Sari la conținut

Ij (izh)


Vizitator moto_comuniste
 Share

Postări Recomandate

Intradevar nu a pierdut un picur de ulei din cutie , am pus poza asa cum am gasit ijul , proprietarul este mort de 11 ani asa ca acte pauza . Al doilea a stat in ploaie se vede diferenta .

 

Si inca unul scos din pamant , cat despre piese ?? se intelege din poze ,unul tot il fac :banana:

post-63019-0-86537200-1328791123_thumb.jpg

post-63019-0-71002000-1328791523_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Intradevar nu a pierdut un picur de ulei din cutie , am pus poza asa cum am gasit ijul , proprietarul este mort de 11 ani asa ca acte pauza . Al doilea a stat in ploaie se vede diferenta .

 

Si inca unul scos din pamant , cat despre piese ?? se intelege din poze ,unul tot il fac :banana:

 

Ti-am trimis un sms acum ceva vreme la care nu am primit raspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Dau în urmărire generală o... fotografie

 

Era IJ, din cîte îmi aduc (bine) aminte

Era "choperizat", avea Âşaua bej, fotografiat perpendicular pe laterala stîngă.

Descoperitorul are un vin de la mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa speram ca este asa ca de nu are de refacut si motorul de la capat...si piesele de ij nu se gasesc asa de usor...

 

ne se gasesc pt cei care nu stiu sa caute sau care vor piese bune la pret mic sau moca dac se poate.ia cauta bine si ai sa vezi ca ai sa gasesti ce piese vrei tu pt ij si nu numai doar banuti sa ai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aduce mult a IZH "Samson", o ciudățenie Âşi jumătate:

 

12076.jpg

 

ÂŞi cred că-i Âşi puțin amfibie:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, caut un IJ 56 cu atas inmatriculat sau inmatriculabil. Stiti vreunul de vanzare ?

Da stiu eu dar este in Moinesti ...daca esti interesat suna la 0234364399 ...atasul este de Jupiter 3 . In rest vorbeste cu batrinul care il are , succes . :cheers:

post-29942-0-78234100-1329370229_thumb.jpg

post-29942-0-90819700-1329370261_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E monocilindric, doar că are chiulasă, tobe Âşi alte câteva piese de la alt model.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, caut un IJ 56 cu atas inmatriculat sau inmatriculabil. Stiti vreunul de vanzare ?

am si eu un IJ56 cu atas de jupi3.este radiata de la politie,dar in evidenta finantelor cu plata la zi.atasul si toate elementele de caroserie din tabla sunt reparate si grunduite,pregatite pt vopsire.

deci e mai complicat :grinbandit:

 

E monocilindric, doar că are chiulasă, tobe Âşi alte câteva piese de la alt model.

pai imi retrag spusele.asta se intampla daca nu maresti pozele. sorry :friends: daca vrei iti dau moca o chiuloasa de IJ56,ca ala ce e pe motor e de toata mandria.strica aspectu :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu un IJ56 cu atas de jupi3.este radiata de la politie,dar in evidenta finantelor cu plata la zi.atasul si toate elementele de caroserie din tabla sunt reparate si grunduite,pregatite pt vopsire.

deci e mai complicat :grinbandit:

 

 

pai imi retrag spusele.asta se intampla daca nu maresti pozele. sorry :friends: daca vrei iti dau moca o chiuloasa de IJ56,ca ala ce e pe motor e de toata mandria.strica aspectu :cheers:

Cilindru de pe motor este de Planeta 4 si chiuloasa este de Planeta 5 ....sper sa nu gresesc ,iar tobele e clar cas modificate . Partea buna la el este cai inscris cu toate actele la zi iar mosu care il are este un inginer mecanic pensionar care a facut motorul si acu trebuie facut rodaju la el ca nu a mai apucat sa il faca din cauze de sanatate . Asa cum am zis eu stiu motocicleta doar din discutiile avute cu dinsu la tel . Mai multe informatii obtineti la tel. ....eu doar il ajut pe batrin punindui acest anunt aici .Pretul este 1700 lei negociabil dar si aici cei interesati vor discuta despre el personal cu batrinu la tel . Sper sa fie de folos cuiva aceste informatii si sa vedem IJu pe sosele acolo unde-i este locu . :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam k mai sunt si oameni seriosi... vezi de treaba

Boss ce cama mai exact. Nu stiu vreuna la 2 timpi. Lumineaza-ma. Credeam ca dupa cama o sa vrei si un reglaj la supape...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...