Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In acest moment, stau prost cu banul si cu gazul, am de schimbat vineri uleiul, filtrele aer si ulei plus o constatare. De platit cablu ambreiaj si kilometraj comandate adica 236 ron numai ele Am mai dat banul pe un kit de reparatie cabluri 17 ron + manopera 105 ron si au mai aparut alte cheltuieli neprevazute pe la casa omului(ulei175 ron +protectie370 ron + o mica comanda la louis venita la inceputul lunii iulie.Durere mare, am avut ceva cheltuieli luna asta.Nu pot veni deocamdata cu voi.Imi pare rau distractie placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate cam aceleasi probleme le am si eu acum :lol: Dupa cum stiti deja unii dintre voi,mi-am gasit ieri motorul cazut,fiind pe cricul central,exact in fata curtii la mine la servici :lol:

 

Ghinionul a fost ca a cazut exact pe cantul bordurii,2 carene julite(trebuiesc si chituite),manerul de la ambreiaj rupt,oglinda si toba stanga julite :wave: ,pe langa acestea trebuie sa imi reinoiesc si franele!

 

Asa ca sansele de a merge la mare in weekendul asta au cam scazut,dar maine seara la intalnire va voi spune exact.

 

Va doresc asfalt uscat,si sa ramaneti pe sha! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare all! Nu am putut sa ajung joia trecuta la Mc. dar am avut ceva probleme. Maine cine vine? Defapt, vine cineva? Am citit acum pe weather.com ca cica la noapte ploua de rupe, maine ploua usor si maine seara se opreste. Daca se usuca pe jos, eu la 7 sunt la Mc.

 

p.s: mi-am luat viziera fumurie! gie! :lol: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu pot sa ajung ! am avut accident saptamana trecuta (vineri) si acuma sunt in medical cica.... :wave: :lol: :lol: sa ne auzim cu bn ! Asfalt Uscat Si Distractie Placuta

 

Ne pare rau sa auzim asta. Iti uram insanatosire grabnica.

CXa pe urma trebuie sa :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau dar nu pot sa ajung (iarasi), un prieten isi serbeaza ziua de nastere. Va urez distractie placuta!

 

p.s: nu facem si o zi de intalnire si cu intarziatii care nu au putut sa vina joia? :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am vazut la dristor :lol: :lol: :lol: eu eram la shaormerie serveam ceva ca mi-era foame si ati trecut pe langa mine si ati luat-o spre Piata Muncii ! Niceeeee........ :cheers: :agree: :10: :baldy: :what:

 

ne pare rau ca nu ai putut fi cu noi ... dar hai pune-te pe reparat sau achizitionat jucarie ca mai e mult din sezonu asta. :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu sunt hotarat si stiu ca si pot.

 

Propun ori prima terasa din giurgiu (nu stiu care e aia dar trebuie sa fie) ori terasa-vapor din portul din Oltenita doar ca la asta nu prea stiu sa ajung, am fost o data cu un prieten.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec in Vama weekendu asta.

Daca vreti ma gasiti acolo la o BR

 

dau cate o BR la fiecare care vine si ma viziteaza :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am chef de o plimbare in weekend....asa ca daca hotarati ceva...bagati un mesaj.

 

Ah, si btw....m-am gandit ca ar fi bine sa ne intalnim de 2 ori pe saptamana....asta in mod oficial......cei care nu ajung Joi, sa zicem ca ajung........Vineri????? Deci Joi si Vineri mi-ar placea mai mult decat Joi si poate in weekend

Vineri deja lumea iese mai repede de la servici, nu are treaba a doua zi, deci putem sa prelungim intalnirea. Si daca chiar vrem sa plecam in weekend, sau doar duminica, stabilm si asta. Voi ce ziceti?

Editat de AllexxM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! In primul rand vreau sa zic ca mi-a placut iesirea de ieri, abia astept saptamana viitoare.Si vreau sa va anunt ca weekendul asta este etapa de motocross la Ciolpani. Eu probabil ma voi duce maine sa vad care e treaba si care va fi programul (pretext sa ma plimb un pic :rusinica: ) si duminica ma duc la cursa. Daca mai sunt doritori da-ti un semn.

 

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !!!

 

Sunt nou dar imi trece.

 

Daca primiti si "Firstbike", asa ca sa va mai destindeti un pic, sa mai radeti... ne vedem joi acolo.

 

kytynelu 0721217269 id: el_mexicanu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmmmmm, suna bine ciolpani cat timp bem si un suc acolo. :cheers: :rusinica:

 

cred ca am uitat sa-mi las datele pe aici.........

 

Andrei, 21 de ani, 0722.80.97.90 id mess: andreiiulianstoica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: sal. stau la aliorului!!!

unde este locul si ziua de intilnire???

daca exista asa ceva?? :blink:

MAIL ME !!!

K??? :hug:

 

:ok: HELL-O !!!

TOT eu sint !!

sorry am uitat!!! :cheers: asa au cei din TITAN loc si ora si zi de intilnire !!! :cheers: am stat ku ei ceva timp !!! :hug: de asta nu stiu cum este aici la noi !!! :finger:

soooo MAIL ME!!!! :D again !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...