Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ deea ... vecina de anu trecut tot ne vb de intanliri si nici in ziua de azi nu am facut cunostinta .

baieti sper ca nu v-am incurcat prea rau aseara ....scuze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noroc.

Mihai ma cheama, am un gsx-r de 600 din 2001. :crack:

in ce zile va intalniti rahovarilor ? si la ce ore ?

peseu: stau la chirigiu

 

Salut de obicei ne intanlim Vinerea la Mc. deocamdata pana ne grupam si noi,ne mai cunoastem si pe urma mai la vara om vedea noi,daca vrei sa vii si tu,vino Vinerea care vine pe 07.03.2008 pe la ora 19.00-19.30,te asteptam :lol:

 

 

--- Mesaj completat în 01 Mar 2008 17:18 -------------
:lol: E asta e trebuie sa mai si ne iubim nu?De ce esti geluasa Iris?

:crack: Hei baieti ce sa intamplat aseara, de ce am fost asa putini vad ca in loc sa venim din ce in ce mai multi noi ne evaporam si inca nu a venit caldura.

Scuze ptr.aseara tocmai veneam de la o zi onomastica a uniu coleg de serviciu,sper ca nu am gresit cu ceva,daca da,imi cer scuze. :burnout: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

help azi mi sa furat motorul dar cineva a reusit sa i faca o poza banditului chiar inainte sa fuga

daca cineva il vede prin cartier va rog sa ma anuntati imediat (sau trimiteti-l acas' ca e ora de nani )

post-18663-1204404219_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

help azi mi sa furat motorul dar cineva a reusit sa i faca o poza banditului chiar inainte sa fuga

daca cineva il vede prin cartier va rog sa ma anuntati imediat (sau trimiteti-l acas' ca e ora de nani )

:burnout: va veni si ziua aia . mai asteapta un pic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :lol: John frumos pustiu si ii sta bine dar vezi sa nu calce pe urmele tele ca sa mai putem si noi sa dormim noaptea.

John apropo ai niste copii foarte frumosi sa-ti traiasca si sa fie sanatosi si sa te bucuri incontinuare de ei pana la adanci batraneti :wave:

 

 

--- Mesaj completat în 02 Mar 2008 16:16 -------------
:crack: :crack: Hei baieti care ati fost plecati astazi pe undeva?Dati si voi un semn ceva,o piatra, sau poze daca aveti sau daca sau facut,daca nu asta e macar nemultumim si cu o mica traznae,asteptam.......... :burnout:

 

--- Mesaj completat în 02 Mar 2008 16:17 -------------
:lol: :lol: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri seara> am stat destul de mult...traseu: Bikers (Ursu)> Pow> Regie (pentru prima data ptr. freak, dar a avut prezervativ)> inapoi Pow> acasa.

 

Am iesit, si ieri (chiar si pe ploaie) si azi (am inghetat pe loc). Din ce imi spune BUM, astazi, a asitat la un accident (DN1) la care din fericire nu a patit nimeni nimic. Marti (va fi ora 0) intentionez sa merg pe Cheia cu Freak (fara pasageri!!!!). Astepam ziua de vineri cand vom incerca sa stabilim intalniri mai dese pentru incaierari stradale (dar cu "," cap).

Editat de draagood
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... multumesc pt urari si sa stii ca se antreneaza din greu se culca numai la 11-12 noaptea :wave:)

dupa cum am spus eu a trebuit sa ma retrag vineri pt ca se incinsese tel. de cat a sunat dar data viitoare poate reusesc sa stau mai mult , io ma-m mai plimbat un pic in seara asta cu toate ca e cam ud pe jos ,problema cea mai mare a mea e furca care imi curge si la fiecare groapa ma doare inima :burnout:

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout: E bine ca totusi cineva se mai si da si seara si noaptea,dar mai mult noaptea.

 

Bravo Dragos vad ca ati facut ceva drumuri si ati stat pana mai tarziu Vineri? Bafta ptr. Marti si poate faceti si voi ceva poze sa le vedem si noi,cum e pe la Cheia acum pe timpul asta va asteptam si aveti grija,asfalt uscat!

 

Ma speriasem putin cand am citit "accident" dar m-am linistit cand am citit si restul,ca nu a patit nimeni nimic.

 

Si restul ce ati mai facut,mai povestiti si voi ceva,Oly,Manule,Andreea,Ella,Aghi si restul.

 

PS: Sper sa veniti Vineri acuma si voi sa fim si noi mai multi,haide incercati!

 

 

--- Mesaj completat în 03 Mar 2008 21:39 -------------

Salutare la toata lumea,eu mai m-am prezentat odata la inceputul topicului,dar nu-i nici o problema ptr.cei ce au venit mai in urma.

 

 

Andreea chiar ca a fost multa lume ieri si poate saptamana viitoare vor veni mai multi,sper sa ajunga si John '' Adolf_ss".Tie ti-a placut atmosfera de ieri Andreea ? ca mie unul mi-a placut,a fost frumos.

 

 

 

@dan_iernie : Dan - 0723.634.765

 

P.S : Kawasaki ZZR 400

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zau, imi pare rau ca nu am reusit sa aung nici de data asta.....ceva probleme personale.....plus ca motoru' e cam bucati ......m-am suparat sambata si l-am desfacut aproape de tot!....sper sa il refac in vreo doua saptamani.....gasesc cam greu piesele si m-am hotarat sa il si revopsesc.....asa ca....nu prea am ce povesti de plimbari sau alte aventuri pe 2 roti.......sper sa ma alatur cat mai rpd celor ce fac plimbari nocturne....

 

va doresc numai bine si asfalt uscat celor in "activitate"!!!

 

Peseu: sper ca restul sa nu ne apucam sa facem colectie de jucarii de la Happy Meal!! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ poopy poti sa intrebi cat costa un schimbat semeringuri si ulei la furca (sau nr de tel ca sun eu ) bafta

 

--- Mesaj completat în 05 Mar 2008 16:14 -------------
@poopy numai tr. nr. ca am sunat acum (150 ron fara ulei si semeringuri ) sa va spun mai departe power motors conduce cu 240 ron cu tot cu piesele lor iar treaba dureaza 1 ora(si cred ca la ei ma duc daca nu se iveste altceva

 

--- Mesaj completat în 05 Mar 2008 16:16 -------------
daca stiti undeva mai ieftin (adica mana de lucru sub 100 sau in jur de 100) va rog postati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Cheia a fost peste asteptari de bine. Pozele sunt la freak (care momentan nu are net). Cei care vor sa ajunga in Brasov sa o ia fara nici o retinere pe Cheia (dar sa fie vremea cat de cat buna).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...