Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Nu ma tenta, Klauss, nu ma tenta!! :bounce:

:D

John

 

PS: Tu ai 6 in post.. :hug: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ALO.....ALO..... :moto: :hug:

 

Domnu AllexxM , domnu Kytynel ce mai faceti , nu mai dati niciun semn de viata.

Mai spuneti si voi ceva , daca aveti nevoie de ceva ajutor , cereti. :D

 

Hai la Mc sa mai vorbim si noi , una , alta. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu va urmaresc din umbra...

Ce??? Credeati ca ati scapat de mine?? Deocamdata sunt in pauza "competitionala" ca sa zic asa, dar pregatesc o revenire in forta/forja.

Nu stiu daca ne vedem maine, la MC, sper ca da, dar daca nu ajung, sigur ne vedem la ziua lui Claus.

 

Bafta la toti si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ne traiesti Scarabeule sa-ti dea Dumnezeu ani multi si sanatosi,s-ajungi bunic pe motor!

LA MULTI ANI,bani,KTM uri... :bounce:

 

@AllexxM:Stai calm,la party sambata se vine fara motoare,ma bucur sa stiu ca esti printre noi! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MUltumesc pentru urari.

pana acum s-au anuntat urmatorii: va rog sa ma corectati daca gresesc

 

Sorin

Prietenu lui Sorin cu virago+sotia

Cristi+Vera

Mishu+Cami

Stan+Olivia

Alex CBR

Johnnie Walker(sau biker?)

....

....

....

.... nu mai imi vine nimeni in minte acum

 

 

Mai adaugati si voi pls :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si toate cele bune, Klauss!! :bounce:

Si e Johnnie Cycler.. la intoarcere, in schimb.. Johnnie Crawler.. :D :hug:

 

Sorine, adu-mi aminte sa-ti fac semnatura aia mai acatarii.. :)

John

 

PS: Tot in limita, da?? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LAAAA MUULTZI MUULTZI MUULTZI ANI !!! NEa/nene KLA-us !!!

loooolozaur

sooo fara smilies .... dar promit sa fiu tot E-nervant.... ca de obicei !!! pina iau carnet si motor.... looololik

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scarabeu fiind poate si putin emotionat(cine stie ce desmat o fi la el la firma acum :D) a omis sa precizeze ca party ul se va tine sambata la 2bike :moto: Mai multe detalii asta seara la intalnire :bounce:

 

@ Johnie:Fa-o! :hug:

Editat de PHANTOM II
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Johnie:Fa-o! :bounce:

O fac de vreo unsprezece ani.. :moto:

 

Ti-am trimis mail (ca daca trimiteam mesaj personal, o schimba, si nu rezolvam nimic. Copiaza tot textul ala (fara ultimul rand, porcaria aia de la Yahoo) in casuta de editare a semnaturii, si spune-mi daca iti place.. Daca ai probleme, da un apel..

:D

John

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti! Si eu sunt de prin cartier undeva pe la statia de autobuz Lamotesti.

Din pacate eu stau destul de prost cu timpul asa ca desi citesc ce postati pe aici imi e cam imposibil sa ajung pe la intruniri.

Am un RF 600R (Bestiutza) si ceva km la activ.

 

Pe mine m-ar fi interesat locul in garajul de la Uioara ?Daca mai e valabil v-as fi recunoscator !

Pana atunci asfalt uscat la toti si mare grija la neatentie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate maxima si La multi ani! Din partea mea si a viitoarei sotii. Iti dai seama ca ne vedem sambata, sa iti facem paguba :).

 

Va urez la toti sanatate, bafta si asfalt uscat.

 

PS Ce serios a sunat postul asta....parca prea "corect" asa. Hai sa o mai dreg un pic:

 

;) ;) :D :D :) :bounce: :moto: :hug: :lol: :ok: :ok: :kiss: :D :D

Si aveti noroc , virgula, ca nu am apasat pe "show all" ca mai puneam...dar asa sunt doar cei afisati default.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti! Si eu sunt de prin cartier undeva pe la statia de autobuz Lamotesti.

Din pacate eu stau destul de prost cu timpul asa ca desi citesc ce postati pe aici imi e cam imposibil sa ajung pe la intruniri.

Am un RF 600R (Bestiutza) si ceva km la activ.

 

Pe mine m-ar fi interesat locul in garajul de la Uioara ?Daca mai e valabil v-as fi recunoscator !

Pana atunci asfalt uscat la toti si mare grija la neatentie !

 

Fii binevenit Ingere,despre acel garaj nu stiu nimic,dar fi sigur ca daca mai ie valabil se va anunta cineva :bounce: Cativa sunt plecati in concediu acum!

 

Cei care mai au intrebari in legatura cu party ul lui Scarabeu ii rog sa ma contacteze,in rest va doresc un weekend placut la toti si sa ramaneti pe sha! :D

Editat de PHANTOM II
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da a rams pe sambata incepand cu orele 18:00 la Cristi.

 

 

Dar inca nu stiu exact cati suntem.

 

pana acum s-au anuntat urmatorii: va rog sa ma corectati daca gresesc

 

Sorin

Skynyrd+sotia

Cristi+Vera

Mishu+Cami

Stan+Olivia

Alex CBR+ sotia

Johnnie Cycler (probabil de la guma chicklets :bounce: )

....

....

....

.... nu mai imi vine nimeni in minte acum

 

 

da-ti si voi copy si paste si completati.

Cine nu se trece pe lista nu va fii invitat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da a rams pe sambata incepand cu orele 18:00 la Cristi.

Dar inca nu stiu exact cati suntem.

 

pana acum s-au anuntat urmatorii: va rog sa ma corectati daca gresesc

 

Sorin

Skynyrd+sotia

Cristi+Vera

Mishu+Cami

Stan+Olivia

Alex CBR+ sotia

Johnnie Cycler (probabil de la guma chicklets :bounce: )

Stan cu Duba ......pardon Stan cu duba + Olivia

....

....

....

.... nu mai imi vine nimeni in minte acum

da-ti si voi copy si paste si completati.

Cine nu se trece pe lista nu va fii invitat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecarea de maine la Giurgiu va depinde evident de starea vremii :moto: Daca este ploaie continua cum este acum se sta acasa :D Cel tarziu maine la ora 11:00 se va stabili daca se mai pleaca sau nu!Cei interesati sunt rugati sa ma contacteze maine dupa ora 10:30! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Care-i treaba cu Giurgiu? se da o tura pana acolo si inapoi??

 

Multumesc. si weekend placut in continuare...

 

Mihai

 

S-a scris mai sus despre asta!Da,daca vremea va fi prielnica facem o plimbare pana la Giurgiu maine,mancam un peste la un restaurant care se afla pe un vapor in port,apoi ne intoarcem! :bounce: Plecarea va fi la ora 12:00 de la Mc ul de la Brancoveanu!Daca mai ai intrebari contacteaza-ma maine dimineata dupa 10:30! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut D-lor! M-am intors in lumea ,,civilizata''. A fost multa liniste si peisaje de basm.Oamenii linistiti la locul lor, nu a fost agitatia de aici si nici incrincenarea pe care o simt in jurul meu zi de zi.Am impresia ca Bucurestiul este cel mai neprimitor loc si cel mai necivilizat cu multe fitze si figuri cu oameni mici si multe saracii care se cred imparati. Coate goale sau putin scapatati si ei si nu le mai ajungi de nas. Am fost la Bran,Brasov,Risnov,siMoeciu de jos si de sus,plus imprejurimi, ca destinatie finala si ca baza de plecare zi de zi spre cele patru zari.Am vazut peisaje superbe si case foarte frumoase care nu prea semanau a ghetouri de blocuri. Curti generoase cu livezi si gratare,turisti puzderie din toate colturile tarii,lumii. Am vazut cum fac unii banii si traiesc si in rai. Povestim cu proxima ocazie. In rest am inteles ca au fost ceva sprituri si o iesire la Giurgiu pe care imi pare rau ca am ratat-o dar au mai fost si probleme de rezolvat la intoarcere si oricum acum cind am intrat aici a fost cam tirziu pentru a mai pleca .Zilele astea cred ca-mi iau carena de la reparat si vopsit si sper sa o monte cel mai sigur simbata viitoare. Nu stiu daca ajung joi la Mc. Mai vorbim.Retete?Pe unde am fost nu pot spune ca am mincat extraordinar, ceva sa cad pe spate in extaz prelungit. Puteau sa-o faca si mai bine (mincarea).De aceea ma tot gindesc, cu ce fac unii banii gramezi. Cu mincare dupa ureche, multi. As fi putut sa le fac mult mai bine, desi poate mi-am mai iesit din mina de noua ani de zile.Oricum a fost bine, nu mi-au iesit bube la gura, inca. Vreau sa zic ca la asa preturi barosane, ar fi putut sa fie si mai bine.Si nu sunt inventivi. As fi creat si mai multe mituri in locul respectiv si i-asi fi tinut pe turisti cu gura cascata contiunuu ca la dentist! Care ai bani si vrei agroturism cauta-ma si o punem original. Prea putina distractie, ai prea putine de facut prin zona, asta-i treaba. Norocul lor ca au deja in zona un brand format si e claie de turisti. Astept poze de la Klaus si de ce nu si de la Cornel.Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut !

Sper ca ati mai fost in Giurgiu , nu stiu daca vremea a fost frumosa ... daca DA, asteptam detalii despre cum a fost pestele ... ati vazut vaporase...?

 

Abia m-am intors din Neptun ( de unul singur ).Vremea a fost intunecata , 22 grade pe drum , dar nu a ploat . Cred ca am facut 4 ore , cu cateva pauze de cafea/Red Bull ...

 

Am depasit 200 ... e mult zgomot si e foarte greu sa te tii de ghidon :D Motorul in trepta a 5-a , la 7000 rot /min , inca mai poate trage ... Cred ca este ceva caracteristic la BMW :cuplu motor constant la indiferent de viteza/treapta in care esti . Accelerezi de la 140 la 180 si simti acceasi acceleratie ca de la 0la 40 sau de la 60 la 100 !

 

Joi plec la Mamaia . Este o alta intalnire business, dar plec cu motorul .. ma intorc duminica . Daca puteti si vreti sa faceti un drum ...anuntati-ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-16479-1188751147_thumb.jpgpost-16479-1188750982_thumb.jpgpost-16479-1188750919_thumb.jpgIn sfarsit avem si pozele de aseara.

Acum bag de seama ca sunt multicele si nu stiu cum sa fac.

incerc sa pun cat mai multe aici si daca nu iese le fac zip si le urc pe ftp.

User name si parola mai stiti nu?

Daca nu dati-mi buzz pe yahoo si vi le dau din nou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...