Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Salutare la toata lumea inclisiv la baietii noi.

 

Am cam avut treaba zilele astea si am absentat pe forum.

Klauss-ule te dai mai batran si cand colo tu esti un pustan :ok: . Hai sa traiesti si la multi ani , si vezi ca daca vrei , ramane in picioare propunerea aia (stii tu).

 

Mishule bine ai venit si vezi ca ti-se pregateste ceva :agree: Am hotarat sa iti facem o injectie , sa te mai potolim cu viteza.

 

Hai anuntati si voi pana miercuri care vine la arc si unde sa-ne intalnim. :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cam pe la ce ora ar trebui sa ajungem miercuri la arc? Cum se procedeaza ne vedem acolo sau ne strangem intr-un loc inainte iar apoi ne deplasam la arc?

 

De obicei pentru plecarea spre arc ne intalnim in parcarea de pe Vacaresti , vis-a-vis de arhivele statului ,pe la ora 19.00(miercurea). Sa vedem ce zic si ceilalti care vor sa vina. Fii pe faza. :agree: :P

 

Zii ceva domnule Klauss , ia cuvantul te rog , fa programul. :smoke: :ok: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut!

am crezut ca sunteti mai activi pe forum ...

Dupa plecarea <clubului > am mai stat sa termin inca 2 beri ..cred ca m-am culcat dupa 3

Am fost plecat vineri -duminica din Buc pe traseul Mehedinti -Timisoara-Arad-Sibiu-Buc

A fost nasol de tot drumul : Mehedinti -Tm este in reparatii si gautrit rau de tot ; Brasov -Buc a fost dupa viituri, mare aglomeratie pt ca toate masinele se intorceau duminica seara in Buc . Am facut intre Predeal si Sinaia 1 ora ... ploua ... Am uitat sa va spun un amanunt important :eram cu masina nu cu motorul ! Am intalnit un grup de motoare care depaseau pe dreapta-stanga , am discutat cu ei la un Petrom la un ceai : au fost plouati rau in camping ...dar i-am invidiat pt slalom ...

 

intrebare : cine merge cu mine joi (plecare la ora 14 ) pana la mare la Neptum . Am un eveniment acolo ,unde stau pana sambata la hotel .As putea pleca cu un autocar pus la dispozitie de organziatori , dar vreau pe moto ... nu stiu ce se intampla cu cazarea acolo daca se doreste . Ma interesez la cerere .

 

Oricum , ne vedem miercuri la ora 19 ...pt Arc .Discutam alte detalii acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutam pe toata lumea!

 

Vad ca ne inmultim pe zi ce trece si apar probleme care trebuiesc discutate.

Aveti putintica rabdare domnilor. le rezolvam pe toate una cate una.

 

in primul rand invit cat mai multi sa mearga miercuri la arc (nu se stie ce poate aparea joi :smoke:).

Intalnirea va fi la 1845 si plecarea la 1900 din parcarea de la Aleea Castanilor( vis-a-vis de Arhivele Statului, de la big un pic mai jos pe Vacaresti). Deoarece o sa fim cativa va rog sa fim punctuali ca sa nu facem sa stea toata lumea dupa unul singur.

 

P.S. Pentru cine nu stie sunt nascut in 30.08.1974. Calculati si voi.....:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutam pe toata lumea!

 

Vad ca ne inmultim pe zi ce trece si apar probleme care trebuiesc discutate.

Aveti putintica rabdare domnilor. le rezolvam pe toate una cate una.

 

in primul rand invit cat mai multi sa mearga miercuri la arc (nu se stie ce poate aparea joi :smoke:).

Intalnirea va fi la 1845 si plecarea la 1900 din parcarea de la Aleea Castanilor( vis-a-vis de Arhivele Statului, de la big un pic mai jos pe Vacaresti). Deoarece o sa fim cativa va rog sa fim punctuali ca sa nu facem sa stea toata lumea dupa unul singur.

 

P.S. Pentru cine nu stie sunt nascut in 30.08.1974. Calculati si voi.....:agree:

faci 23 de ani...multi inainte

 

--- Mesaj completat în 28 Aug 2007 11:12 -------------
Care e treaba cu intravenosul mai cristi? Aveti un program anume pentru mine sau e carantina?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faci 23 de ani...multi inainte

 

<small>--- Mesaj completat în 28 Aug 2007 11:12 -------------</small><br/>Care e treaba cu intravenosul mai cristi? Aveti un program anume pentru mine sau e carantina?

 

 

E o reteta speciala pentru micsorarea vitezei. O avem de la Fast Arrow :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand facem si noi un weekend undeva sau o iesire la iarba verde, un gratar? Macar sa ajungem sa cunoastem si noi oamenii noi si la randul lor sa ne cunoasca si ei pe noi. Macar atunci nu ne alearga nimeni.

Editat de tilik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimul gratar in weekend n-a fost de multa vreme :bounce: ,urmatorul va fi sambata viitoare de ziua lui Scarabeu!Nici macar mishumishu20 nu ne va mai alerga atunci! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faci 23 de ani...multi inainte

 

<small>--- Mesaj completat în 28 Aug 2007 11:12 -------------</small><br/>Care e treaba cu intravenosul mai cristi? Aveti un program anume pentru mine sau e carantina?

 

Nu ai calculat bine , face 21 de ani , si in legatura cu intravenoasele , ne-am gandit sa iti administram niste amitriptilina , si o sa iti doresti sa fii inchizator de pluton.

Si asta e un privilegiu , deoarece la urma sta cel mai experimentat motociclist din grup. :moto: :D :hug:

 

Ai bai Mishule , fa-mi si mie un cd cu pozele de pe trans. si vino si tu maine la arc cu el. Nu fii naspa. :bounce:

Editat de 2bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai calculat bine , face 21 de ani , si in legatura cu intravenoasele , ne-am gandit sa iti administram niste amitriptilina , si o sa iti doresti sa fii inchizator de pluton.

Si asta e un privilegiu , deoarece la urma sta cel mai experimentat motociclist din grup. :bounce: :D :moto:

 

 

Da bag de seama ca tu chiar ai citit ce am postat eu legat de mersul in grup.

Bravos esti talentat. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da bag de seama ca tu chiar ai citit ce am postat eu legat de mersul in grup.

Bravos esti talentat. :hug:

 

Mersi , mersi bocuuu.... cum ar zice domnul Mishu

Cum sa nu domnule Klauss , tocmai eu sa nu fiu pregatit in calitatea pe care o am :)

Nu , am stabilit ca ai sustinerea noastra? :D :bounce: :moto:

 

Si fii atent ca nu am depasit nici nr. de emoticoane.

Editat de 2bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as propune pentru duminica viitoare o iesire la Giurgiu,am inteles ca este un restaurant dragut pe un vapor unde sa mananca bine peste! :bounce:

Dar inainte de asta conteaza starea vremii si conditia fizica care o avem dupa party ul lui Scarabeu! :D

Editat de PHANTOM II
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma prezint si eu la Klausica si cred ca impreuna cu Stan ca si asa avea sa ne dea o lada de bere...acum are ocazia. Nici ideea lu' fantoma nu mi se pare rau asa ca ma bag...chiar am chef de un peste.

Cu pozele nu v-am uitat...dar nu stiu daca ajung azi la arc...in orice caz le aveti sigur joi.

 

A bientot, bonne journee, a plus tard, .... mes chers, au revoir

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma prezint si eu la Klausica si cred ca impreuna cu Stan ca si asa avea sa ne dea o lada de bere...acum are ocazia. Nici ideea lu' fantoma nu mi se pare rau asa ca ma bag...chiar am chef de un peste.

Cu pozele nu v-am uitat...dar nu stiu daca ajung azi la arc...in orice caz le aveti sigur joi.

 

A bientot, bonne journee, a plus tard, .... mes chers, au revoir

 

 

Va astept, lada de bere e pregatita.

Si poate ne spune Stan ce s-a intamplat cu tricoul lui atunci? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma prezint si eu la Klausica si cred ca impreuna cu Stan ca si asa avea sa ne dea o lada de bere...acum are ocazia. Nici ideea lu' fantoma nu mi se pare rau asa ca ma bag...chiar am chef de un peste.

Cu pozele nu v-am uitat...dar nu stiu daca ajung azi la arc...in orice caz le aveti sigur joi.

 

A bientot, bonne journee, a plus tard, .... mes chers, au revoir

 

 

Hmm,ne-au inpanzit partizanii dom'le :hug: S-a meritat Parisu vad,sau o fi de la rezultatul de aseara de la fotbal? :bounce:

 

Pai daca se lasa iar cu Stan,duba,naveta... :D e clar ca ne scapa iar pestele de duminica din mana :moto:

Editat de PHANTOM II
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal.

Vreau sa vin si eu la Arc impreuna cu voi azi, k n-am apucat sa va cunosc pana acum. Ramane la 7 fix la arhive-vacaresti ? k incerc sa ajung si eu - sau se poate si 7:30 :D ??

 

Multumesc.

Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Bogdan ma numesc, am aproape 27 de anisori si sunt "Bercenar" de cand ma stiu.

De 2 ani calaresc un Suzuki RF de 600 fara incidente notabile.

 

Adresa: Str. Uioara Nr. 1

Messenger : T_Ady_B

Tel: 0744.65.89.18.

 

Vad ca suntem destul de multi de prin partile locului.

 

Bafta multa, asfalt uscat si multi Km calare fara incidente neplacute.

Editat de AdyBoby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal.

Vreau sa vin si eu la Arc impreuna cu voi azi, k n-am apucat sa va cunosc pana acum. Ramane la 7 fix la arhive-vacaresti ? k incerc sa ajung si eu - sau se poate si 7:30 :moto: ??

 

Multumesc.

Mihai

 

S-a discutat 18:45 la 19:00 e plecarea :hug: Nu-i problema,daca nu reusesti vii direct acolo,suntem langa tasnitoarea de apa,vezi cel putin un KTM orange langa noi! :D

 

--- Mesaj completat în 29 Aug 2007 16:19 -------------

Salutare

Bogdan ma numesc, am aproape 27 de anisori si sunt "Bercenar" de cand ma stiu.

De 2 ani calaresc un Suzuki RF de 600 fara incidente notabile.

 

Adresa: Str. Uioara Nr. 1

Messenger : T_Ady_B

Tel: 0744.65.89.18.

 

Vad ca suntem destul de multi de prin partile locului.

 

Bafta multa, asfalt uscat si multi Km calare fara incidente neplacute.

 

Salutare si fii binevenit! :) Poate reusesti sa vii si la una din intalnire noastre,de exemplu maine 19:00 la Mc Brancoveanu! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Bogdan ma numesc, am aproape 27 de anisori si sunt "Bercenar" de cand ma stiu.

De 2 ani calaresc un Suzuki RF de 600 fara incidente notabile.

 

Adresa: Str. Uioara Nr. 1

Messenger : T_Ady_B

Tel: 0744.65.89.18.

 

Vad ca suntem destul de multi de prin partile locului.

 

Bafta multa, asfalt uscat si multi Km calare fara incidente neplacute.

 

bine ai venit intre noi. Sa ne cunosti maine la MC.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit tuturor celor noi!! Ne vedem maine, la 19:00, la McDonalds Brancoveanu!!

Eu sunt usor de recunoscut, sunt singurul pe doua roti fara motor intre ele.. :bounce:

 

Daca aveti intrebari legate de grup, puteti sa le postati aici, sau sa apelati la unul dintre "grei" (ID-uri de messengereanu si numere de telefon pe primele pagini).. :D

John

 

PS: Imi pare rau ca n-am ajuns nici azi la Arc, dar nu puteam sa ratez o distractie pe cinste cum am avut (a se citi "vizita la dentist" - cunoscatorii "stie" :moto: )..

 

PPS: 3 smileys.. inca in limita.. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit tuturor celor noi!! Ne vedem maine, la 19:00, la McDonalds Brancoveanu!!

Eu sunt usor de recunoscut, sunt singurul pe doua roti fara motor intre ele.. :bounce:

 

Daca aveti intrebari legate de grup, puteti sa le postati aici, sau sa apelati la unul dintre "grei" (ID-uri de messengereanu si numere de telefon pe primele pagini).. :D

John

 

PS: Imi pare rau ca n-am ajuns nici azi la Arc, dar nu puteam sa ratez o distractie pe cinste cum am avut (a se citi "vizita la dentist" - cunoscatorii "stie" :hug: )..

 

PPS: 3 smileys.. inca in limita.. :D

 

 

Ai grija!!!! Sunt cu ochiul pe tine! :)

Sa nu care cumva sa depasesti numarul maxim admis ca pe urma :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...