Sari la conținut

12.06.2007


BoneS
 Share

Postări Recomandate

si iarasi ajungem in balarii cu topicul, din cauza celor care cred ca, desi n-au fost acolo cand s-a produs accidentul, cunosc ei mai bine ce si cum. :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Urmari: un deget rupt - mana stanga si partea cea mai nasoala - am indoit rezervorul cu oole :cheers:. Gips trei saptamani la deget si operatie la partea intima :rusinica:

Asa, sa mai zica ceva soferii care gandesc ca nu iti trebuie big (&hard) balls ca sa conduci o mobra! :finger:

 

Poate am si eu o parte din vina insa aveam tot dreptu sa depasesc pentru ca am facut-o in conditii normale fara sa incalc vreo regula...deci...

 

Dupa accident am aflat de la el ca cel din prima masina i-a facut semn sa iasa, insa asta nu il scuteste sa intoarca sfecla de 2 ori :cheers: .

Eu mi'am format reflexul ca, daca vad ca vreuna dintre masinile pe care le depasesc franeaza sau stau oprite, sa sar pe frana. Nu stii ce iese pe dupa botul lor (pieton, masina - ca in cazul tau, ozeneu).

Bafta multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow...asta chiar e dura :finger:..Chiar aveai 50km/h?Se poate eu am avut accident la 30..A facut o proasta care invata sa conduca stanga brusc sa se intoarca si m am bagat max langa iarba si a venit si a dat in mine..Am cazut in cap...Noroc ca port casca tot timpul...am avut piciorul in gips 2 sap iar motorul(aprilia Rs50)astept de 44 de zile sa mi l faca unu...Deh Piesele le am comandat de la aprilia originale..1550 euro reparatia :rusinica:..bineinteles ca banii i am luat de la ea....Sal!Banuiesc ca sanatos te ai facut de atunci!asa ca iti urez bafta la..Sti tu :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu ca bou' cu un offtopic. De cand a povestit omu' asta de operatii in zone sensibile si-am vazut ce-a facut cu rezervoru' me tot intreb: Nu exista protectii pentru zonele astea in care daca te lovesti, suferi "tu cu tot neamu' tau"(nevasta, urmasi...)? Am cautat pe net da' sincer n-am stiut cum sa-mi compun cautarea si n-am gasit nimic. Stiu ca pentru sporturi dure exista, am si purtat asha ceva, da' ce-am purtat eu sigur nu ti-ar permite sa stai asezat pe motor.

 

On topic, insanatosire grabnica si deh, bine ca n-a fost mai...rau?! :rusinica: Pe mine inca ma mai dor ouale de la postarea ta! Asfalt uscat tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

 

Va multumesc pentru mesaje...si pentru cele pro si pentru cele contra.

Am tras mult dupa experienta asta si am bagat la cap mai multe decat credeam posibil.

 

Grija maxima ca nimic nu e mai important ca sanatatea noastra

 

:rusinica: Sa ne vedem cu bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Dorule,

 

acum am intrat si eu pe forum si mi-am zis sa verific spusele lui Lenghel cum ca ti-ai fi rupt .... vad ca din pacate nu a fost o gluma. Oricum chiar daca ai schimbat stilul, noi te mai asteptam pe la Brasov la o tura de anduranta, cand o sa te simti mai in putere. Avem de gand Cheile Bicazului si mai multe....da-ne un semn daca vrei sa ni te alaturi.

 

Salut si mai bine da o fuga la o banca de sperma ca nu se stie niciodata, poate vrei sa ai copii vreodata...

 

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:

 

Va multumesc pentru mesaje...si pentru cele pro si pentru cele contra.

Am tras mult dupa experienta asta si am bagat la cap mai multe decat credeam posibil.

 

Grija maxima ca nimic nu e mai important ca sanatatea noastra

 

:rusinica: Sa ne vedem cu bine

 

Salutare. Pe langa traditionalul 'Insanatosire grabnica' vreau sa ma contactezi daca poti ( sau lasa-mi te rog nr tau de telefon) pt ca sunt interesat de ceva piese de TLR. Eu am un TLR de la inceputul anului ( vroiam si eu ceva nou dupa atatia ani de 4 cil).Mai am inca un prieten cu un TLR proaspat prabusit.

So, noi cu asta ne ocupam. Te rog sa ne intalnim si sa facem o evaluare si un pret pt ea.Daca e ok , asteptam un reply.

Merci man.Numai bine.Ciao!

Horia -0765546661

 

 

 

http://www.piesemoto.ro/ro/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica si fara sechele!

 

Ma uimeste schimbarea totala de atitudine de dupa accident... De la TLR la ciopar?? Tare!

 

Crezi ca daca erai cu cioparu' evitai? Nu te impacai cu TLR-ul inainte de accident sau numai accidentul a determinat schimbarea?

 

In rest asfalt uscat, bulan exagerat si multa, multa grija ca e plina tzara de otrepe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insanatosire grabnica si fara sechele!

 

Ma uimeste schimbarea totala de atitudine de dupa accident... De la TLR la ciopar?? Tare!

 

Crezi ca daca erai cu cioparu' evitai? Nu te impacai cu TLR-ul inainte de accident sau numai accidentul a determinat schimbarea?

 

In rest asfalt uscat, bulan exagerat si multa, multa grija ca e plina tzara de otrepe.

 

 

Salutare

 

Schimbarea am facut-o mai mult din punct de vedere medical, insa sunt complet uluit de placerea de a calari un cruiser.

TLR-u' a fost si va ramane marea mea dragoste.Ne-am inteles perfect dar din pacate casnicia noastra a luat sfarsit.

Daca eram pe ciopar ..probabil ca ar fi fost mai rau in momentul impactului...cred ca exista posibilitatea sa imi rup picioarele, insa din pozitia de condus oferita de Dragstar cred ca aveam timp de mai multe...insa toate sun un mare ''DAR'' sau ''CRED CA''...in acest moment imi este greu sa cred ca asi fi scapat intreg ,indiferent de clasa moto calarita

 

 

Toate bune :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

 

Schimbarea am facut-o mai mult din punct de vedere medical, insa sunt complet uluit de placerea de a calari un cruiser.

TLR-u' a fost si va ramane marea mea dragoste.Ne-am inteles perfect dar din pacate casnicia noastra a luat sfarsit.

Daca eram pe ciopar ..probabil ca ar fi fost mai rau in momentul impactului...cred ca exista posibilitatea sa imi rup picioarele, insa din pozitia de condus oferita de Dragstar cred ca aveam timp de mai multe...insa toate sun un mare ''DAR'' sau ''CRED CA''...in acest moment imi este greu sa cred ca asi fi scapat intreg ,indiferent de clasa moto calarita

Toate bune :rusinica:

am si eu un tlr si as avea nevoie de niste piese.da-mi un pret la al tau .in rest,sanatate sa avem ca boala vine...oricum esti omul cu oul de fier!!!bafta

 

ba horica sunt eu,STRESUL MAGAZINULUI VOSTRU!!!acum pot sa zic in gura mare...........................................................................................................................!!!!!nu?

Editat de 1drakuu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...