Sari la conținut

Renasterea Regelui ! .. Hayabusa .. 2008


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 514
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asa asa continua sa crezi ca esti o mare valoare doar ca ai Busa... moshule pilotul face motorul, insa tu probabil fiind un zero ai zis macar sa-mi iau Busa doar fiindca ai auzit ca e cea mai tare, insa nu ai stiut la ce e cea mai tare si acum vii cu vrajeli gen hai pe strada sa ne dam...

Tehnologia de varf in domeniul moto nu se pune pe motociclete de serie, o gasesti aftermarket la preturi maricele, insa ce sa stii tu unul care crede ca are "dexteritate pe motor" :blink: .

 

Grow up man, daca nu e prea tarziu pt tine oricum.

 

P.S. : Aloo Arad-ul, cine e baiatul asta "dextericios", e ceva de capul lui sau numai vorba , ca am auzit ca le cam infloreste ?

Ai man rabdare ca nu faci nimic cu curajul daca nu ai si experienta... sper sa nu te vedem printr-un post la accidente cum ai sarit in padure daca o forjezi aiurea pe sosea crezand ca esti "la curse cu Busa"

 

:blink:

 

DN.LAURBALAUR, de cate ori ai intrat pe un topic nu ai stiut decat sa jignesti,si sa faci tot felul de discriminari ,"OAMENII K TINE FAC TARA DE RUSINE"

Sa stii tu ca mai multa civilizatie si bun simt este in provincie decat in Bucuresti,

SINGURUL VOASTRU AVANTAJ ESTE doar NR MAI MARE DE OPRTUNITATI,ATAT.

Editat de HIM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

buei "MOTOCICLISTILOR" nu va mai certati atata..... ca tot voi iesiti "sifonati" :)

 

eu nu ma mai satur sa privesc NOUA HAYABUSA :blink: e superba! mai ales posteriorul ala ! sau si partea din fatza, ce mai... TOATA E OK! :P

 

 

cu toate ca e greu sa alegi intre noua hayabusa si NOUL zzr-1400

 

oricum nu-mi permit nici una din astea doua B) ! da' sunt reusite! mai ales HAYABUSA , ZZR-ul de 1400 e mai fioros, si ... probabil mai puternic , dar cine are nevoie de 200 cai?! :blink:

 

nu folosesti nici 150 ... IN VIATA REALA :kick:

 

BAFTA! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as face un mix asa, fata de la hayabusa si partea centrala si spatele de la ZZR!Spatele la haya e urat rau,mai,parca e luat de pe intruder! Nu zic, intruderu e frumos dar o sportiva cu spatele ala...

 

Se fac moto cu 200 de cai pt ca se fac masini cu 800 de cai, pt ca mereu o sa ne trebuiasca jucarii mai scumpe si mai noi! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DN.LAURBALAUR, de cate ori ai intrat pe un topic nu ai stiut decat sa jignesti,si sa faci tot felul de discriminari ,"OAMENII K TINE FAC TARA DE RUSINE"

Sa stii tu ca mai multa civilizatie si bun simt este in provincie decat in Bucuresti,

SINGURUL VOASTRU AVANTAJ ESTE doar NR MAI MARE DE OPRTUNITATI,ATAT.

 

Tu chiar esti obsedat sau ce, ai dat reply la raspunsul meu de acum 3 luni, nu ai altceva mai bun de facut ?

Eu zic sa iti vezi de drum si sa nu mai intri la contre ca te arzi... marsh la revistele tale si mai vorbim atunci cand o sa ai motor si o sa si mergi cu el. Aici discutam despre motociclete, nu despre vise de copii frustrati.

 

P.S.: Sorry pt offtopic insa baiatul asta chiar e copac :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati vazut noul zxr 750 din 1994?????

:friends:)

 

Da, era unul la REMAT cand l-am dus pe Dacian pe ultimul drum ca sa dau acont la Polo. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu chiar esti obsedat sau ce, ai dat reply la raspunsul meu de acum 3 luni, nu ai altceva mai bun de facut ?

Eu zic sa iti vezi de drum si sa nu mai intri la contre ca te arzi... marsh la revistele tale si mai vorbim atunci cand o sa ai motor si o sa si mergi cu el. Aici discutam despre motociclete, nu despre vise de copii frustrati.

 

P.S.: Sorry pt offtopic insa baiatul asta chiar e copac :bigstar:

 

MARSH SA I SPUI LU' T..A,....VEZI SA NU TE ARZI TU ...ATOTSTIUTORULE!

Pastreaza-ti rezerva de prostie nu te mai contra atat cu toti...TOT UN NIMENI RAMAI

Am motor ratatule!

imi cer scuze pt off topic

Editat de HIM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MARSH SA I SPUI LU' T..A,....VEZI SA NU TE ARZI TU ...ATOTSTIUTORULE!

Pastreaza-ti rezerva de prostie nu te mai contra atat cu toti...TOT UN NIMENI RAMAI

Am motor ratatule!

imi cer scuze pt off topic

 

Sincer sper sa nu ne intalnim vreodata, ca nu mai apuci sa mai scrii nimic pe nici un forum.

Oricum se pare ca tot nu te potolesti, si tu sigur suferi de ceva grav.

Ia zi ai cosmaruri noaptea, iar dai reply dupa 1 luna ?

Degeaba ai motor, tot un agarici ramai, din pacate unul nesimtit si prost, ia du-te si mai da-i limbi in pasarica la babaciunea aia a ta, poate te mai sponsorizeaza cu ceva.

 

Ehh, copii astia, si-au luat motor si casca si deja se cred motociclisti !

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sper sa nu ne intalnim vreodata, ca nu mai apuci sa mai scrii nimic pe nici un forum.

Oricum se pare ca tot nu te potolesti, si tu sigur suferi de ceva grav.

Ia zi ai cosmaruri noaptea, iar dai reply dupa 1 luna ?

Degeaba ai motor, tot un agarici ramai, din pacate unul nesimtit si prost, ia du-te si mai da-i limbi in pasarica la babaciunea aia a ta, poate te mai sponsorizeaza cu ceva.

 

Ehh, copii astia, si-au luat motor si casca si deja se cred motociclisti !

 

:bigstar:

 

NU TI MAI SPUN DECAT CA MI DORESC DIN TOT SUFLETUL SA DAU OCHII CU TINE...DIN CE SCRII TU SE VEDE CAT DE PROST SI INCULT ESTI,NU TRE SA TE MAI LAUD EU MAI L@B@ TRISTA.

BABACIUNE?!DA TE AI UITAT REPEDE LA AVATAR SA VEZI CAT DE BUNA ESTE...

OF,OF ,SE PARE CA ULTIMUL NEURON TI S-A STIJS CU ULP@ IN MANA ...

P.S. NE INTALNIM NOI SA FVII SIGUR,O SA-TI BAG IN CAP MINTILE" MTOTCICLISTULE"!

LIMITEAZA TE LA MINE NU TE INTINDE PREA MULT CA O SA O SIMTI IN TOTI RARUNCHII...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Poti sa crezi ce vrei, e o tara libera... .

Pe langa asta , poti sa si exprimi liber ceea ce crezi... .

Fiecare dintre noi ne folosim de acest drept.

Si mai mare satisfactie este cand ai si dreptate!Busa noua este la 10,500CIP la B&S motors Bucuresti.

Acum astept doar testele comparative sa vedem daca am avut dreptate intru totul! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...