Sari la conținut

accident cluj


Remus_90343
 Share

Postări Recomandate

update, pe fb scrie cineva ca n-a murit , are fractura de bazin si membru inferior din spusele omului . Insanatosire grabnica colegului si spor la platit daune celui cu masina

Editat de rares_04cpl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sanatate colegului!

 

@rares: din cate am inteles, soferul autoturismului e cel care nu a acordat prioritate......

sa speram ca a avut permis colegul si atunci nu are de platit daune....

 

..............................

Potrivit polițiștilor care au efectuat cercetarea la fața locului, motociclistul circula pe strada București, dinspre Kaufland spre strada Traian. În fața benzinăriei Luckoil, șoferul unui autoturism Audi, înmatriculat în Sălaj, nu i-a acordat prioritate de trecere bikerului și a virat în fața lui. Șoferul vinovat este din Șimleul Silvaniei.

.............................

Polițiștii urmează să afle cine este proprietarul de drept al motocicletei și dacă tânărul implicat în accident deținea permis de conducere.

.......................................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sanatate colegului!

 

@rares: din cate am inteles, soferul autoturismului e cel care nu a acordat prioritate......

sa speram ca a avut permis colegul si atunci nu are de platit daune....

 

..............................

Potrivit polițiștilor care au efectuat cercetarea la fața locului, motociclistul circula pe strada București, dinspre Kaufland spre strada Traian. În fața benzinăriei Luckoil, șoferul unui autoturism Audi, înmatriculat în Sălaj, nu i-a acordat prioritate de trecere bikerului și a virat în fața lui. Șoferul vinovat este din Șimleul Silvaniei.

.............................

Polițiștii urmează să afle cine este proprietarul de drept al motocicletei și dacă tânărul implicat în accident deținea permis de conducere.

.......................................

ma refeream ca cel cu masina trebuie sa-i plateasca daune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am vandut sv-ul unui amic, din toamna trecuta si pana acum nu a reusit sa treaca de sala. Nu stiu exact de cate ori a dat dar se pare ca pentru unii e foarte greu sa tina minte cateva reguli. Deja se da prin cartier cu el, tare cred ca o sa-i dau si lui cu rip.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca esti si responsabil legal cand impumuti cuiva masina / motoreta si nu are permis.

da, penal. ups...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit bine articolul din ziar. Nu vorbeam de cazul lui xsebi care, presupun, a facut acte CV.

Nu a vazut cheile pana nu si-a trecut-o pe numele lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De cand orice agarici,ce nu poseda vreo categorie moto si se da cu mobra pe un drum public,e motociclist?Aici deja nu mai e vorba de cine-i culpabil,cine a avut prioritate,etc!Cel ce NU are permis,NU are niciun drept!!!Noroc ca exista selectia naturala!

Alta pata pe obrazul nostru al motociclistilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum trebuie sa mergi pe motoreta cand n-ai permis??? .....pe-o roata (evident nu ?!? ) :)))

(cel putin asa zic astia in articol :) )

http://ziarulclujean.ro/fotovideo-detalii-revoltatoare-despre-accidentul-moto-de-la-piata-abator/#

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare s-au incurcat treburile.....

1. daca conservarul dadea prioritate, acum nu aveam despre ce povesti!

2. sunt multi teribilisti care se dau smecheri pe o roata, tureaza motoarele pana in limitator, fie ca au permis fie ca nu au acel plastic...., asta depinde deja de educatie si mentalitate........,

marea problema e ca acesti tip de pseudo-motociclisti fac numai reclama negativa comunitatii noastre.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , ma numesc R... A..... si ....... am permis de conducere . Imi este jena sa recunosc si am observat ca lumea sa uita urat la mine cand sunt in trafic . :whip:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare s-au incurcat treburile.....

1. daca conservarul dadea prioritate, acum nu aveam despre ce povesti!

 

Un pic altfel prezentată treaba: dacă homo sapiensu' fără permis nu se urca pe mobră - că, deh, nu avea voie, fără permis - acum nu aveam ce povesti!

 

Mai simplu, nu crezi?

 

Că a intervenit și al doilea eveniment, e adevărat; putem povesti și despre ăla, da' vinovatul primar e zburătorul de pe mobră.

Editat de blorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...