Sari la conținut

Un service recomandat de forumishti


Postări Recomandate

Dupa cum ati observat se vehiculeaza pe aici ideea de service care rezolva orice problema.

 

Iata unul recomandat de forumishti:

 

ATELIERUL TANGA-MOTEURS

 

in rolul principal:

 

Doru: 0744795822

Mile: 0722218813

 

urmeaza poze si comentarii... am sa-i rog pe cei care au avut parte de serviciile susnumitilor sa posteze 2-3 cuvinte .. numai de lauda.. criticile sunt pt alt topic.

 

Eu personal am ajuns cu motoreta la ei in carje.. dupa celebrul "nu are compresie, maine desfacem motorul" (citat din Mille), au gasit adevaratele cauze care au fost remediate.. de atunci am peste 4000km fara nici o problema majora...

 

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 74
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator Hairy Poker

:wave: Recomandarile mele pentru cei doi, au scule, lucreaza la tarife de un real bun simt, lucreaza bine si conform manualelor de reparatie si intretinere...

Respekt!

:blbl::o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa posteze 2-3 cuvinte .. numai de lauda.. criticile sunt pt alt topic

Wey, eu nu stiu mare lucru despre ei , nu cred ca-i cunosc, dar inainte de a veni sa-mi schimb bujia :blbl: vreau sa aflu si parerile contra :o :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost, am vazut, mi-a placut si am sa mai merg in curand pentru chestii minore (din fericire), doar asa, ca sa ma intrebe Doru de ce dracu am venit pana acolo... :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A se vedea in dreapta jos motorisca mea careia i se schimba uleiul si filtrul. Good job! Datoram totul halatului, normal!... :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Da'  o operatiune si mai complexa decit reglaje si schimburi de filtre a suportat careva?

 

Reparații ok la motoare, cutii de viteze, schimburi de cadre Âşi altele care nu-mi vin în minte ți se par cât de cât complexe?

Nu spun că cei doi sunt zeii reparațiilor de motoare, dar oamenii se pricep chiar bine.Cât despre locație, îi găseÂşti pe strada Simetriei (stradă paralelă cu ÂŞos. Colentina, începând de la Agip Colentina), dar mai sigur le dai un telefon Âşi te lămureÂşti cu ei.

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATELIER MOTO SI AUTO!!

 

 

Situat in Com.Pantelimon , Soseaua de centura intersectia LOULIS cu Sos. de Cernica la 100m pe partea stanga cand te duci la Manastirea Cernica ( are o poarta de metal galbena!!)

 

 

Atelierul !! Repara orice marca de motor ,tip de motociclete! Atelierul este condus de Maestrul al sportului la Motociclism CORNELIU VOICULESCU!! (Finul meu este Iancu!)

 

 

TEL: 0726830540

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...