Sari la conținut

Coltul Impatimitilor De Boxere Clasice,nemodificate


Dixi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 424
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uite aici una frumoasa...dar la 4500 mi s-e pare muult prea piperata...iar daca nu era cu ataj...c misto arata desi nici asa nu mi-e rusine

da, e scumpa la 4500, pt. ca nu e modelul nou, de 750 ci cel de 650 (e din 1999): http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma imbolnaveste topicul asta.Din copilarie doresc un boxer si nu am decit un ciine boxer.Imi plac la nebunie.Cred ca va trebui sa umblu la buzunar.Da citi bani poate sa aiba un om care doreste un BMW boxer,un MZ boxer,una daia ruseasca veche boxer sau una mai noua,Ural cred.?Bine ,hai ca asta cu banii o mai rezolvam cumva,da cu spatiul?Asta chiar e o problema.Ei??????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma imbolnaveste topicul asta.Din copilarie doresc un boxer si nu am decit un ciine boxer.Imi plac la nebunie.Cred ca va trebui sa umblu la buzunar.Da citi bani poate sa aiba un om care doreste un BMW boxer,un MZ boxer,una daia ruseasca veche boxer sau una mai noua,Ural cred.?Bine ,hai ca asta cu banii o mai rezolvam cumva,da cu spatiul?Asta chiar e o problema.Ei??????????

 

 

Bine ai sosit printre noi bre! :blink: Vezi ca daca ai apucat sa te imbolnavesti,nu avem antidot... :laugh:

Scarpina-te in buzunar putin si dupa aia o sa vezi ca o tiganca din asta poate sta si in fata blocului sub prelata..si chiar linistita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

depinde de starea generala a utilajului

pai si la capitolul asta uralul de 750 are un plus: doar 940 km. fata de 8700 km cat are cel de 650. din poze se vede oricum ca arata perfect amandoua.

poate doar culoarea lui 650 sa fie mai interesanta, albastru-bej (desi mie personal imi place mai mult negrul).

ideea e ca preturile difera f. mult nu doar in functie de motor (tip, an, km.) dar si de vanzator (parc auto sau nu, locatie - in nord mai scump decat in sud).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va mai amintiti de discutia despre arbalet?

http://arbalet.net/

dati un ochi si la galeria foto :laugh:

Am fost curios de preturile motocicletelor restaurate si am trimis o solicitare pt. MB650(?) si pt. un MT16. Spun ei ca in max. o saptamana primesc raspuns. Sa vedem. :blink:

foarte bine, asteptam sa ne spui si noua ce ti-au raspuns.

 

nu mi-au raspuns atunci, asa ca am insistat si le-am mai trimis un mail:

 

I asked you a quote in november 2007. You mailed me

that you received my mail, but just that.

I am interested for a sidecar motorcycle, and I want

to know:

-the price

-how can deliver

-registration of tha bike

Thank You and I wait for a reply.

 

si iata ce mi-au raspuns:

 

Hi,

Cost of motorcycle MB 650 in Ukraine ( Kiev) approximately $3600,00 - 4000,00 on a complete set.

Delivery of a motorcycle may be by plane.

For specification of cost of delivery inform the name of the airport nearest to you.

 

Alenka

www.arbalet.net

 

cum vi se pare? modelul MB 650 e cu 2WD, complet restaurat, motor nerodat, o km. informatii mai multe pe site. am scos si ceva poze:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

slaba speranta sa mai existe motociclete ("new old stock" cum zicea cineva) de vanzare la fabrica. poate au pastrat una pt. expozitie :blink: .

 

nu vezi, din ce zice dany oldmoto, ca deja le vaneaza toata lumea pe acolo?

iar daca cei de la arbalet (care au si ei sediul in kiev, si poate sunt multi fosti directori de la KMZ patroni pe acolo - de, privatizarea!) vand la 4000 USD nu cred ca fabrica mai vinde la2300 USD, adica doar 1500 euro!!!

la pretul asta erau demult cumparate toate si duse in germania.

Editat de Max Friz's R 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nimanui nu-i pasa daca fabrica vinde cu 2300 $ fiindca este de stat, in schimb Arbalest si Yuri din America au tot interesul sa vanda la 4000 Eu.

2300 $ este pretul din 2005. In acelasi an se vindeau cu 3-5000 Eu sub forma de kit sau intregi in SUA prin RAMCO Seattle prin Yuri si au mai fost.

 

Niprul MT este pe acolo foarte raspandit si nu este cautat. Cautate sunt piese precum MB750M, MB650, K750, M72.

In rest ca la noi lumea le cumpara isi exerseaza talentul creativ si cum dau de bani le vand sa incalece japoneza.

 

<small>--- Mesaj completat în 20 Jan 2008 22:54 -------------</small><br/>Bai ia sui tu la vara pe Ruralul tau solo si da o fuga prin Ucraina ca esti la 2 pasi, viza nu-ti mai trebuie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...