Sari la conținut

Poze De La Ruse


dabix
 Share

Postări Recomandate

O zi exact cum m-am asteptat sa fie : ploaie la greu , vant care parca a vrut sa ne impresioneze la maxim , frigut .

Prin Ruse am avut parte si de ceva baita la picioare fiind nevoiti sa traversam multe ape tulburi si reci. Cizmele goretex si echipamentul de ploaie si-au facut treaba cu brio.

La Ruse am facut cunostinta cum trebuie, am papat ca de obicei super bine, am pus tara la cale pentru o eventuala excursie pe afara la anu ... Compania a fost una aleasa :cheers:

La intoarcere ne-am intalnit si cu Moshulik ( Raduleee, era bine in masine bre ? :lol: ).

Am avut parte de vant lateral destul de puternic, practic motocicletele fiind intr-un continuu dans pe banda

( exceptie facand R 1200 RT-ul si Busa ) .

Cateva poze :

post-7245-1195399211_thumb.jpg

post-7245-1195399228_thumb.jpg

post-7245-1195399261_thumb.jpg

post-7245-1195399271_thumb.jpg

post-7245-1195399301_thumb.jpg

post-7245-1195399330_thumb.jpg

post-7245-1195399350_thumb.jpg

post-7245-1195399362_thumb.jpg

post-7245-1195399380_thumb.jpg

post-7245-1195399524_thumb.jpg

post-7245-1195399563_thumb.jpg

Editat de bubucaty
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da , da , mancarica ...... :cheers:

 

Pai e frumos mai Bubucaty asa?! Eu va arat locul si tu pui poze cu mancare? :lol: Damn, ce pofta mi-ati facut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da! bine a aspus cine a spus de frig, si de vant

insa totul a meritat,asta zic acu dupa ce sunt acasa langa soba :D

:cheers:

am demosntrat ca rotile se invart si pe vreme mai nabadaoiasa, de nu-ti vine sa arunci un ochi afara, dapai om si cu motocicleta cu tot

iar acum putem sa ne gandim la iernat

nitcaiva "mobilephotos"

drumuri uscate si fara vant

:lol:

post-26029-1195404067_thumb.jpgpost-26029-1195404101_thumb.jpgpost-26029-1195404101_thumb.jpgpost-26029-1195404199_thumb.jpgpost-26029-1195404199_thumb.jpgpost-26029-1195404306_thumb.jpgpost-26029-1195404306_thumb.jpg

post-26029-1195404135_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai e frumos mai Bubucaty asa?! Eu va arat locul si tu pui poze cu mancare? :D Damn, ce pofta mi-ati facut.

 

 

Ai vazut ce-ai facut, da? :lol:

Cred ca va deveni un obicei in a manca la Ruse de acum incolo, nu de alta, dar e o destinatie la indemana pentru vremuri rele :D

Ma gandeam ca am sa mai vad si de data asta o pereche de faruri asemanatoare cu ale lui Yami , dar...... probabil ca ai avut alte prioritati. Nu-i nimic, pe data viitoare !

Si daca va fi tot asa ca azi , tre sa luam o barca gonflabila cu noi , sa trecem apele mai usor la bulgari :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut ce-ai facut, da? :lol:

Cred ca va deveni un obicei in a manca la Ruse de acum incolo, nu de alta, dar e o destinatie la indemana pentru vremuri rele :D

Ma gandeam ca am sa mai vad si de data asta o pereche de faruri asemanatoare cu ale lui Yami , dar...... probabil ca ai avut alte prioritati. Nu-i nimic, pe data viitoare !

Si daca va fi tot asa ca azi , tre sa luam o barca gonflabila cu noi , sa trecem apele mai usor la bulgari :cheers:

 

Alte prioritati nu aveam, doar ca nu stiam de iesirea asta si astazi cand am descoperit topicul era deja 12.15.

Mi-a trecut prin cap la un moment dat sa "alerg" dupa voi, dar nu stiam unde va opriti exact...asa ca...next time :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alte prioritati nu aveam, doar ca nu stiam de iesirea asta si astazi cand am descoperit topicul era deja 12.15.

Mi-a trecut prin cap la un moment dat sa "alerg" dupa voi, dar nu stiam unde va opriti exact...asa ca...next time :cheers:

 

 

Chiar imi pare rau ca nu mi-a venit ideea respectiva mai devreme. Practic pina vineri seara ma gindeam sa-mi petrec week-end-ul in bucuresti. Apoi am zis sa vedem pe unde se plimba lumea... niimic. Iar simbata dimineata mi-a venit idea cu ruse. Era aproape, mincarea e foarte gustoasa si atragatoare, orasul la fel .... so why not ?

Editat de dabix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti si fete voi chiar ma faceti sa-mi para rau ca nu am fost si eu :cheers: nu credeam ca pe vantul ala se mai poate pune de o plimbarica. bravo voua!!! misto iesirea.

 

intradevar buna destinatia pentru vremuri rele,km putini,mancarica buna si uite asa trece iarna pe nesimtite.

 

as vrea sa aflu si eu la vama v-a cerut cineva actele de la motoare (ma intereseaza ca am un prieten care nu are motorul pe numele lui) sau altceva in afara de buletin ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baieti si fete voi chiar ma faceti sa-mi para rau ca nu am fost si eu :cheers: nu credeam ca pe vantul ala se mai poate pune de o plimbarica. bravo voua!!! misto iesirea.

 

intradevar buna destinatia pentru vremuri rele,km putini,mancarica buna si uite asa trece iarna pe nesimtite.

 

as vrea sa aflu si eu la vama v-a cerut cineva actele de la motoare (ma intereseaza ca am un prieten care nu are motorul pe numele lui) sau altceva in afara de buletin ?

Am iesit de cel putin 6 ori anul asta si nu mi s-a cerut decat C.I.-ul. O singura data au cerut sa-mi dau casca jos, in rest s-au uitat la conformatia ochilor. In schimb daca vad numere rosii sau indoite, motor lovit sau orice-i pune pe ganduri, te iau la puricat: talon, procura, rca-carte verde, etc., si te intorc din drum.

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca nu am venit! Iarasi am ratat o ocazie de a face o plimbare frumoasa! Si eu m-am uitat vineri si am vazut ca nimeni nu a propus nimic de plimbare,iar sambata dimineata deja eram in masina cu destinatia Poiana Regala din Sinaia(zapada, padure, drumuri de 4X4, etc).

Cand vin duminica acasa si sar pe forum vad ca voi erati deja intorsi acasa cu poze facute, cu mancare gustoasa deja mancata, cu plimbarea facuta :cheers: . Offff zic!

Iarasi trebuie sa astept...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Am 2 intrebari pt voi:

 

1. Sunt cumva poze facute in vama? Ca mai de mult un ziarist roman a fost chiar arestat ca a pozat la vama bulgara...

 

2. mai sunt taxele alea aberante de ecologie, traversarea metropolei Giurgiu etc etc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...