Sari la conținut

Plecare La Motorrock


Memphis
 Share

Postări Recomandate

Salutare. Haideti sa ne intalnim mai multi la arc si sa mergem impreuna la MotorRock.Ce parere aveti?

Yo propun 10-11 sa ne vedem la arc?

 

Numai bine

Editat de Memphis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru vineri seara daca se face vreun grup sa mergem din bucuresti, sau mai bine din otopeni ca sa evitam zona baneasa pe centura, ma bag si eu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici s-a inceput o discutie pentru plecarea spre Ploiesti vineri seara.. Eu am putine sanse sa pot pleca vineri, deci tot sambata dimineata o sa plec, in jur de 10:00...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parada am inteles ca ar incepe la 11:30.. Ar fi ideal sa fim la 11:00 acolo.... Ar fi frumos sa mergem mai multi.. intr-adevar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE RIDERI!!!!

 

CEI CARE VOR SA VINA SAMBATA 9 IUNIE LA MOTORROCK SUNT ASTEPTATI LA ORA 10:00 AM LA ARC! ASTEPTAM MAXIM 15 MIN INTARZIATII

 

 

REGULI DE MERS IN COLOANA: SE OCUPA DOAR BANDA 1

SE MERGE LA DISTANTA DE 3-4 M DE CEL DIN FATA

POZITIONAREA PE BANDA ESTE ALTERNATIVA

 

 

VITEZA IN AFARA ZONELOR RADAR SUFICIENTA ASTFEL INCAT TOATA LUMEA SA POATA STA IN COLOANA

SE MERGE SPRE BUCOV RAMANAND CA SA PLECAM SPRE PARADA DE ACOLO CU CEILALTI RIDERI.

 

ASFALT USCAT SI NE STRANGEM SAMBATA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai aveai un pic si ne spuneai ce si cum sa mancam. Daca nu se pastreaza distanta de 3-4 m???? Si dc se merge cu 60 kmh ...no chance for me. Glumeam, dar prea ai dat atatea detalii cum se merge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu mergi cum vrei! Daca vrei sa stai in coloana - RESPECTI REGULILE - daca nu , te duci linistit cu ce viteza vrei tu! :)

3-4 m se pastreaza deoarece daca unul din noi are o problema, ceilalti din spate sa-l poata observa si sa aiba si timp de reactie! ...mai ales ca vin si incepatori cu noi!!!

Stai tu linistit ca duminica, cand veneam in coloana cu riderii dinspre Giurgiu uneori au fost distante si mai mari si nu impuse de mine! :)

 

P.S: Iti dai seama ca nu o sa se mearga cu 60/ora decat unde se impune. In rest coloana o sa regleze viteza, insa in nici un caz viteze de decolare ( cum au unii tendinta). :moron:

 

P.S 2: cum si ce mananci nu e treaba mea! :)

hai :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam pana la 10.15-10.20 intarziatii.

 

Offtopic: se vine cu moto alimentata sau se intampla k de fiecarea data sa oprim toata gasca ptr unul sau 2 sa alimenteze? :scratch: nu de altceva dar sa ma conformez si yo macar odata cu ceilalti(care nu au hranit mobrele),sau sa alimentam totii.

Editat de Memphis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca topicul e despre plecarea la motorrock, ce pistolul lu' Pascal cauta pozele de la motorrock aici. EXISTA SUBFORUM DE POZE DE LA INTRUNIRI. si e primul de cum se deschide forumul. hai sa va dau si link ca poate nu-l vedeti /index.php?showforum=96 sper ca topicul il gasiti si singuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...