Sari la conținut

PETRECERE DE MOTOCICLISTI


Axa cu Scame
 Share

Postări Recomandate

... consider ca fiecare e responsabil pentru faptele lui ...

 

 

 

exista posibilitatea sa lasam motoarele acolo ... cine nu o face ... si pleaca baut sa-i fie de cap ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multumit, Dobrexule ?[moshule] B):P:P

post-35-1096548526.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

de data asta se va tine si concursul de BR si cel de pizza ...

cu alte cuvinte nu mancam si nu bem nimic pana la concurs.

1. facem economie

2. pastram loc pentru a castiga :laugh:

 

Mie nu-mi place ca se consum alcool si se pleaca acasa pe motor! Nu ma luati cu "le-am lasat acolo" ca nu tine!

Eu sunt unul din aceia. am baut 2 beri la ora 8 si am plecat la 1 noaptea.

Sa-ti mai dau detalii? la 90 de kile ale mele nici nu s-a simtit...

si sa citim bannerele de pe site

B) pana n-ai zis tu nici nu le-am observat :what: :laugh:

Editat de Hannibal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de BR!

 

Mie nu-mi place ca se consum alcool si se pleaca acasa pe motor! Nu ma luati cu "le-am lasat acolo" ca nu tine!

Bueiiiiiii , unii dintre noi chiar le-au lasat acolo. B) In rest, cine vrea sa plece calare dupa 2 beri-treaba lui.

Acum o saptamana cine a vrut sa plece calare dupa 5-6 beri -:nono:Personal i-am bagat motorul in curte si a plecat cu taxiul.

 

 

 

P.S. De data asta nu stiu ce concursuri s-or organiza dar vedem noi :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Personal i-am bagat motorul in curte si a plecat cu taxiul.

Laudarosule! :laugh: :laugh: :lool:

B)

 

De data asta nu stiu ce concursuri s-or organiza dar vedem noi

Pai cred ca e important si ce pune patronu' la bataie :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3. Nu mai stiu brunete dar era vineri seara prezenta o papusa blonda (insotita din nefericire) si nu ne-a facut nimeni cunostinta  :laugh:

Hannibal, good news. :laugh: Era cumva o papusa blonda, cu ochi albastri, par lung si inaltutza? Insotzita a fost saptamana trecuta... Saptamana asta cred ca vine solo... :what: Eu sunt doar soferul... B)

 

As usual...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hannibal, good news.  Saptamana asta cred ca vine solo...

Zeita mea cu multe brate, problema e ca saptamana asta vin IO cu pretena.... :laugh:

 

Ah, ce ghinion!!!

Oricum sunt sigur ca vor fi multi care-ti vor multumi pentru serviciul de curierat pe care-l faci :what:

 

Pana maine, s-auzim de bine B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beee dar cate posturi ati scris de cand nu am mai intrat ...

 

1. Nu va mai plangeti de Bere. Fiecare bea cat vrea si daca vrea sa plece pe motor e treaba lui si nu a voastra. (Data trecuta bausem in jur de 5 beri si am plecat ... deci bisnisu meu daca sunt inconstient sau nu)

 

2. Diseara vin pe la 8 si va pregatesc o surpriza (nu, nu mi-am luat motor B) ).

 

3. Kali sa vii cu motorul sa il vedem :what:

 

4. Cine a zis sa nu va luati de hellrider ca are 2 m a glumit. Are 2m 10 cm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimele stiri: Aseara s-a anuntat si o delegatie din partea clubului "Silver Pistons" Ploiesti :laugh: Ii asteptam cu placere, dar cred ca va trebui sa le promitem ca trimitem si noi o delegatie la intalnirea lor saptamanala B) Si uite asa incepem sa punem bazele unui sezon al intalnirilor de toamna-iarna :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimele stiri: Aseara s-a anuntat si o delegatie din partea clubului "Silver Pistons" Ploiesti :laugh: Ii asteptam cu placere, dar cred ca va trebui sa le promitem ca trimitem si noi o delegatie la intalnirea lor saptamanala B) Si uite asa incepem sa punem bazele unui sezon al intalnirilor de toamna-iarna :laugh:

:lool: :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beee dar cate posturi ati scris de cand nu am mai intrat ...

 

1. Nu va mai plangeti de Bere. Fiecare bea cat vrea si daca vrea sa plece pe motor e treaba lui si nu a voastra. (Data trecuta bausem in jur de 5 beri si am plecat ... deci bisnisu meu daca sunt inconstient sau nu)

 

2. Diseara vin pe la 8 si va pregatesc o surpriza (nu, nu mi-am luat motor  B) ).

 

3. Kali sa vii cu motorul sa il vedem  :what:

 

4. Cine a zis sa nu va luati de hellrider ca are 2 m a glumit. Are 2m 10 cm.

Kali nu veni cu motoru'. Shazi ghinishor sa nu te opreasca politzia. Ia numa' casca. Motoare gasim noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimele stiri: Aseara s-a anuntat si o delegatie din partea clubului "Silver Pistons" Ploiesti :laugh: Ii asteptam cu placere, dar cred ca va trebui sa le promitem ca trimitem si noi o delegatie la intalnirea lor saptamanala B) Si uite asa incepem sa punem bazele unui sezon al intalnirilor de toamna-iarna :what:

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimele stiri: Aseara s-a anuntat si o delegatie din partea clubului "Silver Pistons" Ploiesti :laugh:

cred ca trebuie sa-i propunem patronului sa-si mareasca locatia...prevad ca in curand nu o sa mai avem loc B) :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca trebuie sa-i propunem patronului sa-si mareasca locatia...prevad ca in curand nu o sa mai avem loc B)  :laugh:

HA! avand in vedere ca mai toti am stat pe afara... loc e destul. Cel putin pana vine iarna.

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Axo fir'ai tu sa fii mi-ai stricat surpriza de la pct. 2

 

Eu ii astept si vin cu ei!

Asa ca esti tu baiat bun: o sa ne prefacem ca nu stim despre ce este vorba :laugh: :lool: si o sa imitam surpriza :what:

;)

 

By the way :P :P sunt curios ce fata o sa faca patronul B) .... cand o sa vada cati bikeri :lol: se strang la usa lui :laugh:

O sa-si dea marire de salariu pentru ideea pe care a avut-o sa ne cheme pe acolo

Editat de Hannibal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Hannibal: man dar pe yahoo ai statusul: Va rog nu deranjati decat daca e foarte urgent .... si tu stai pe forumuri. BINEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NOTA 3! B)

 

Io macar am o scuza .. am fost sa ma antrenez pt diseara: am baut o berica!

 

Yam yam de abia astept. S-ar putea sa vina si boul de frate-miu ca pasager.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...