Sari la conținut

De Strada


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ia uite fratie am fani :hurt:

 

pai si daca ne-ai vazut,de ce nu te-ai bagat ma in seama?a si vezi ca m-am dat pe o roata la pizzerie , am si dovezi :burnout:

PS chiar ca buna pizza acolo...aia maxi :)

frate vleau ji eu sa pap pizza cu voi. Stiti ceva in legatura cu derbi gpr 125 4T? Dak a aparut sau cand apare? Dar stiti cumva dak la cbr pot pune roti mai late? Cam ca la rs? K rotile alea inguste o strica. Altfel ar fi super motorul. Ce modele racing 4t mai stiti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident, ii mai dau si lui Paul din cand in cand :hurt:

Paul cica e lesinat , a avut o noapte kama sutra... nu mai da randament acuma la munca,i-am bagat cafea in perfuzii :burnout:

 

PS: am schimbat cu asta calculatoarele,am postat de pe id`u lui

 

Slice

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca o sa punem bani si o sati facem dintr-o bicla mtb o mobra racing in 4timpi:)

:burnout: nu e nevoie k iti garantez eu k am mult mai multi bani decat u! iti garantez asta. am zis eu ca nu am bani? esti f___t in urechi, nu? banuiam eu. :hurt: sau esti batut in cap? am bani dar nu stiu ce model sa iau, am zis! oke? akm intelegi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hurt: ..era o gluma la mne da nea frodo nu a inteles-o :burnout:

nu e problema k nu am inteles, problema este k aici pe forumul asta nimeni nu ma suporta, se gasesc tot felul de "destepti" sa-mi strice fiecare topic si apoi nu mai posteaza nimeni akolo si cand deschid altele imi dau toti in cap, ce darq sa fac? si in plus k toti isi bat joc de mn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e problema k nu am inteles, problema este k aici pe forumul asta nimeni nu ma suporta, se gasesc tot felul de "destepti" sa-mi strice fiecare topic si apoi nu mai posteaza nimeni akolo si cand deschid altele imi dau toti in cap, ce darq sa fac? si in plus k toti isi bat joc de mn.

 

 

daca deschizi prea multe topicuri:P :burnout: teai uitat la quannon???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca deschizi prea multe topicuri:P :burnout: teai uitat la quannon???

moama, e cel mai belea. tare kymco. si e 4t! cat costa noua? dar in comparatie cu gpr ala 4t sau cu cbr 125 cum e? cred k 4t iau k e mai bun, plm. ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e problema k nu am inteles, problema este k aici pe forumul asta nimeni nu ma suporta, se gasesc tot felul de "destepti" sa-mi strice fiecare topic si apoi nu mai posteaza nimeni akolo si cand deschid altele imi dau toti in cap, ce darq sa fac? si in plus k toti isi bat joc de mn.

[sunt off-topic, sue me!! ]

Poate dc ai scrie k lumea nu si-ar mai bate joc de tn.. Uita de limbajul de sms-uri, ca nu esti o pustoaica de 13 ani.. Esti pe un forum, unde nu ai limita de caractere.. Nu zice nimeni sa nu bagi un "nijte" din cand in cand, daca postul/fraza e de "ktrink".. dar cand din trei cuvinte doua sunt "k" si altele asemenea.. devine deranjant..

 

A propos, de unde dracu' v-a venit ideea cu folosirea lui "u" in loc de "tine"??

:burnout:

John

 

PS: Nu stiu cate topicuri deschise pe aceeasi tema ti se vor mai permite.. eu zic sa nu testezi rabdarea Adminului sau moderatorilor! :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[sunt off-topic, sue me!! ]

Poate dc ai scrie k lumea nu si-ar mai bate joc de tn.. Uita de limbajul de sms-uri, ca nu esti o pustoaica de 13 ani.. Esti pe un forum, unde nu ai limita de caractere.. Nu zice nimeni sa nu bagi un "nijte" din cand in cand, daca postul/fraza e de "ktrink".. dar cand din trei cuvinte doua sunt "k" si altele asemenea.. devine deranjant..

 

A propos, de unde dracu' v-a venit ideea cu folosirea lui "u" in loc de "tine"??

:burnout:

John

 

PS: Nu stiu cate topicuri deschise pe aceeasi tema ti se vor mai permite.. eu zic sa nu testezi rabdarea Adminului sau moderatorilor! :P

:) du-te ma la topicul tau si taci odata! :hurt: vezi de topicurile tale si de bicicleta ta , nu te mai baga daca nu stii!

 

deci ce ziceti de asta? kymco , gpr 4t sau cbr? am eu impresia sau kymco nu prea se misca de pe loc? M-am uitat pe youtube la niste clipuri si abia merge, ori nu o chinuie ei. la roti cum e? le are mai late decat cbr, nu? dar la viteza cum sta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ce ziceti de asta? kymco , gpr 4t sau cbr? am eu impresia sau kymco nu prea se misca de pe loc? M-am uitat pe youtube la niste clipuri si abia merge, ori nu o chinuie ei. la roti cum e? le are mai late decat cbr, nu? dar la viteza cum sta?

[/quote

 

e 2700 euro si vezi ca era un topic deschis cu kymco quannon! m-am uitat si io la clipuri si aia nu le chinuie :burnout: ..acum depinde si de cati bani dispui pentru motor. eu unul as merge pe cbr125.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mito

eu ma gandeam asa: ori mito sh, ori cbr sh ori kymco nou. kymco si mito arata cel mai bine , dupa parerea mea dar daca pui cauciucuri late la cbr arata si el bine. pui 110 pe fata si 140 pe spate si arata super.

 

oricum eu o sa fac cu ea maxim 40.000km cat o sa o tin eu, deci daca nu se strica iau. mito e mai belea dar quannon e 4t si cbr lafel. as vrea si putere si viteza nu numai fiabilitate si sunet. ca pt sunet pun o toba buna dar fiabilitatea? cum sta la piese? cam la cati km si ce tre sa schimb la mito daca nu ma dau pe o roata si merg cu ea acceptabil mai mult la viteze de 80-100 pe aici pe la tara, dar o sa-i dau si 150 daca se duce cand voi mere cu baietasii la plimbare.

 

--- Mesaj completat în 12 Aug 2007 10:12 -------------
bey fratilor ce parere aveti de motorul asta? stie cineva cumva exact ce model este? imi pare destul de frumos si bun la 1300 euro, mai ales ca este din 2006, nu? http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunt-d...2006-43006.html

Editat de frodo92
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motor cat de cat bun + viteza + aspect.....eu dintre mito, kymco, cbr iti recomand mito, eu mi-am luat cbr pt ca in oras este nemaipomenit deoarece consuma foarte putin si este subtirel ceea ce imi permite sa ma strecor usor, pt ceea ce vrei tu mito e perfect :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motor cat de cat bun + viteza + aspect.....eu dintre mito, kymco, cbr iti recomand mito, eu mi-am luat cbr pt ca in oras este nemaipomenit deoarece consuma foarte putin si este subtirel ceea ce imi permite sa ma strecor usor, pt ceea ce vrei tu mito e perfect :lol:

oke, mercy pt sfat frate. cat consuma cbr-ul? si cat consuma mito? e diferenta mare? :-??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...