Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

care ma puteti ajuta cu urmatoarele filme?:

 

West Coast Extremes Generation

Street Racers

Las Vegas Extremes 4- Vegas Knights

Hells Angels of Wheels

Easy Rider

Harley Davidson and the marlboro man

Lock`n load

Cold as steel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aham fac :rusinica:... cum mi l`ai putea trimite? pe skype k merge repede, messenger... ai user pe DC++?

Editat de repsol_honda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc

 

 

Dar un reglaj la carburatoare?

o reparatie la protectie fibra sticla?

si o sudura la toba, pe inox cred?

Multumesc mult!

 

reglat carburatoare poti merge la cosmin pe cl clujului tel:0747348253 dar numai dp miercuri

de sudat carene e unul bun pe lois pasteur

 

cu toba nush

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca toata lumea vb de Cosmin

am sa merg la el, eu stiu un "mester" aici in Oradea dar mi se pare sscump si mereu ocupat

Din nou multumesc!

Vezi c mai e si Rudi , recomand :rusinica: la ,,meserie'' nu il ia NIMENI in Oradea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost doar la Cosmin...pe Calea Clujului. Mi s-a parut foarte prompt, si ieftin :rolleyes:

Daca nu ai fost numai acolo de unde stii ca rudi este mai scump sau nu este mai prompt? Nu m-am putu abtzine :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai fost numai acolo de unde stii ca rudi este mai scump sau nu este mai prompt? Nu m-am putu abtzine :rolleyes:

eu doar la Rudi am fo pana acuma dar si in viitor ma indrept spre cunostinta, maiestria sa :banana: fiecare cu parerea lui, dar nici odata nu stii ce iti aduce viitorul.

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai fost numai acolo de unde stii ca rudi este mai scump sau nu este mai prompt? Nu m-am putu abtzine :banana:

de unde ai dedus tu ca rudi e scump si nu e prompt? :rolleyes:

baiatu a fost la cosmin si si-a zis parerea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu ai fost numai acolo de unde stii ca rudi este mai scump sau nu este mai prompt? Nu m-am putu abtzine :rolleyes:

 

Am mai multi prieteni motociclisti...care au fost la alti "mecanici maestrii" (nu dam nume) de la noi din Oradea si mi-au spus ca nu mai stiu cum sa se traga pe koor, ca au incercat sa ii suprataxeze fara sa faca aproape nimik la motoare.

Stii tu cum e : cand 10 oameni iti spun sa mergi sa te culci ca esti beat...inseamna ca asa si e.

De aceea cand am auzit de Cosmin...(tot prin niste prieteni) m-am dus la el si am fost multumit de servicii.

Oricum, discutia asta despre mecanici e expirata. S-a vorbit mult despre asta, insa au fost sterse deja topicurile, au fost banati oameni de pe forum, amenintari...etc etc.

Asa ca eu le doresc succes maxim la toti: si la mecanici si la bikerii din Oradea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai multi prieteni motociclisti...care au fost la alti "mecanici maestrii" (nu dam nume) de la noi din Oradea si mi-au spus ca nu mai stiu cum sa se traga pe koor, ca au incercat sa ii suprataxeze fara sa faca aproape nimik la motoare.

Stii tu cum e : cand 10 oameni iti spun sa mergi sa te culci ca esti beat...inseamna ca asa si e.

De aceea cand am auzit de Cosmin...(tot prin niste prieteni) m-am dus la el si am fost multumit de servicii.

Oricum, discutia asta despre mecanici e expirata. S-a vorbit mult despre asta, insa au fost sterse deja topicurile, au fost banati oameni de pe forum, amenintari...etc etc.

Asa ca eu le doresc succes maxim la toti: si la mecanici si la bikerii din Oradea.[/quote

elegant

:rolleyes:

Editat de alexanderraz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eui numi bat capu! imi rezolv singur problemele :rolleyes:

 

nu am mai deschis un topic nou ca nu avea rostul!

am gasit pe cineva care aduce prelate moto, sau husa moto, marimea e univirsala zice el, e pentru exterior, material bunicic dupa cum se vede in poze, pretul la fel de bun(50 ron parca)!

deschid si linkul sa vedeti despre ce e vorba!

acum problema!

omul nu trimite cu ramburs.

el e nascut in Oradea da mutat in Cluj, daca e cineva care doreste prelata sa ia legatura cu el, se va trimite prin cineva la Oradea prelatele.

 

/index.php?...160467&st=0

Editat de mas oyama
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eui numi bat capu! imi rezolv singur problemele :rolleyes:

 

nu am mai deschis un topic nou ca nu avea rostul!

am gasit pe cineva care aduce prelate moto, sau husa moto, marimea e univirsala zice el, e pentru exterior, material bunicic dupa cum se vede in poze, pretul la fel de bun(50 ron parca)!

deschid si linkul sa vedeti despre ce e vorba!

acum problema!

omul nu trimite cu ramburs.

el e nascut in Oradea da mutat in Cluj, daca e cineva care doreste prelata sa ia legatura cu el, se va trimite prin cineva la Oradea prelatele.

 

/index.php?...160467&st=0

daca afli ceva detalii cand trece omu prin oras pe la noi plz posteaza pe forum info. (nu a scris data sau macar ceva concret cand trece paici)

Ms mult.

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde ai dedus tu ca rudi e scump si nu e prompt? :rolleyes:

baiatu a fost la cosmin si si-a zis parerea.

bravo vad ca si tu esti atent la ce citesti si nu scri numai asa sa scri.....motociclist mic ce esti tu :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...