acolo chiar e vorba de noroc.

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma doare in c.ur daca a murit ala. daca e prost si ignorant sa stea acasa. sunt zmei din aia care se dau in spectacol pe bulevard. toti mergeau cat de cat incet, numai ala s-a gasit el mai viteaz si sa sfideze politia si sa impresioneze publicul. nu sunt de acord cu manevra politistului, dar si-a cautat-o cu lumanarea.oricum e vechi filmuletul. asta intareste replica: FUN IS NOT A STRAIGHT LINE

bai baiete.Esti dus rau cu capu'. Se vede si dupa cum arati in poza.:duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baiete.Esti dus rau cu capu'. Se vede si dupa cum arati in poza.:ok:

cat ai fii de a draq'.....tot ai ceva suflet.....pe mine ma inspaimantat filmu....pe bune.....nici nu ma gandesc sa te vad pe tine asa ca baiatul din film......nu te cunosc, dar tot mi-ar parea rau de tine..... :duel:

ma refeream laq madcox:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma doare in c.ur daca a murit ala. daca e prost si ignorant sa stea acasa. sunt zmei din aia care se dau in spectacol pe bulevard. toti mergeau cat de cat incet, numai ala s-a gasit el mai viteaz si sa sfideze politia si sa impresioneze publicul. nu sunt de acord cu manevra politistului, dar si-a cautat-o cu lumanarea.oricum e vechi filmuletul. asta intareste replica: FUN IS NOT A STRAIGHT LINE

esti varza. eu zic sa iti vezi de ale tale. :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Groaznic. Nu as vrea sa fiu in pielea motociclistului dar nici in a politistului. Greseala le apartine ambilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

madcox frate chiar esti varza!te doare in c.r dc a murit?atitudine de nimeni,dc majoritatea nu au sange sa tina intre picioare o sportiva ar trebui sa se abtina de la comentarii,cu atat mai mult cu cat nu au mers pe asa ceva.nimeni nu vrea sa fie compatimit cand isi asuma riscul si merge tare dar dc aici se exprima lumea cu ma doare in c. iti dai seama cineva din afara cum o face?tocmai din aceasta cauza noi cei cu motoare sport vom fi priviti si admirati tot timpul si invidiati de toti,chiar si de restul motociclistilor chiar dc nu vor sa o recunoasca...

P.S

eu nu m-am bucurat cand v-a cazut prietenul cu chopperul asta vara si am oprit motorul sa-l ajut,in schimb cand am avut accident au trecut vreo 2 choppere fara sa dea doi bani...ori fi avut viteza prea mare,sau gandeau ca tine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol de tot, din ce se vede in film as spune ca e de vina politaiu, mi s-a parut ca era o parada, ceva. Dar in acest film se mai poate observa si inca foarte bine ce poate sa faca acceleratia unei sportive si cat de atent trebuie sa fi in permanenta cand esti calare pe asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma doare in c.ur daca a murit ala. daca e prost si ignorant sa stea acasa. sunt zmei din aia care se dau in spectacol pe bulevard. toti mergeau cat de cat incet, numai ala s-a gasit el mai viteaz si sa sfideze politia si sa impresioneze publicul. nu sunt de acord cu manevra politistului, dar si-a cautat-o cu lumanarea.oricum e vechi filmuletul. asta intareste replica: FUN IS NOT A STRAIGHT LINE

ai fost foarte inteligent cu comentariul tau,ca intotdeauna. :ok: si pe noi o sa ne doara in c.ur dak mori tu :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai fost foarte inteligent cu comentariul tau,ca intotdeauna. :ok: si pe noi o sa ne doara in c.ur dak mori tu :duel:

E VITEAZA RAU MADCOX ASTA.UNU CA ASTA NU TREBUIE AJUTAT IN TRAFIC DE ARE PROBLEME.SA FIE LASAT ACOLO CA UN CAINE.FIECARE CU CREIERUL LUI,DA ASTA DA DOVADA DE LIPSA CREIERULUI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai fost foarte inteligent cu comentariul tau,ca intotdeauna. :wave: si pe noi o sa ne doara in c.ur dak mori tu :ok:

Eu zic sa-l ignorati pe baiatu'. ca saracu' nu l-a trantit inca calumea nepra lui :o :blbl: , Sper, Doamne fereste-ne!!!! ca nu dorasc raul la nimeni da dupa ce vei cadea si tu MADCOX sau cum ti-o zice ATUNCI SA TE VAD...... cum o sa te simti cand o sa apar eu si o sa zic "HaHaHa... a cazut Madcox -- ma doare in poponeata si in .....a de el"

Asa ca nu mai posta asa ca nu ai ce face in timpul liber :ok: :duel:

Asfalt uscat!!!! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa-l ignorati pe baiatu'. ca saracu' nu l-a trantit inca calumea nepra lui :blbl: :rock: , Sper, Doamne fereste-ne!!!! ca nu dorasc raul la nimeni da dupa ce vei cadea si tu MADCOX sau cum ti-o zice ATUNCI SA TE VAD...... cum o sa te simti cand o sa apar eu si o sa zic "HaHaHa... a cazut Madcox -- ma doare in poponeata si in .....a de el"

Asa ca nu mai posta asa ca nu ai ce face in timpul liber :wave: :duel:

Asfalt uscat!!!! :ok:

DA MA ASTA E SMEKER PANA ISI FACE CURU PE ASFALT CA PE SMIRGHEL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul a gresit si a platit. Toti gresim, doar ca unii platesc cu bani altii cu cate un picior, un cap, o mana, o viata, cateva vieti...

 

Mie mi se pare miraculos ca politistul a scapat nelinsat la fata locului. Eu ma asteptam sa fie scos din masina si tocat de motociclisti. Se pare insa ca au fost cu capul pe umeri baietii si si-au varsat naduful numai pe masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunteti chiar prosti(nu toti). daca voua vi se pare normal sa faci liniute pe bulevard, si sa mai si faci pe grozavul cu politia de fata, sunteti irecuperabili. aici nu era vorba de o tranta luata aiurea, ci de un impact datorita vitezei si prostiei. si politistul este foarte vinovat, dar cred ca a facut-o ptr ca a fost sfidat. nu sunt dator sa va dau explicatii ptr ce gandesc. cei ce au creier au priceput din primul post.

@Rechine- pun pariu ca tot pe ala cu masina il consideri vinovat 100%(in cazul tau). oare daca mergeai mai incet nu crezi ca nu s-ar mai fi intamplat? voi confundati strada cu circuitul. sunteti ca niste fete proaste, care dupa ce cad incap sa se planga in stg si dr. te plangi atunci cand tu mergi linistit, si intra unul in tine, dar cand e vorba de viteza, ciocul mic.

si nu are cum sa imi pese prea mult de unul pe care nu-l cunosc. macar sa opriti voi sa ajutati atatia oameni(nu neaparat motociclisti) cati am ajutat eu. daca esti motociclist, nu este neaparat nevoie sa fi si cumsecade. dovada posturile voastre, in care luati apararea unui idiot care si-a facut-o cumana lui. de ce dracu ma mai mir ca i-au sarit in aparare celui care a cazut pe centura alergat de politie. ziceti peste tot ca politia este impotriva voastra, conservarii la fel, dar aveti probleme ati suge p...a politailor numai ca sa va ajute.

nu mai postez aici. nu am cu cine. au plecat userii adevarati, au ramas gunoaiele. ne vedem fata in fata pe strada, la motorock...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai fetita in primul rand atentie te rog la limbaj si pe cine anume bagi in aceeasi oala.in al doilea rand tu cred ca esti o fetita mika(club de lesbiene)care se baga in vorba aiurea.pe strada ne-am vazut de atatea ori si...nimik specatculos.eu in continuare iti doresc numai bine si atentie maxima la cal,e jumatate sarit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunteti chiar prosti(nu toti). daca voua vi se pare normal sa faci liniute pe bulevard, si sa mai si faci pe grozavul cu politia de fata, sunteti irecuperabili. aici nu era vorba de o tranta luata aiurea, ci de un impact datorita vitezei si prostiei. si politistul este foarte vinovat, dar cred ca a facut-o ptr ca a fost sfidat. nu sunt dator sa va dau explicatii ptr ce gandesc. cei ce au creier au priceput din primul post.

@Rechine- pun pariu ca tot pe ala cu masina il consideri vinovat 100%(in cazul tau). oare daca mergeai mai incet nu crezi ca nu s-ar mai fi intamplat? voi confundati strada cu circuitul. sunteti ca niste fete proaste, care dupa ce cad incap sa se planga in stg si dr. te plangi atunci cand tu mergi linistit, si intra unul in tine, dar cand e vorba de viteza, ciocul mic.

si nu are cum sa imi pese prea mult de unul pe care nu-l cunosc. macar sa opriti voi sa ajutati atatia oameni(nu neaparat motociclisti) cati am ajutat eu. daca esti motociclist, nu este neaparat nevoie sa fi si cumsecade. dovada posturile voastre, in care luati apararea unui idiot care si-a facut-o cumana lui. de ce dracu ma mai mir ca i-au sarit in aparare celui care a cazut pe centura alergat de politie. ziceti peste tot ca politia este impotriva voastra, conservarii la fel, dar aveti probleme ati suge p...a politailor numai ca sa va ajute.

nu mai postez aici. nu am cu cine. au plecat userii adevarati, au ramas gunoaiele. ne vedem fata in fata pe strada, la motorock...

BAI INTELIGENTULE,ERAU CURSE LEGALE . ERA VIZIBILITATE,GABORU ALA A FOST (cuvant urat)... :ok:

 

. ne vedem fata in fata pe strada, la motorock...

sa vezi ce-ti dau sa sari la motorock :duel: papagalule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BAI INTELIGENTULE,ERAU CURSE LEGALE . ERA VIZIBILITATE,GABORU ALA A FOST (cuvant urat)... :ok:

sa vezi ce-ti dau sa sari la motorock :duel: papagalule

 

esti prea prost. curse legale in trafic? bai, daca esti prost nu mai atrage atentia asupra ta.ascunde-te

fa-ti cont aici si lasa-ne: www.daciaclub.ro

@rechine, ce vroiai sa fac spectaculos cu nepra? sa fac wheelie? nu pot. fac decat stoppie. in legatura cu calul, nu-i problema. imi va trece si mie, si tie. daca am fi fata in fata ai intelege ce zic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti prea prost. curse legale in trafic? bai, daca esti prost nu mai atrage atentia asupra ta.ascunde-te

fa-ti cont aici si lasa-ne: www.daciaclub.ro

@rechine, ce vroiai sa fac spectaculos cu nepra? sa fac wheelie? nu pot. fac decat stoppie. in legatura cu calul, nu-i problema. imi va trece si mie, si tie. daca am fi fata in fata ai intelege ce zic.

bai pisacios mic ,(conform pozei tale )mai ia o pauza .Sictir. :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...