Lume, locul ăla încă liber la Gresini, care ar putea veni pe el afara de MM?
Mai e vreun pilot de GP? Sau de la alte clase doar?
Morbi cică e confi la Pramac.
Totuși sunt multi ...era să zic oameni.
E multa lume acolo.
Hai totuși să nu-i urâm f mult, când cauți un tutorial de obicei găsești niste indieni care te descurcă.
^^^
ciudat totusi cum a stat atat de sus SI in sprint SI in cursa.
pirro nu a mers asa bine si e circuit de casa parca?
nu cred ca faci 2-3 ture ci sute de ture
am inteles ca ar face si simulari de cursa.
corect, Miller nu e campion.
si mai culmea e ca e circuit de casa pt VR46 academy, se fac multe ture aici.
mult spus animat. a stat mult timp pe 4
pai omu a pus picioru in prag si a zis ca vine la anu si aia e.