Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Hahaaa....back in da business, motorizat :D

Pana imi fac mobrisca, mi-am tras un scuter sifonat, dar care dupa atata amar de pauza, e dumnezeiesc :P

 

Si m-oi fi mutat eu din cartier, dar n-am parasit locatia, pt ca mai nou dau cu sapa in Tei, la o renumita firma de net a cartierului :) DA, pe mine ma sunati cand aveti probleme cu netu :wacko:

 

Si cea mai tare faza e ca m-a sunat odata un abonat, ca nu-i incarca motociclism.ro....era motociclist din cartier :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hahaaa....back in da business, motorizat :D

Pana imi fac mobrisca, mi-am tras un scuter sifonat, dar care dupa atata amar de pauza, e dumnezeiesc :P

 

Si m-oi fi mutat eu din cartier, dar n-am parasit locatia, pt ca mai nou dau cu sapa in Tei, la o renumita firma de net a cartierului :) DA, pe mine ma sunati cand aveti probleme cu netu :wacko:

 

Si cea mai tare faza e ca m-a sunat odata un abonat, ca nu-i incarca motociclism.ro....era motociclist din cartier :)

pai te sunam d-nu, te sunam, da da-ne o posibilitate de a te contacta. Te-am vazut si eu pe la firma aia de net de cartier...am venit sa platesc si erai in camera din dreapta ... intre 2 domnisoare ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai te sunam d-nu, te sunam, da da-ne o posibilitate de a te contacta. Te-am vazut si eu pe la firma aia de net de cartier...am venit sa platesc si erai in camera din dreapta ... intre 2 domnisoare ...

Data viitoare, si nu doar tu, cand ma vedeti pe aici, daca sunt, scoteti-ma la o tigara :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu la ce firma ... :D te dau de gol pana la urma :)

Pana la firma, imi surade motoreta ta, ca o stiu, da deocamdata n-am fonduri....ceva rate doar cu buletinu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care nu merg la Sonishpere maine seara, va asteptam la WATT club la o petrecere campeneasca cu fasole cu ciolan, ceapa,slana,tuica,etc /index.php?showtopic=545034

Pastram tuiculita, bere la rece,de-ale gurii si pentru cei care s-au agitat pe la concerte .

 

Sambata o luam de la capat cu Marea Reveneala! Zeama de varza e din partea casei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Mr_orl - Aha ... sa mai zici tu ca iti merge " rau " la munca , obosit , epuizat , stresat ...

 

Alte detalii , ceva ... :lol: .

 

Hai draga ca a zis intre ele, nu pe ele :smoke: Am fost si sunt cuminte...exemplu chiar ;)

 

Bai nu va mai spargeti, ca dau de belele acasa :D

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok ... cat dai ? :P

momentan nu dau nimic da as da 1000 banu jos :blbl: stii pt ce ;) te-ar tenta?Hai 1001 sa intre in suma asta si taxa pentru tacere ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine dupa job va asteptam la un Ceai Dansant! in WATT Club /index.php?...p;#entry2498648

 

Daca iti dau voie parintii la un ceai, petrecere, bairam, chindie; daca iti este foame si ai vrea o tocana de cartofi cu carne , castraveti murati, salam cu soia,parizer,creveti,etc; ''Ochii lui Dobrin'' la pahar si Slagarele deja clasice Macarale, Macarale, ,,Noi in anul 2000'', va asteptam sa veniti cu basca, cravata de pioner, cravata de utc-ist, costum P.T.A.P....sau fara, cu uniforma din dotare si amintirile ce ne chinuiesc.

Nu avem fete de masa!!! Am gasit neste ziare.Sa ne folosim de ele! Salamul merge si pe ziar,nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai mare intrunire a motocilistilor din tara este pregatita in aceasta perioada la Bucov, in judetul Prahova (9-11 iulie). Avand in spate o traditie in astfel de evenimente, de data aceasta se intentioneaza ca festivalul sa devina una dintre cele mai importante manifestari dedicate pasionatilor de motociclete. Bineinteles, atmosfera rock este cea care va da startul distractiei.

 

De data aceasta, invitati precum TRUDA, N.E.G.A.T.I.V., THUNDERSTORM, NEXUS, ACT, 9,7 RICHTER, BUCIUM, UP TO ELEVEN, LEGACY si INCIPIENT vor „incalzi” atmosfera si vor incanta urechile publicului. Marea surpriza a intrunirii va fi trupa BRAINSTORM din Germania, trupa care a zguduit de zece ani incoace rockmetalul Europei. Invitatii concerteaza pentru prima data in Romania la cel mai mare eveniment dedicat motociclistilor si iubitorilor de muzica „grea”.

 

In cele trei zile de festival veti avea parte din plin de bere, tuica, slana si multa distractie. Nu vor lipsi nici parada moto si consursurile cu multe premii. Intrarea va fi 30 de lei, iar pentru fiecare biker si insotitorul sau vor fi oferite cate cinci beri, incluse in pret. Costul berii va fi de numai 2,5 lei. Pentru cei care vin de la mare departare, sunt puse la dispozitie locuri gratuite de campare. Festivalul va fi incununat de un adevarat spectacol de artificii.

 

Va asteptam la o intrunire moto cum n-a fost vreodata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor. De curand m-am mutat si eu prin zona, langa Carrefour Colentina. Sunt incepatoare si deocamdata ies cu fierul destul de rar, mai ales ca l-am ascuns atat de bine, incat nu pot sa-l scot singura de unde e parcat ;)

Sper sa gasesc in curand un alt loc pentru mobra (tot astept sa asfalteze parcarea) si cand se mai organizeaza intalniri sau vreo tura mai scurta sa vin si eu sa va cunosc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...