Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aia e mana lui Ema, asa-i? :lol:

 

Buuuna fripturica... :P

 

Pai...unii faceau magie cu esarfa si chistocul de tigara,eu am facut cu fripturica :bigstar: , a mancat H3ll aproape tot :lol: ....sper ca si cea de azi a iesit la fel de buna chiar daca nu am mai fost acolo sa am grija de ea....

 

Adie.....vezi ca te suna sefu' !!! :lol: :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

huooo!!! ca sa zic asa.. varianta de la multi ani si ratzi ai nabii ca mancati si beti fara mine.. :D

adevarul e ca nu te-am mai vazut de un car de vreme... :lol:

ofofof :bigstar: vreau primavara, vreau plimbari cu moto, vreau nisip si mare...vreau vreme de motor :P :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, m-a sunat aseara Giussy (doamna care lucreaza in bar la Ursu cu fiica ei).

 

Ea, de fapt, e angajata la o casa de copii, Casa de copii Sf. Mina (str. MInervei nr. 5) din sectorul 1. Acolo au cazuri supergrave de handicap mintal (unii sunt violenti).

 

Ar fi nevoie de minimum 6 perechi de incaltari de iarna si 6 gecutze. Este vba despre 6 copii, 2 dintre ei au 14 ani, ceilalti 4 au varste intre 19 si 21. Ca talie, sunt destul de slabuti, au conformatie de adolescenti.

 

Nu este nevoie de hainele si bocancii sa fie noi. Pot fi purtate, singura conditie este ca incaltarile sa nu ia apa. Am inteles ca ieri i-au scos in curte cu hainutze de primavara, sub care au indesat cate pulovere au putut... Credeti ca putem face ceva intr-o saptamana, cu ce avem noi prin casa? Incaltarile tre sa fie intre 38 si 42. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kali vb diseara. eu am multe haine de dat. si le dau cu mare placere. diseara la ursu iau date si tot tacamul. si incaltari am dar din pacate o singura pereche de cizme mai maricele de cand eram insarcinata. sunt 38. in rest eu port 36 din pacate. asa ca ne auzim si maine le si pot aduce daca e. pup si bravos. desi e inutil sa iti mai spun ca stim toti cum esti tu. :P :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copii, m-a sunat aseara Giussy (doamna care lucreaza in bar la Ursu cu fiica ei).

 

Ea, de fapt, e angajata la o casa de copii, Casa de copii Sf. Mina (str. MInervei nr. 5) din sectorul 1. Acolo au cazuri supergrave de handicap mintal (unii sunt violenti).

 

Ar fi nevoie de minimum 6 perechi de incaltari de iarna si 6 gecutze. Este vba despre 6 copii, 2 dintre ei au 14 ani, ceilalti 4 au varste intre 19 si 21. Ca talie, sunt destul de slabuti, au conformatie de adolescenti.

 

Nu este nevoie de hainele si bocancii sa fie noi. Pot fi purtate, singura conditie este ca incaltarile sa nu ia apa. Am inteles ca ieri i-au scos in curte cu hainutze de primavara, sub care au indesat cate pulovere au putut... Credeti ca putem face ceva intr-o saptamana, cu ce avem noi prin casa? Incaltarile tre sa fie intre 38 si 42. :bigstar:

 

eu ma bag cu o pereche de incaltari, o geaca (nu chiar de iarna, este insa calduroasa, are gluga) si pulover/ pulovere (nu mai stiu ce am printre lucrurile puse deoparte).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La niste pulovere as putea sa ma bag si eu, sa vad ce gasesc pe-acasa. In schimb, la incaltari nu pot sa ajut. La noi in familie se poarta 35-36, deci...

In fine, zilele astea o sa scotocesc pe-acasa, sa vad ce gasesc. Intrebare: copiii sunt numai baieti sau sunt si fete?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, daca tot mergem la Ursu, o sa-l intreb daca e de acord ca sambata sa ne strangem la el cu toate cele necesare. In cazul in care nu puteti sambata, dar puteti in cursul saptamanii, poate e de acord sa le pastreze acolo unde a pus si jucariile de Craciun.

 

 

LE: scuze, Raven, am postat amandoua deodata. Cred ca fac topic separat, ca sa nu-l stric pe-asta. Sorry once again.

 

PS: I miss those days too... :bigstar:

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inger ingerashul meu...ce mi te-a dat Dumnezeu :lol: :bigstar: :P

 

post-19054-1199713480_thumb.jpg

 

 

& REBELION RELOADED.......care a durat vre-o 2 zile :lol:

post-19054-1199713935_thumb.jpg

post-19054-1199713970_thumb.jpg

post-19054-1199714013_thumb.jpg

post-19054-1199714062_thumb.jpg

post-19054-1199714075_thumb.jpg

post-19054-1199714092_thumb.jpg

post-19054-1199714102_thumb.jpg

post-19054-1199714116_thumb.jpg

post-19054-1199714130_thumb.jpg

post-19054-1199714140_thumb.jpg

post-19054-1199714156_thumb.jpg

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inger ingerashul meu...ce mi te-a dat Dumnezeu :lol: :lol: :lol:

 

post-19054-1199713480_thumb.jpg

 

si ingerasu era afara la bautura :D dormea prea frumos sa o trezesc, asa ca nu putea decat sa viseze cu mainile impreunate la ingeras :D

 

la partea a doua am stat putin, ca duminica am avut cursuri, si voi avea pana prin martie in fiecare duminica :D

 

@Kayne: las ca vine primavara si ne asteapta coclau cu gratarelu si bautura :bigstar:

 

@restu: ne auzim diseara :P

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca a fost cerut, si pentru ca ma apuca tristetea cand ma gandesc ca ne-am intors in bucurestiul asta idiot...Va trazesc amintiri de la Revelion cu acest filmulet:

 

iKg1t9pCWuI

 

bahh nu am stiut ca eram filmat :bigstar: ce voce am :P ce bun sunt

 

 

 

 

kali ne facem trupa?

 

--- Mesaj completat în 08 Jan 2008 07:18 -------------
bagati-va bah la licitatia anului /index.php?...=163858&hl=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...