Sari la conținut

Postări Recomandate

 

 

 

Caut sa inlocuiesc parbrizul original, cu unul mai turing sa am protectie la vint mai buna. Stie cineva ce firma e mai buna la calitate ? givi, mra ,puig sau care se gasesc pe la noi ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva unde gasesc un disc de frana fata pentru transalp? al meu e indoit ai nu am ce-i face, imi trebuie altul. mersi anticipat

 

Am avut si eu aceeasi problema in primavara si mi-am comandat disc fata. Am dat parca 325 RON... Nu imi mai amintesc exact. Daca vrei te pun in legatura cu baiatul care mi l-a comandat. Trimite PM.

Editat de suzukigsx550es
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La modelul nou, adica dupa 2000 e problema frecventa! :rolleyes:

Daca la fratelo tau e problema cu telescopul nu inseamna ca e la toata lumea. Clar? :angry: Nu generaliza. Fratelo nu e toata lumea.

 

 

P.S Am un disc de mobra si nu stiu de la ce mobra apartine. Care imi spune are 2 beri :cheers:

post-23049-0-28682700-1317754131_thumb.jpg

post-23049-0-02365500-1317754160_thumb.jpg

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca la fratelo tau e problema cu telescopul nu inseamna ca e la toata lumea. Clar? :angry: Nu generaliza. Fratelo nu e toata lumea.

Daca tu nu ai avut probleme nu inseamna ca la altii nu pot aparea, clar? Tu nu esti toata lunea. :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S Am un disc de mobra si nu stiu de la ce mobra apartine. Care imi spune are 2 beri :cheers:

 

E disc de 240 mm in 4 prezoane, e posibil sa fie de Transalp 600 1991-1999 sau de Transalp 650

Asta, desigur, daca se potrivesc gaurile....

Dar din moment ce tu ai TA 650 si intrebi, e clar ca nu e de ala

Poate fi de orice mobra, du-te la Ariciu ca are cataloage

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasesc filtru de ulei pentru Transalp 600, la magazinele auto? Stie cineva o firma si un cod? Pe net am vazut ca HiFlo are codul 303, iar Champion are 306, deci difera de la o firma la alta. Ar fi perfect daca as gasi MAHLE sau MANN si sigur se fabrica pe dimensiunea respectiva, doar ca inca nu stiu codul.

 

Nu pot sa ma duc cu filtrul vechi fiindca uleiul pe care il am acum e inca bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde honda transalp,an 1990,la 41 mii km,stare buna de functionare.top cass givi,toba schimbata,cauciuc spate nou.verificare pana in 2013,asigurare pana la sfarsitul lunii nov.singura problema(?!)e ca consuma ulei,aprox 200g la 1000km.din ce am citit si mi sa spus e un consum normal pentru o honda transalp model 1989-1993.se circula zilnic cu ea fara probleme,functioneaza foarte bine.pret 1100eu neg.mai multe info si foto pe mess adipop33

post-67586-0-00800000-1318008641_thumb.jpg

post-67586-0-26065100-1318008651_thumb.jpg

post-67586-0-87573100-1318008665_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine e interesat sa dea transalpul pe un TDM 850 4xt sa imi dea un pm. de preferat din cluj sau cat mai aproape

 

Mi-a placut tdm de cand la-m vazut dar merg pe TA si nu-mi pare rau. Nu cere bani . La a mea i trebuie o vopsea si in rest benzina , e din 96 pd 06 daca vrei o vorba 0762277915 orlando :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...