Sari la conținut

Poze Motorrock Iv - 2007


Postări Recomandate

Vizitator alexman

Eu am fost sambata cu masina si duminica cu motocicleta, ca sa o spal. La ora la care am fost duminica nu mai era spalatoria... hua deci.

 

A fost misto, ar trebui ca organizatorii sa se gandeasca totusi sa separe petrecerea moto de zilele orasului ca vin extrem de multi gura casca mai mult pentru cealalta manifestatie. In plus, mie unul mi s-a parut ca motociclistii erau oarecum inghesuiti cu corturile in cele doua zone de campare.

 

Ahhh, si inca ceva pentru tipul in pantaloni scurti cu fata de taran prost care se plimba cu o aprilia de viteza pe aleile alea si cand vedea cate o gagica tura motocicleta: Amice, esti idiot! Daca ochii aia albastri si statura aia pitica nu te ajuta sa ai succes la gagicele altora, omoara-te.

 

Btw, prietenei mele nu-i plac motocicletele, asa ca ai consumat gazul degeaba la forsajele alea.

 

Nota zece colegilor de la Silver. Faceti cinste Ploiestiului. Salutari si colegilor mei de drumetii pe care a fost imposibil sa ii localizez sambata.

 

Da erati acolo ca v-am vazut frumusetile.

 

 

 

Super petrecere ........Votka naspa da ce vina au ei ca am baut io 1 litru ..... vreau filmari cu parada ....

concluzia ...SUPER TARE si vremea de asemenea , ne-a mai trezit din cind in cind

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

alexman..... nu stiu de ce ai postat alaturi ceea ce am postat mai sus.Unu nu vad legatura ...Daca exista asa ceva explica Sper sa fi facut asta din gresala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost sambata cu masina si duminica cu motocicleta, ca sa o spal. La ora la care am fost duminica nu mai era spalatoria... hua deci.

 

A fost misto, ar trebui ca organizatorii sa se gandeasca totusi sa separe petrecerea moto de zilele orasului ca vin extrem de multi gura casca mai mult pentru cealalta manifestatie. In plus, mie unul mi s-a parut ca motociclistii erau oarecum inghesuiti cu corturile in cele doua zone de campare.

 

Ahhh, si inca ceva pentru tipul in pantaloni scurti cu fata de taran prost care se plimba cu o aprilia de viteza pe aleile alea si cand vedea cate o gagica tura motocicleta: Amice, esti idiot! Daca ochii aia albastri si statura aia pitica nu te ajuta sa ai succes la gagicele altora, omoara-te.

 

Btw, prietenei mele nu-i plac motocicletele, asa ca ai consumat gazul degeaba la forsajele alea.

 

Nota zece colegilor de la Silver. Faceti cinste Ploiestiului. Salutari si colegilor mei de drumetii pe care a fost imposibil sa ii localizez sambata.

 

Da erati acolo ca v-am vazut frumusetile.

 

 

Incearca sa te abtii.Esti penibil...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super petrecere! M-am simtit super bine, pacat ca am vazut artificiile doar pe filmare, ca atunci eu incercarm sa dorm si injuram la greu crezand ca iarasi s-o fi trezit vreun breaz fara tobe...ce face bautura din oameni neica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost sambata cu masina si duminica cu motocicleta, ca sa o spal. La ora la care am fost duminica nu mai era spalatoria... hua deci.

 

A fost misto, ar trebui ca organizatorii sa se gandeasca totusi sa separe petrecerea moto de zilele orasului ca vin extrem de multi gura casca mai mult pentru cealalta manifestatie. In plus, mie unul mi s-a parut ca motociclistii erau oarecum inghesuiti cu corturile in cele doua zone de campare.

 

 

Te asigur ca loc a fost suficient la camping si pentru dormit si pentru distractie, trebuie doar sa iti placa acest mod placut de petrecere a timpului :scratch: apoi motorrockul a devenit traditie la fel ca si zilele Ploiestului si daca ar fi mai exclusivista intalnirea ,tu nu ai fi putut sa vi cu masina :) (motociclist care vine cu masina la motorrock :) )

Oricum ne bucuram ca v-a placut si poate incep sa va placa si motociletele turate sau nu :)

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super petrecere! M-am simtit super bine, pacat ca am vazut artificiile doar pe filmare, ca atunci eu incercarm sa dorm si injuram la greu crezand ca iarasi s-o fi trezit vreun breaz fara tobe...ce face bautura din oameni neica.

breee pai dak ti-ai baut mintile... :smoke: normal ca habar n-aveai de nik :peace: ca si altii :moron: :scratch:

A fost super :) , motoare, bere, toata lumea s-a simtit bine :) :)

Si la parada a fost misto, cu o mica exceptie - recuperare grabnica fetei care a cazut cu moto :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos intr-adevar... si parca niciodata n-au fost atatea motociclete.

 

Am totusi o mare nelamurire: de ce a fost aruncat pietris la greu tocmai in zona in care se facea stanga dinspre autostrada spre parcul Bucov? S-a testat abilitatea noastra de a nu face cunostinta cu asfaltul, avand in vedere ca era tocmai portiunea de franare?

 

Initial am crezut ca a cazut dintr-un camion ceva, dar apoi am constatat ca era singura bucata acoperita (deci fusese aruncat acolo intentionat).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu are nimeni poze cu trike-ul ala portocaliu pozat din spate ... ce motor avea ?

In rest din ce se vede super petrecere ....

 

Avea un motor in V, cam 1400 cc, cred ca era de Harley(scria ceva USA) si carburator Mikuni USA. Am o poza pe telefon, dar nu se vede motorul in ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate si eu voi parea penibila, dar pentru mine acesta nu a fost neaparat o intalnire de motoare. Eu nemaifiind la aceasta daca vreti intalnire ma asteptam sa fie ca si restul... nu sa gasesc 2 campinguri pt motociclisti unde nu aveai voie sa intrii daca nu aveai motor (desi mi se pare intr-o oarecare masura normal) si restul o zona pentru punkeri si manelisti cocalari. A fost fain, m-am distrat dar trebuia sa se scrie mai clar cu ce se mananca acesasta ,,adunare,,. Pentru mine in nici un caz nu a fost o intalnire moto, dar atata timp cat esti cu prietenii e bine oriunde nu? :scratch: Voi mai veni si la anu; categoric dar era frumos sa stiu din start exact la ce sa ma astept. Atat.

Phoenix nota 10!

post-11274-1181556458_thumb.jpg

post-11274-1181556490_thumb.jpg

post-11274-1181556503_thumb.jpg

post-11274-1181556535_thumb.jpg

post-11274-1181556571_thumb.jpg

post-11274-1181556605_thumb.jpg

post-11274-1181556628_thumb.jpg

post-11274-1181556709_thumb.jpg

post-11274-1181556830_thumb.jpg

post-11274-1181556852_thumb.jpg

post-11274-1181556977_thumb.jpg

post-11274-1181557014_thumb.jpg

post-11274-1181557157_thumb.jpg

Editat de Adriana_g
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca de manelari si cocalari nu poti scapa, mai bine sa le lasi o mocirla in care sa se balaceasca ei.. Faptul ca puteai intra in camping doar daca aveai motor, mi s-a parut totusi normal.. E o intrunire moto, nu? :scratch: O sa revin diseara cu pozele :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate si eu voi parea penibila, dar pentru mine acesta nu a fost neaparat o intalnire de motoare. Eu nemaifiind la aceasta daca vreti intalnire ma asteptam sa fie ca si restul... nu sa gasesc 2 campinguri pt motociclisti unde nu aveai voie sa intrii daca nu aveai motor si restul o zona pentru punkeri si manelisti cocalari. A fost fain, m-am distrat dar trebuia sa se scrie mai clar cu ce se mananca acesasta ,,adunare,,. Pentru mine in nici un caz nu a fost o intalnire moto, dar atata timp cat esti cu prietenii e bine oriunde nu? :scratch:

Phoenix nota 10!

 

 

In felul tau poate ai dreptate,nu te contrazic,DAR aceasta a fost al-4-lea festival si cred ca ar fi trebuit sa stii pana acum sau macar sa te informezi,sa intrebi ce se intampla la Ploiesti.Ce zici,am dreptate?

Nu sta nimeni sa explice fiecare detaliu in fiecare an...multi dintre cei pe care i-ai vazut acolo stiau deja din anii anteriori.

Daca ti-a placut te mai asteptam! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate si eu voi parea penibila, dar pentru mine acesta nu a fost neaparat o intalnire de motoare. Eu nemaifiind la aceasta daca vreti intalnire ma asteptam sa fie ca si restul... nu sa gasesc 2 campinguri pt motociclisti unde nu aveai voie sa intrii daca nu aveai motor (desi mi se pare intr-o oarecare masura normal) si restul o zona pentru punkeri si manelisti cocalari. A fost fain, m-am distrat dar trebuia sa se scrie mai clar cu ce se mananca acesasta ,,adunare,,. Pentru mine in nici un caz nu a fost o intalnire moto, dar atata timp cat esti cu prietenii e bine oriunde nu? :scratch: Voi mai veni si la anu; categoric dar era frumos sa stiu din start exact la ce sa ma astept. Atat.

Phoenix nota 10!

 

 

in primu`rand numele "motorrock" spune clar despre ce este vorba in cele 3 zile de show...daca era sa cautzi shi sa te informezi un pic despre activitatzile inaltzatoare care se desfashoara la intalnirea asta....nu mai ramaneai cu gura cascata...

 

in al doilea rand, camping`urile au fost exclusiv pentru motociclishti din acelashi motiv...e intalnire moto, vii cu moto, ai loc de campat...vii gura-casca...ai loc de campat, da` ala nu e pazit....iar daca nu este pazit ai toate shansele ca natziunea inlocuitoare sa`shi dea in petic cu lucrurile tale...

 

in al treilea rand, avand in vedere ca festivalu` este organizat in acelashi timp cu zilele orashului ploieshti, nu ai cum sa interzici nimanui sa intre....ceea ce potzi sa faci este sa fii cu ochii pe ei shi sa`i trimitzi la plimbare cand e cazu`....mai mult de atat nu are nimeni ce sa faca....nici mie nu mi`a convenit prezentza cocalarilor acolo, dar atata timp cat nu au intrat in contact direct cu mine, n`am avut ce le face...

 

per total, pentru mine a fost super, de data asta cei de la silver pistons s`au intrecut shi au ridicat shi mai sus shtacheta pentru anul urmator.... multa bafta fratzi silver`i shi ne vedem shi la anu` la ciorba de potroace :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos ne sade noua Romanilor sa ne pligem tot timpul.....Daca organizezi o petrecere intr-un apartament tot nu poti face fata tuturor cerintelor . Mai bine sa auzim ca se pling ca nu au avut acces in campus dechit sa ii auzim ca le-au disparut castile manusile si telefoanele mobile.Fara suparare dar daca ti-a placut fa tot posibilul sa vi cu o contributie in desfasurarea unui astfel de eveniment nu sa critici munca unora pentru distractia altora.

Asfaltul sa ne poarte sanatosi pe toti oriunde om vrea sa ajungem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos ne sade noua Romanilor sa ne pligem tot timpul.....Daca organizezi o petrecere intr-un apartament tot nu poti face fata tuturor cerintelor . Mai bine sa auzim ca se pling ca nu au avut acces in campus dechit sa ii auzim ca le-au disparut castile manusile si telefoanele mobile.Fara suparare dar daca ti-a placut fa tot posibilul sa vi cu o contributie in desfasurarea unui astfel de eveniment nu sa critici munca unora pentru distractia altora.

Asfaltul sa ne poarte sanatosi pe toti oriunde om vrea sa ajungem.

Nu m-am plans! Am spus doar ca ma asteptam la altceva, atata tot, nu am criticat, nu m-am certat, mi-am spus doar punctul de vedere.

EU puteam sa stau in camping, dar nu am stat mai mult de cateva minute pentru ca amicii mei nu aveau bratari. Mie chestia asta nu mi se pare prea normala.

Daca vreti sa ne certam ne certam ca ma stiu si certa, dar daca vreti sa acceptati niste pareri care nici macar nu au fost dure lasati-o asa, fiecare are dreptul la opinie iar asta nu inseamna ca jigneste.

NE VEDEM LA ANU LA MOTORROCK 5!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...