Sari la conținut

shztecker

Membru
  • Număr conținut

    360
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de shztecker

  1. shztecker

    Dnepr by Klaus

    Draga Klaus, poate ca nu inteleg asa bine cum sta treaba , dar este intradevar foarte frumos ce ai facut. Tine-o tot asa. (eu eram doar curios cum sta exact treaba cu omologarea unui custom d-asta ... nu vroiam sa intru in nici o disputa).
  2. shztecker

    Dnepr by Klaus

    pai sincer sa fiu nici io nu le gasesc logica. poti face asa ceva doar cand nu mai ai ce face cu banii si ai destule motoare adevarate cu care sa mergi. asa, doar cu rol decorativ, mi se pare un compromis prea mare (chiar daca arata foarte bine... cum e cazul de fata) ... io prefer sa si arate bine si sa si fie practica (in special sa fie practica).
  3. sa-mi bag picioarele ... mi-au curs asa multe bale din gura ca era sa se prajeasca tastatura ... tare jucaria
  4. shztecker

    Dnepr by Klaus

    pai daca nu-l omologhezi nu prea poti s-o inmatriculezi si asta inseamna ca isi pierde esenta de chopper pentru ca nu poti sa mergi cu ea pe drumuri publice ... oricum ar fi ...arata foarte interesant
  5. shztecker

    Dnepr by Klaus

    off topic: Onutz, "niprul" ala are cadru custom facut de tine ? Ai idee daca te lasa aia la la RAR cu asa ceva sau nu vrei s-o inmatriculezi ? Nu are furca fata unghiul cam mare (nu stu cat de manevrabila e asa) ?
  6. poti afla usor daca vrei intr-adevar sa te lasi de motoretism: ii scoti o roata honditzei (ca sa nu uiti cumva si sa pleci imediat cum simti nevoia) si nu mergi cu ea o vreme (in timpu asta te gandesti ca nici nu o mai ai); incearca sa vezi cat timp rezisti asa si dupa aia hotaraste-te definitiv
  7. shztecker

    Accident Ludus

    altu' ia foc ... cat de nasol
  8. Deci: belesti ochiu' pana pe partea cealalta a intersectiei si daca o vezi si e verde mergi daca nu o vezi din cauza masinilor stai. Desigur acum pot sa inceapa doo blonde sa se intrebe care e "cealalta" parte ... sa speram ce nu e cazul.
  9. cbr 600 rr (obsesie personala care a pornit de la evacuarea sub sa )
  10. /index.php?showtopic=8565 ... e un inceput
  11. nasol ... uite aici mergea un countersteering
  12. bueiii... cu masina cum sta treaba ? ce a patit mai exact ??? daca intra un bulibasa in motoru tau si il face zob poa' sa zica si el ca nu e nimic ... ca e bun de remat ca nu face saptej de mii de parai ca mertanu lui de unde stii tu ca dacia aia de remat nu a insemnat multa munca pentru cineva ? io tot sper ca exagerezi
  13. shztecker

    Hop Si Eu

    Aveai echipament ... sau mai exact ... cat echipament aveai pe tine ???
  14. Nu ai. De obicei cand se toceste o roata inegal e stramba din ax.
  15. Per total destul de nasol da ai avut si destul noroc ... stai pe doua de-acum incolo
  16. Imi pare rau de fata si baiat, da de cand am vazut un magarus lovit de o masina ... era saracu cu burta crapata si matele intinse pe drum dar nu era inca mort si se chinuia groaznic. Imbecilii aia de tarani urlau ca nu mai au caruta si nici nu le pasa de bietul animal. Sincer imi pare rau si de bietii cai care au fost facuti praf. Singurii care trebuie trasi la raspundere sunt taranii aia cretini ... da se pare ca pentru unii e deja prea tarziu.
  17. In primul rand la multi ani. In al doilea rand, cand mai ai de a face cu gitanii uite ce sa faci: daca reusesti sa il/ii bati ii/le iei usor bratul drept si il pui pe trotuar cu cotul in sus si il lovesti puternic cu piciorul astfel incat sa-i rupi articlutaia. E cea mai simpla cale sa-l ologesti un timp suficient fara sa-i pui viata in pericol si fara sa te chinuiesti prea tare. Merge la sigur si iti garantez ca un timp n-o sa mai fure nimic.
  18. Si oamenii de 195/120 au puncte sensibile ... mai ales daca le atingi cu bata
×
×
  • Creează nouă...