Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Asa fac si eu in timp ce merg, mai verific butonul. Bec martor pentru faza mica nu am si chiar de as avea nu-mi foloseste din cauza soarelui, nu se vede. Am asteptat la munca toata ziua sa o incalec cind am plecat mi-a luat D-zeu mintile si ca niciodata nu am umblat la acel buton.Asta este, dar culmea nu m-am uitat bine pe procesul vebal si pina duminica seara cind l-am studiat cu atentie si articolul de lege am trait cu impresia ca mi-au dat si 4 puncte de penalizare.De fapt eu l-am intrebat pe garcea cit ma costa distractia el mi-a spus 4 puncte de penalizare a 39 ron.Neobisnuit cu amenzile nu m-am uitat bine pe proces si am crezut ca mi-a dat si 4 de penalizare.Da-o dracu de amenda si cu un rezervor si fara...Pe viitor inebunesc butonul de lumini sa nu-i mai dau satisfactie lui garcea.Zic garcea cu g mic pentru ca astia nu sunt oameni.In articol spune avertisment sau amenda.Aveam casca, motorul ok nu am alte abateri (puncte ,Amenzi) daca era OM se interesa prin statie si vedea ca nu am bube in cap imi dadea un avertisment si ne mai salutam asa...probabil ca vor marirea pensiilor pe spatele nostru.Cind am fost la Udriste sa depun procesu verbal si chitanta CEC un alt garcea mi-a zis ca noi motociclistii suntem cei mai periculosi.I-am spus:- ma nene daca pleci de la premiza asta nu e bine, nu e sanatos.MI-a aratat un scuter la poarta si mi-a spus:-uite asta a murit ieri. RIP dar asta nu justifica faptul ca nu am primit avertisment, cum dati voi avertismentele astea va uitati la ochii lor dupa ce criterii dati avertisment sau amenda? a spus ca el nu a dat niciodata avertisment numi amenda. Ala de a murit, a murit din cauza voastra ca nu l-ati obligat sa cunoasca legislatia si i-ati dat drumu asa pe strada nu ma compara cu ala eu sunt premiant am luat 26 la sala. Vazind ca vorbesc singur i-am dat hirtoagele si am plecat.

 

 

 

:burnout: Bravo ai perfecta dreptate in ceea ce priveste comportamentul unora dintre militieni. Iar in privinta amenzii las-o dracu asta este se mai intampla dar te inteleg ca esti suparat pe faptul ca garcea ala putea sa iti dea si un avertisment. Asa ar fi fost corect . Dar nu ai ce sa le ceri unora dintre ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare...ne-am intors. Am facut in total 870 km si am trecut pe aproape 70 % din serpentinele tarii. Vreau sa va zic ca a fost supermarfa si astept ca data viitoare sa ne strangem mai multi si sa nu mai fiti atat de carcotasi..(ba ca e vremea naspa ba ca altele.). Imi pare rau ca nu va pot lasa si pozele acum (nici eu nu le-am vazut inca) si maine plec la mare ca mai am cateva zile de concediu. Luni cred ca o sa postez din nou cu mai multe impresii despre itinerariu si bineinteles multe poze tari. Oricum tin sa le multuesc celor care au reusit sa ni se alature. Am vazut deja pozele postate de mihai si sorin - frumos...frumos. Hai multa bafta..si daca treceti pe la mare da-ti un semn de viata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am vazut acest topic pt motoristii din cartierul berceni si m-am gandit k poate ma primiti si pe mine :burnout:. Sunt mai nou in bransa, pt ca abia acum am reusit sa-mi indeplinesc visul de a avea motor. Trebuie sa recunosc k m-am indragostit, iar dak de pe nevasta te mai dai jos :hurt: de pe motor in nici-un caz nu ma dau.

 

Am un VTR cu kre ma mandresc, desi multi mi-au spus k sunt nebun k imi iau asa ceva pt inceput, dar tot k mine am facut si iata k dak ai putin frik de motor nu prea te pui cu el. Acum k o cunosc e altceva si vreau din ce in ce mai mult. :).

 

Cam atat despre mine.

 

Am vazut k va intalniti joia-seara - la MC Brancoveanu si as vrea sa trec si eu pe-acolo sa ne cunoastem, as trece chiar azi dak nu ploua, nu k mi-ar fi frica dar e cam naspa pe ploaie.

 

Toate cele bune si asfalt intins.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fii binevenit mike,te asteptam diseara,evident daca nu ploua! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fii binevenit mike,te asteptam diseara,evident daca nu ploua! :hurt:

Fi binevenit, Mike!! dupa 19:00 sigur vei gasi pe cineva acolo!! eu azi nu pot sa ajung, da' oricum nu e mare pierderea!! :crack:

 

Sorine, George (Hell biker) zicea ca are nevoie de ajutor cu traducerea, si ca asteapta raspuns de la cineva.. stiu ca tu te-ai oferit sa-l ajuti, daca nu despre tine e vorba, da-i un mesaj/telefon/ceva.. bineinteles, daca oferta e inca in picioare.. :burnout:

Eu am fost azi cu colecta pe la sor'mea, si am trecut pe la Ursu "in drum" spre casa (un ocol de vreo 10 km, o nimica toata pe 2cycle :P ).. Pentru cei care nu stiu, se mai pot face donatii pana pe 18 August, daca nu ma insel.. nu e prea tarziu sa va spalati "pacatele" de joia trecuta.. :)

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai calm Johnie,l-am contactat pe hell biker imediat dupa ce mi-a scris! :P

 

Sa vezi culmea ironiei asta seara!Sloganul bercenarilor este ,,one for all and all for one´´,si tocmai cativa dintre acei poeti care au compus aceste versuri minunate :),au ajuns sa ne salute din sensul opus,la noi in cartier!!! :hurt: Tu mai intelegi ceva??? Parerea mea este ca se poate discuta dinainte asa ceva! :burnout:

Editat de PHANTOM II
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai calm Johnie,l-am contactat pe hell biker imediat dupa ce mi-a scris! :)

 

Sa vezi culmea ironiei asta seara!Sloganul bercenarilor este ,,one for all and all for one´´,si tocmai cativa dintre acei poeti care au compus aceste versuri minunate,au ajuns sa ne salute din sensul opus,la noi in cartier!!! :hurt: Tu mai intelegi ceva??? Parerea mea este ca se poate discuta dinainte asa ceva! :burnout:

 

 

 

Zi pe nume bai Sorine ...Chiar asa bai baieti(Alex , Adi , Laur) ce ati patit de ati disparut asa subit din grupul BERCENARILOR.

 

E ceva ce nu va convine voua si v-ati suparat ? Daca e asa de ce nu vorbim ca oamenii civilizati si normali .

 

Eu doar pun o intrebare , nefiind de fapt asa curios de ce nu mai veniti voi , dar nu se procedeaza asa , si sincer sa fiu eu vin la intalnire in grupul asta , deoarece sunt cativa baieti (si fete) cu care iti face placere sa te intalnesti.

 

Dar cred ca timpul va rezolva problema asta si daca grupul asta se va mentine ,se va coaliza ,se va filtra( ca sa zic asa) si sper ca vor face parte din acest grup numai persoane cu demnitate si cuvant.

Am totusi o curiozitate , ce se intampla cu domnul Klauss pe care eu il cred o persoana care sa faca parte din grupul asta pana la sfarsit. Asa ca domnule Klauss sa nu ne dezamagesti (zic asta deoarece cu plecarea pe transfagarasan nu ai dat si tu nici un semn de viata si am aflat toti de la Adi ... pe net.... ca ai plecat in TURCIA)(am aflat pe urma de la AllexxM ca l-ati ajutat pe becutzu81 in weekend)

 

 

Si ca sa nu fiu inteles gresit vreau sa zic ca nu ma fute grija pe mine de fiecare ....ce face...cand vine...cum vine si altele , dar exact cum a zis si Sorin despre sloganul ales , nu prea se potriveste cu combinatia asta... vin cand vreau....fac ce vreau....vorbesc cu cine vreau cand vreau , asta in cadrul asa-zisei comunitati. Ca in afara acestei comunitati , fiecare e liber sa foloseasca ce combinatie vrea el.

Editat de 2bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Din pacate cred ca am ajuns prea tarziu la brancoveanu - pe la 8:30 aprox. - si nu mai era nimeni, desi cand am venit de la munca si m-am dus sa-mi iau motorul la plimbare am vazut k erati ceva stransi acolo.

 

Va rog sa-mi spuneti si mie,k sa stiu exact, cand se mai fac intalniri de genul acesta, pt k m-am saturat sa ma plimb singur :burnout:, in afara de joi, si la ce ore.

 

 

Multumesc.

 

S-auzim de bine.....asfalt fara gropi, kanale sau denivelari :hurt: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:-L

:blbl:

pai klar nu zik de nimeni nimik,,,,'

tre' sa iau motor!! sa nu mai ramin pasager.. in calator ku mers spre casa !!! ka joi!!trebuia sa merg la "MOTZU" PITTIS la 1 vizita tot eram in zona sa te odihnesti in pace MAESTRE :rose:

sau JOY DE JOI !! :burnout: :P cum mai zik eu !!!

deci kare stie motor 'eften la 300euroi ceva gen !! sa tzipe aici la mine !!! :crack: :haha: :hug:

k??? ANY WAY .... :crack:

:ok:

 

--- Mesaj completat în 10 Aug 2007 00:24 -------------

Sunt motociclist cu acte in regula!! Sala 25 puncte, poligon facut perfect.. :-L

Si c_cat de frica in momentul in care am urcat in masina.. :) Ce dracu' s-o fi intamplat?? m-au luat emotiile ca pe o fata mare in noaptea nuntii.. am picat B-ul.. :(

 

Nu ma felicitati, nu merit..

:crack:

John

 

jony b good !!! :haha: :hurt: :

ai 1 A !! DE MO-TO-RIST!!! sooo chilll!!! :moto:

eu nu am !!! :ok: deokamdata :blbl:

b?? lasa ca iei u !! si c!! d +e !!!! alea alea!!! :crack: :ok: :ok: :ok:

:ok:

post-19463-1186694384_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Din pacate cred ca am ajuns prea tarziu la brancoveanu - pe la 8:30 aprox. - si nu mai era nimeni, desi cand am venit de la munca si m-am dus sa-mi iau motorul la plimbare am vazut k erati ceva stransi acolo.

 

Va rog sa-mi spuneti si mie,k sa stiu exact, cand se mai fac intalniri de genul acesta, pt k m-am saturat sa ma plimb singur :burnout:, in afara de joi, si la ce ore.

Multumesc.

 

S-auzim de bine.....asfalt fara gropi, kanale sau denivelari :hurt: ...

 

Trebuia macar sa te opresti sa zici salut si sa te asteptam..sa sa iei un nr de tel al cuiva si sa ne suni, poate veneai dupa noi.

 

Intalnirea e in fiecare Joi la ora 19:00 la Mc. Se asteapta pana la 19:30.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuia macar sa te opresti sa zici salut si sa te asteptam..sa sa iei un nr de tel al cuiva si sa ne suni, poate veneai dupa noi.

 

Intalnirea e in fiecare Joi la ora 19:00 la Mc. Se asteapta pana la 19:30.

Pai cand am trecut pe-acolo si v-am vazut eram cu masina si ma duceam sa-mi iau motoreta, mi-era cam naspa sa ma dau jos din masina si sa va salut, dak eram pe motor era altceva, dar sper sa sa va cunosc data kre vine.

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai calm mike,ne vedem saptamana viitoare,unii dintre noi mai merg si miercurea la Arc!

Cum a spus si AllexxM contacteaza-ne sau citeste aici despre intalnirile noastre! :burnout:

Editat de PHANTOM II
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi pe nume bai Sorine ...Chiar asa bai baieti(Alex , Adi , Laur) ce ati patit de ati disparut asa subit din grupul BERCENARILOR.

 

E ceva ce nu va convine voua si v-ati suparat ? Daca e asa de ce nu vorbim ca oamenii civilizati si normali .

 

Eu doar pun o intrebare , nefiind de fapt asa curios de ce nu mai veniti voi , dar nu se procedeaza asa , si sincer sa fiu eu vin la intalnire in grupul asta , deoarece sunt cativa baieti (si fete) cu care iti face placere sa te intalnesti.

 

Dar cred ca timpul va rezolva problema asta si daca grupul asta se va mentine ,se va coaliza ,se va filtra( ca sa zic asa) si sper ca vor face parte din acest grup numai persoane cu demnitate si cuvant.

Am totusi o curiozitate , ce se intampla cu domnul Klauss pe care eu il cred o persoana care sa faca parte din grupul asta pana la sfarsit. Asa ca domnule Klauss sa nu ne dezamagesti (zic asta deoarece cu plecarea pe transfagarasan nu ai dat si tu nici un semn de viata si am aflat toti de la Adi ... pe net.... ca ai plecat in TURCIA)(am aflat pe urma de la AllexxM ca l-ati ajutat pe becutzu81 in weekend)

Si ca sa nu fiu inteles gresit vreau sa zic ca nu ma fute grija pe mine de fiecare ....ce face...cand vine...cum vine si altele , dar exact cum a zis si Sorin despre sloganul ales , nu prea se potriveste cu combinatia asta... vin cand vreau....fac ce vreau....vorbesc cu cine vreau cand vreau , asta in cadrul asa-zisei comunitati. Ca in afara acestei comunitati , fiecare e liber sa foloseasca ce combinatie vrea el.

 

Fara nici o suparare ... nu am mai venit din mai multe motive: 1. personale (nu tine de nimeni din grup) 2. nu imi mai surade ideea de a ma plimba 30 min si dupa aia sa stau 2-3 ore la bar. La inceput cand am reunit grupul imi facea placere sa vin tocmai pentru ca mergeam ba aici ba acolo ... ne plimbam mai mult si stateam la un suc maxim. Adica mie imi face placere sa ma plimb, nu sa "atarn" prin baruri. Sper ca nu am jignit pe nimeni, nu asta a fost intentia. Plus ca am pus anunt pe forum cu plimbare... nu a zi nimeni nimik, ba chiar a fost tratat cu indiferenta. Cristi esti un om de nota 10, la fel cum sunt majoritatea ( zic asta ca nu ii stiu pe toti) dar cu parere de rau ... si cu riscul de a ma repeta nu imi mai face placere sa vin. A se intelege asta nu din cauza oamenilor ci din cauza activitatii.

 

Despre partea cu vin cand vreau ... fac ce vreau ... nu ai dreptate,cu tot respectul trebuie sa te contrazic aici este normal ca intr-o comunitate mai mare sa se formeze mici grupulete (mi-ai spus si tu candva chestia asta).

 

Sorin, fara suparare, daca cineva din grup (pe care nu ai vrut sa mentionezi) a trecut pe langa voi si v-a salutat, implicit nu a venit cu voi, nu inseamna ca nu va respecta dimpotriva ziceam sa te superi daca nici macar nu va saluta, dar poate avea alta treaba sau alta directie. Deci think.

 

Cu astea spuse, intr-un fel imi pare rau ca nu mai e ce a fost dar asa imi displace (sper sa nu fie un cuvant prea greu) sa mai vin la intruniri si prefer sa ma duc sa ma plimb singur, sa imi tin ritmul meu... etc

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

''Fara nici o suparare ... nu am mai venit din mai multe motive: 1. personale (nu tine de nimeni din grup) 2. nu imi mai surade ideea de a ma plimba 30 min si dupa aia sa stau 2-3 ore la bar. La inceput cand am reunit grupul imi facea placere sa vin tocmai pentru ca mergeam ba aici ba acolo ... ne plimbam mai mult si stateam la un suc maxim. Adica mie imi face placere sa ma plimb, nu sa "atarn" prin baruri. Sper ca nu am jignit pe nimeni, nu asta a fost intentia. Plus ca am pus anunt pe forum cu plimbare... nu a zi nimeni nimik, ba chiar a fost tratat cu indiferenta. Cristi esti un om de nota 10, la fel cum sunt majoritatea ( zic asta ca nu ii stiu pe toti) dar cu parere de rau ... si cu riscul de a ma repeta nu imi mai face placere sa vin. A se intelege asta nu din cauza oamenilor ci din cauza activitatii. ''

 

 

Sunt intru-totul de acord cu ce ai zis mai sus dar si lucrul asta se poate discuta inainte , ca nu are nimeni de ce sa se supere pe faptul ca tu vrei un alt fel de abordare a problemei. Si eu sunt adeptul mai mult a unor plimbari , decat stat la vre-o terasa , asta deoarece ati vazut ca sunt mai sportiv in ceea ce priveste bautura.

 

 

Si in ceea ce priveste formarea de grupulete eu zic ca nu isi are rostul in cazul nostru unde tot grupul BERCENARILOR nu numara asa de multi membri.Ori e un grup ori sunt grupulete.

Mersi de apreciere Laur dar sa stii ca am si eu defectele mele pe care le recunosc.

Alex tu nu ai mai venit de mult pe la intalniri si de aceea te-am inclus si pe tine in grupul celor disparuti.

 

Hai la viitoarea intalnire sa venim toti si sa vorbim ''face to face'' ca asa e normal zic eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am putut ajunge ca am avut ceva treaba si am terminat cu ea tot in jur de 8 si l-am sunat pe Alex sa vad ce mai face, daca s-a dus si el la intalnire. Dupa aia am decis sa iesim noi, ca probabil voi erati deja plecati si tocmai cand noi ieseam la plimbare voi va intorceati.

 

Si daca tot suntem la domeniul asta, m-am saturat de plimbarile pana nu stiu unde, ca dupa aia sa ne intoarcem inapoi in bucuresti sa ramanem la o terasa. Nu ma duc la 30 km departare de Bucuresti ca sa ma dau jos de pe motor si sa fumez o tigara ca dupa aia sa ma intorc iar. Sunt adeptul, ma plimb, merg pana nu stiu unde, ne oprim la o terasa acolo si dupa aia ne intoarcem cand o fi, dar asta e problema intalnirii de joi. Toata lumea a doua zi tre sa se duca la munca. Astea sunt lucruri care trebuie discutate face 2 face.

 

Numai bine si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara nici o suparare ... nu am mai venit din mai multe motive: 1. personale (nu tine de nimeni din grup) 2. nu imi mai surade ideea de a ma plimba 30 min si dupa aia sa stau 2-3 ore la bar. La inceput cand am reunit grupul imi facea placere sa vin tocmai pentru ca mergeam ba aici ba acolo ... ne plimbam mai mult si stateam la un suc maxim. Adica mie imi face placere sa ma plimb, nu sa "atarn" prin baruri. Sper ca nu am jignit pe nimeni, nu asta a fost intentia. Plus ca am pus anunt pe forum cu plimbare... nu a zi nimeni nimik, ba chiar a fost tratat cu indiferenta. Cristi esti un om de nota 10, la fel cum sunt majoritatea ( zic asta ca nu ii stiu pe toti) dar cu parere de rau ... si cu riscul de a ma repeta nu imi mai face placere sa vin. A se intelege asta nu din cauza oamenilor ci din cauza activitatii.

 

Despre partea cu vin cand vreau ... fac ce vreau ... nu ai dreptate,cu tot respectul trebuie sa te contrazic aici este normal ca intr-o comunitate mai mare sa se formeze mici grupulete (mi-ai spus si tu candva chestia asta).

 

Sorin, fara suparare, daca cineva din grup (pe care nu ai vrut sa mentionezi) a trecut pe langa voi si v-a salutat, implicit nu a venit cu voi, nu inseamna ca nu va respecta dimpotriva ziceam sa te superi daca nici macar nu va saluta, dar poate avea alta treaba sau alta directie. Deci think.

 

Cu astea spuse, intr-un fel imi pare rau ca nu mai e ce a fost dar asa imi displace (sper sa nu fie un cuvant prea greu) sa mai vin la intruniri si prefer sa ma duc sa ma plimb singur, sa imi tin ritmul meu... etc

 

:burnout:

 

Ducati RIder din pacate trag concluzia ca iar nu ai inteles nimic! :hurt:

Fiecare persoana care isi cumpara o motocicleta,ii place sa se plimbe cu acea motocicleta!!!

Un traseu trebuie propus de leader si acceptat de ceilalti!Noi am cautat un leader,l-am intrebat daca vrea sa faca asta,i-am dat timp de gandire,ca pana la urma sa ne spuna ca e de acord,o face.Si tu la randul tau ai fost intrebat daca esti de acord cu acel leader!

Noi nu ne oprim la terase,deci nu baruri,terase zic,sa ,,atarnam'',ci pur si simplu sa putem comunica si sa-i cunoastem mai bine pe cei noi veniti!!!

Tot la terase ne intalnim vinerea unii dintre noi,fara motociclete,sa stam la o bere si sa comunicam,deci nici atunci nu atarnam!!!De exemplu,intr-o vineri la terasa s-a stabilit si plecarea pe Transfagarasan!

Plimbari lungi se fac in weekenduri,unde tu nu prea participi,ma rog,sunt motivele tale!

 

Desigur ca ,,I think'' cand vad un grup de 4 motociclisti,dintre care trei i-am recunoscut,trecand pe sensul opus,si a doua zi citesti ca unul dintre ei a avut treaba si n-a mai avut dispozitie de intalnire!

Deci nici aici n-ai inteles,nu era vorba de salut sau de respect,ci pur si simplu de comunicare,pana acum se anunta pe forum,mess,sau chiar telefon cand cineva nu putea ajunge!

 

Va salut pe toti cu acelasi respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca nu e prea tarziu sa stabilim si azi o intalnire la MC(mai ales ca e vineri si cred ca dispuneti de timp mai mult) si sa vorbim despre lucrurile astea .Si e normal sa stabilim impreuna cum ne petrecem timpul asta in care ne intalnim. Dar sa stabilim de comun acord , nu pe urma sa ne expunem neplacerile pe net.

 

Nu e cel mai corect asa? Hai anuntati-va venirea azi la intalnire si :burnout: la plimbare .

 

 

 

Hai sa mai zic ceva care sper sa fie bine inteles si sa nu supere pe nimeni. Din toate comentariile noastre de pe net am observat ca :

EU si cu Sorin(asta poate din cauza varstei) cautam logica in exprimare si in intelegerea problemelor.

Spun lucrul acesta deoarece vreau sa inteleaga cine trebuie sa inteleaga ca uneori si varsta isi spune cuvantul.Si cand spun asta ma refer la faptul ca experienta unor ani de viata in plus te fac sa gandesti altfel, sa vezi o prietenie in alt fel ,si sa tratezi lucrurile cu altfel de responsabilitate.

 

Nu ma luati pe mine sau pe Sorin de exemplu ,dar haide-ti cu totii sa fim mai maturi si mai responsabili de ce facem si ce vorbim in cadrul acestei comunitati (asta daca se doreste acest lucru).

 

HAI LA MC DISEARA LA 19. COMUNICAREA REZOLVA TOTUL

Editat de 2bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2bike eu as veni,dar propun sa discutam totul saptamana viitoare cand se intorc si ceilalti! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2bike eu as veni,dar propun sa discutam totul saptamana viitoare cand se intorc si ceilalti! :burnout:

 

 

Si asa e bine dar in afara de ''problemele de discutat" ma gandeam si la umplerea timpului cu o plimbare sau altceva. Poate sunt alti amatori (mai noi)care nu sunt nici macar la curent cu cele discutate de noi , si vin pentru plimbare . Stiu ca a aparut o propunere de-a stabili si vinerea o intalnire dar a ramas fara rezolvare.

 

Hai sa vedem ce spun '' ceilalti bercenari ''(hai sa fim cu totii BERCENARI nu ...bercenarei.....cate doi...cate trei...) si stabilim.

Editat de 2bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, salut, vad ca deja au inceput discutiile in grup si nu-mi place asta dar e semn ca ne inmultim :burnout: si astea sunt inevitabile. Inca o data spun , imi pare rau ca nu am mai venit la nici o intalnire dar daca nu am mai avut motorul am preferat sa stau acasa. Saptamana asta plec in Turcia si cand ma intorc sper sa fie reparata motocicleta , asa ca sper sa ne vedem peste o saptamana sa ma puneti si pe mine la curent cu ce s-a mai intamplat. Pana atunci , asfalt uscat !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi sanatos becutzu81 si trimite-l pe Klauss inapoi! :hurt:

 

Sa inteleg,cand te vei intoarce vom manca miel la terasa ta?Ca vorba aia vii cu traditii de la turci! :)

 

Te asteptam cu placere printre noi!Drum bun! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lume ! Deocamdata sunt pieton, dar va veni si ziua mea odata si-odata !!!

Tica de pe Aleea Popescu Victor - 0745908760

id messenger: thorus_2003

Asfalt uscat tuturor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare lume ! Deocamdata sunt pieton, dar va veni si ziua mea odata si-odata !!!

Tica de pe Aleea Popescu Victor - 0745908760

id messenger: thorus_2003

Asfalt uscat tuturor !!!

 

Fii binevenit. Mult succes atunci cand va veni vremea :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...