Sari la conținut

Sondaj: Cine ne omoara si de ce


RaduTheOne
 Share

Care credeti k sunt cauzele atitor accidente mortale de anul asta?  

113 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Admin

B)

 

citind postul tau mi-a venit o idee pentru un fluturas/campanie destinata motociclistilor vitezomani: o fotografie dintr-o masina aflata la intersectie cu cedeaza trecerea, si pe geamul din stanga un far in departare. iar jos o intrebare de genul "oare cu ce viteza vine? cred ca am timp sa trec".

 

alaturat, aceeasi situatie, dar pozata de la bordul motocicletei, unde sa se vada masina si vitezometrul pe la xxxx km/h, iar jos scris "am prioritate".

 

mai incolo/pes spate o poza cu motorul muci, accident si o concluzie moralizatoare :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

B)

 

citind postul tau mi-a venit o idee pentru un fluturas/campanie destinata motociclistilor vitezomani: o fotografie dintr-o masina aflata la intersectie cu cedeaza trecerea, si pe geamul din stanga un far in departare. iar jos o intrebare de genul "oare cu ce viteza vine? cred ca am timp sa trec".

 

alaturat, aceeasi situatie, dar pozata de la bordul motocicletei, unde sa se vada masina si vitezometrul pe la xxxx km/h, iar jos scris "am prioritate".

 

mai incolo/pes spate o poza cu motorul muci, accident si o concluzie moralizatoare  :what:

Motociclishtii sunt prea sensibiloshi pentru a primi fluturashe.

 

vezi discutzie

 

Cand e vorba de atentzionarea conservarilor este un hei-rup-ism general. Pe de alta parte cand este vorba de atentzionarea motociclishtilor totzi sunt plictisitzi... "hai mai bine la o bere" :laugh:

 

Mult succes cu fluturashii tai. Eu m-am lasat pagubash.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...