Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Asteptam repetarea (sau, de ce nu, continuarea? :lol: ).. :D

Eu nu urc pozele, ca nu vreti sa stiti cum au iesit.. :o

 

M-am simtit foarte bine, ceea ce oarecum compenseaza pentru cum ma simt azi (deh, nebautor!!).. Aceste mici "proiecte" unesc mai puternic grupul, chiar ar trebui sa incercati sa veniti mai multi data viitoare.. Si.. no offence, dar fiti mai siguri pe cuvantul vostru, si, in cel mai rau caz, ANUNTATI cand nu puteti/nu vreti sa ajungeti.. macar astfel se va sti daca se mai asteapta sau nu..

:cheers:

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut,

 

Dat fiind faptul ca ultimele 2-3 posturi mi se adreseaza si mie, incep prin a-mi cere scuze, si va dau si motivul:

Sambata pe la ora 15:00 am primit un telefon de la mama care era la spital, si urma sa fie operata la picior. Motiv pentru care am plecat de urgenta din casa, si in valtoarea emotiilor mi-am uitat si telefonul acasa. Asa ca nu am stiut nici un numar de telefon, si va zic sincer, nici nu cred ca as fi fost in stare sa gandesc prea mult.

Nu era ceva grav, a trebuit sa fie operata (operata e mult spus) pentru ca in urma cu 2 saptamani a cazut pe scari, si dupa ce s-a dezumflat piciorul a ramas cu un fel de chist. S-a dus la control si doctorul a zis ca trebuie sa o taie si sa scoata ce a ramas acolo, pentru ca risca sa se agraveze. Si cum nu avea cine sa stea cu ea, m-a sunat pe mine. Totul e OK acum, dar va dati seama ca m-am speriat rau, nestiind exact cat e de grava era problema.

Inca o data, daca v-ati suparat pe mine, imi cer scuze. Dar totusi cred ca mama e o fiinta destul de importanta pentru voi toti si ma veti intelge.

 

Ma bucur ca v-ati distrat, si astept cu nerabdare sa ne vedem la urmatoarea intalnire de acest gen.

 

Daca la intalnirea de joi se va discuta ceva important pentru grup, am sa fac tot posibilul sa vin dupa voi.

 

Bafta si asfalt uscat.

Editat de AllexxM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Dat fiind faptul ca ultimele 2-3 posturi mi se adreseaza si mie, incep prin a-mi cere scuze, si va dau si motivul:

Sambata pe la ora 15:00 am primit un telefon de la mama care era la spital, si urma sa fie operata la picior. Motiv pentru care am plecat de urgenta din casa, si in valtoarea emotiilor mi-am uitat si telefonul acasa. Asa ca nu am stiut nici un numar de telefon, si va zic sincer, nici nu cred ca as fi fost in stare sa gandesc prea mult.

Nu era ceva grav, a trebuit sa fie operata (operata e mult spus) pentru ca in urma cu 2 saptamani a cazut pe scari, si dupa ce s-a dezumflat piciorul a ramas cu un fel de chist. S-a dus la control si doctorul a zis ca trebuie sa o taie si sa scoata ce a ramas acolo, pentru ca risca sa se agraveze. Si cum nu avea cine sa stea cu ea, m-a sunat pe mine. Totul e OK acum, dar va dati seama ca m-am speriat rau, nestiind exact cat e de grava era problema.

Inca o data, daca v-ati suparat pe mine, imi cer scuze. Dar totusi cred ca mama e o fiinta destul de importanta pentru voi toti si ma veti intelge.

 

Ma bucur ca v-ati distrat, si astept cu nerabdare sa ne vedem la urmatoarea intalnire de acest gen.

 

Daca la intalnirea de joi se va discuta ceva important pentru grup, am sa fac tot posibilul sa vin dupa voi.

 

Bafta si asfalt uscat.

 

 

Stai linistit , a fost o mica suparare dar a trecut , deoarece eu mi-am inchipuit ca ar putea fi ceva legat de mama ta , si atunci am inteles ca putea fii orice intalnire (MAMA e mai presus de toate).

Mergand pe incredere , nu avem decat sa te intelegem si sa trecem cu vederea.

Cum am mai zis , nu au intrat zilele in sac si mai avem de organizat petreceri.

 

@Klaus , John

 

Ma bucur sa aud ca v-ati simtit bine si sunt sigur ca si Nelu(fast arrow) si Sorin(PhantomII) s-au distrat.

 

:o :cheers: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desigur si noi ne-am simtit extraordinar,am postat deabia astazi deoarece ieri nu prea eram in apele mele :D Nu cred c-avea vreo legatura cu sucurile baute cu o seara inainte! :cheers:

 

Exact cum spunea si Just John asemenea intalniri ne unesc si mai mult pe cei care vor sa continue in grupul acesta :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut !

 

am postat mesajul cu <nu pot azi > dar de fapt am vrut sa spun <in acest weekend> ... Nu am fost in Buc , nu am avut acces e-mail.

 

Acum am citit corespondenta , activitatea voastra de sambata la gratar si durerile de cap dupa ...:cheers: ; multumesc pt urarile de < bine ai venit in club >

 

ref alte actiuni , beri restante ... !

Joi , dupa ce va intalniti la ora 19,30 ( eu nu vin ) si faceti o cursa prin oras ... pe la ora ora 22 , va astept pe tersasa din Centrul de Afaceri Bucuresti Sud . Nu veti pleca cu moatoarele ... le puteti lasa in parcare , vor fi pazite pana a 2-a zi . Nu mai dau alte detalii , va astept .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

::P ;) :moto: hell-o !!!! adevarat !!!! @ L I V I U@ WELCOME 2 BERCENI concrete jungle!!! :kiss:

eu am fost in week-end la PLOIESTI :D MDA se putea si mai bine !!!

VOOI??? :sick: :o :cheers: :D PARTY HARD ??? :lol: :

HARD PARTY?? ;) :D

am intzeles si meniul!!! :rock: f. tare!!!

:-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai...dar cum de am ratat asemene petrecere...pana si nevasta ( graviduta) a poftit la micii din poze...

Si deabea acum m-am prins ca am inceput prost...In primul rand SALUT!!!! Tot in berceni imi fac veacul...pe brancoveanu...am un Kawa Er6 n Negru...permis de curand ..si dornic de a merge corect ..numa ca nu prea are cine sa ma strunesca....sant ca un burete gata sa absoarba ori ce informatie...ori bere ..dupa caz..:cheers:)Nu am ajuns pana acum la intalnire ca tre sa ma mai duc la una tot joia..."DaewooClub" la palatul copiilor...acolo se bea suc si se sparg semintze in dusmanie..):)Dar cred pe pe perioada verii am sa ii parasesc momentan...in favoarea motoristilor...Nu intreb unde se tzine ...am sa arsfoiesc io vre-o cateva pagini innapoi si am sa ma prind yo...Promit ca la urmatoarea intalnire am sa imi fac simtita prezentza ...Pana atunci numa bine si Astfalt Uscat!!!!!

 

 

Ps: Id: andu_aly007 Tel.0744493113 & 0766827766 ANDREI

Editat de pepinno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit intre Bercenari, Andrei!! Si.. felicitari pentru bebeu (bebei?? :D )..

 

Lasa si tu masinile intr-una din zile, si hai sa te vedem la ochisori!! (si la roti, motor, etc etc) :o

:cheers:

John

 

PS: Intalnirea e joia de la 19:00 la McDonalds - Brancoveanu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam de urari...deabea astept ziua de joi....

poate va mai vad in trafic....cu toate ca io ies numai seara la plimbare...si mai fac cate un drum dimineatza spre servici..( trafic greu,platzza militari,valea cascadelor) si innapoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam de urari...deabea astept ziua de joi....

poate va mai vad in trafic....cu toate ca io ies numai seara la plimbare...si mai fac cate un drum dimineatza spre servici..( trafic greu,platzza militari,valea cascadelor) si innapoi

 

cred ca te-am vazut azi pe oltenitei. O kawa er6n negru. Super motorul. Te asteptam la intalniri sa impartim din experienta noastra :D Hai sa ne vedem la o :cheers: fara alcool, bineinteles :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut !

 

M-am intors dupa o cursa in oras de la ora 23 la 1,30

 

Noaptea este mult spatiu , drumurile sunt libere .. .aerul e mai curat si mai rece ...

 

Nu imi dau seama unde sunt miile de masini din timpul zilei :cheers:

 

Am intalnit multe motoare prin oras , toate adevaraciunile de pe 2 roti ...

 

Singura problema : prea repede iti apar stopurile in fata :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit la cei nou sositi.

Ii asteptam in randurile noastre sa ii cunoastem si sa bem un Clausthaler impreuna:D (prietenii stiu de ce)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Si eu am bagat aseara o tura de la 9-pana pe la 10, si era sa-mi rup gatul de vreo 3 ori, din cauza unor cretini in trafic care nu sunt atenti k pe langa ei mai sunt si alti (la orele alea inca erau ceva masini, tre sa recunosc).

 

P.S: Domnii de la drumuri- poate va ganditi sa nu mai lasati gurile de canal mai inalte decat soseaua, cand asflatati.....

 

:cheers:

 

Aslfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea sunt emoticoanele care nu le-a folosit zodiac :cheers:)

 

--- Mesaj completat în 21 Aug 2007 11:45 -------------
cititi si luati aminte: http://www.evz.ro/article.php?artid=319199

 

Sunt cu ochii pe noi pana la sfarsitul lui septembrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti cei noi sunt bineveniti si asteptati cu placere printre noi! :o Cei vechi,mai ales cei din conducere,sunt asteptati joi la intalnire pentru o discutie legata de viitorul grupului nostru! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja ma simpt de`al casei....multam de salutari...poate se iese la un cico si in seara asta...io sigur o saa fac cativa pasi ca toata ziua( mea de concediu) am muncit la amenajarea baii di apartament...sant frant...astept sa se racoreasca si o tai la o tura...asta inseamna in jur de 9 seara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) :kiss: :lol: :o :D comunicare in stil ZODIAC

 

ZODIAC sa nu te superi ca :moto:

:kiss: :D stai U linistit !!! nu mai vin !!JOI :rock: nu are rost... sint ruda saraca !! ;) :cheers: fara motor si carnet :D / D E O C A M D A T A :P

iar ca pasager :sick: KLAR!! am zis

:-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as veni desi nu am carnet dar bine ca am motor de 1200 #-o. Mi-e sa nu par penibil.

 

Stai calm,toate la randul lor! :o Poti veni sa ne cunosti sa vezi despre ce e vorba,nu esti singurul in situatia asta!Rabdare! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi va-ntalnitzi, iese careva cu motoreta?

in sfarshit e aproape gata motoreta mea!!! :cheers: mai are cateva mici detalii de refacut....da' peste o sapt sper sa fie gata de marele drum ce freau sa-l fac.....buc-sibiu-cluj-arad-timishoara-eventual litoral-iar buc...

 

mai tre sa schimb un semering, are careva o cheie dinamometrica? sau stie careva cine are shi i-mi poate schimnba, binentzeles contra cost..?la service-mi ia 2 mil (600 semeringurile, 1 mil manopera, 400 uleiul....) shi am cam ramas fara resurse...

dak ieshiti in seara asta postatzi, s-o scot shi io//... :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut domnilor! Am alergat ca nebunul sa rezolv cu motorul( constatare, deviz reparatie, drumuri la Astra) Am reusit sa rezolv si am depus dosarul.Acum am inteles, ca-mi vor da banii nu stiu cit inca, in 20 de zile, cel mult.Astept sa vedem ce iese.Inspectorul de la Astra care mi-a facut constatarea ,a zis ca cel mult voi primi 900 euro.Nu e just, dar asta este .Cei de la honda mi-au facut un deviz de 9100 ron. Scump domne scump. Oricum trebuie sa schimb parbrizul si ma costa numai carena reparata si vopsita la Tomina 300 ron. Astea doua le fac deocamdata restul mai vedem dupa ce iau banul .Important este ca nu i-a afectat directia sau cutia, motorul. Ce sa va zic, dupa gratar am fost mort si neingropat nu m-am simtit bine,m-am trezit pe la ora 10 dimineata si ma simteam ca dracu. Lipsa de antrenament,oboseala acumulata si amestecul de bautura. A fost frumos,dar si mai misto era daca eram mai multi. Scarabeu iti spun de pe acum: La multi ani ,tot ce-ti doresti, sa fii sanatos ! Nu o sa pot veni plec in concediu si o perioada voi lipsi. Sper sa va gasesc mai multi,mai organizati si mai hotariti. Daca se fac alegeri in lipsa mea, ma gindeam la un post de consilier pe probleme gastronomice, in vederea viitoarelor ciolhanuri, aici ma pricep cel mai bine. In rest toate cele bune. P.S. Poate ajung si eu sa va vad Joi la MC. Plec tocmai Simbata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi va-ntalnitzi, iese careva cu motoreta?

in sfarshit e aproape gata motoreta mea!!! :cheers: mai are cateva mici detalii de refacut....da' peste o sapt sper sa fie gata de marele drum ce freau sa-l fac.....buc-sibiu-cluj-arad-timishoara-eventual litoral-iar buc...

 

mai tre sa schimb un semering, are careva o cheie dinamometrica? sau stie careva cine are shi i-mi poate schimnba, binentzeles contra cost..?la service-mi ia 2 mil (600 semeringurile, 1 mil manopera, 400 uleiul....) shi am cam ramas fara resurse...

dak ieshiti in seara asta postatzi, s-o scot shi io//... :o

 

 

io etam mai sus cu "troglod", intrase4m de pe pc-u' lu' frati-miu, n-am stiut k are shi el cont

maine se-ntalneste lumea la arc? ash mere shi io, ar fi prima oara....dak maimeretzi careva de prin zona, datzi un semn, sa ma alatur shi io....shobolanu_negru@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...