Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gata :lol: de maine cand ridic talonul sunt inapoi cu motorul meu pe strazi :) Azi am fost la RAR, a trecut cu bine...Sa vina sezonul cald! :kiss:

 

felicitari! eu azi am facut 270km pe moto, viteza medie 160, asfalt perfect uscat si soare all the way! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scurt si la obiect. maine la 1 intalneala la arc. destinatia: Giurgiu.. sa vedem dunarea, facem poze, bem o cafea si inapoi. stiu ca unii lucreaza, vor veni putini dar am ales aceasta ora pt a prinde caldura maxima .. oricum si aceea de cateva grade peste 0 :kiss:

asa ca ... cine vine???? :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scurt si la obiect. maine la 1 intalneala la arc. destinatia: Giurgiu.. sa vedem dunarea, facem poze, bem o cafea si inapoi. stiu ca unii lucreaza, vor veni putini dar am ales aceasta ora pt a prinde caldura maxima .. oricum si aceea de cateva grade peste 0 :)

asa ca ... cine vine???? :kiss:

 

ce imi trebuie dunare... nu vezi ca am vazut marea :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wink: avand in vedere ca s'a anuntat un singur doritor... plimbarea de maine nu va mai avea loc. o amanam pt weekend.

 

pai daca u anunti la ora 11 noaptea . io daca ma trezesc vin , dar tinand cond de faptul ca acum sunt la munca si la 6 dim termin programul , nu shtiu daca o sa ma trezesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma subscriu eu ca fiind NORMAL :kiss:

 

Tinand cont ca nu s-a putut dovedi ca sunt anormal, sustin si eu ca sunt NORMAL :wink:

Editat de Yaman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: buei, astia 2 care s'au autointitulat.... ""normali"". voi nu "este" deloc normali :) cu atat mai mult voi :lol:

Deci, cum spuneam si in postul anterior...exista dovezi clare ca eu "care este" (pe persoana fizica chiar) nu sunt normal?!....eu stiu ca nu exista...asadar si prin urmare...eu sunt NORMAL :wink: ("hm, hm, bullshit") :lol: :lol:

Editat de Yaman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am facut prima plimbare cu motorul meu pe anul 2008 :kiss: La cat mai multe :) :wink:

Sorry Jhon, dar nu am cum sa ies seara la plimbare pentru ca eu merg cu numarul vechi si nu am inca talonul, azi m-am dus degeaba la udriste ca imi trebuie ceva legalizat, si abia maine depun dosarul total.

Oricum weekendul asta cica e cam frig...Eu poate o sa merg doar pe la pranz, pe aici prin Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.....va deranjez cu o intrebare.....stau prin titan(sunt nou in bucuresti) si vroiam sa va intreb unde gasesc si eu un poligon ceva unde pot sa ma dau si eu in liniste pana sa ies in traficu asta infernal?Va salut si poate peste ceva vreme ma primitzi si pe mine la o plimbare. :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.....va deranjez cu o intrebare.....stau prin titan(sunt nou in bucuresti) si vroiam sa va intreb unde gasesc si eu un poligon ceva unde pot sa ma dau si eu in liniste pana sa ies in traficu asta infernal?Va salut si poate peste ceva vreme ma primitzi si pe mine la o plimbare. :kiss:

Din pacate la acest capitol stam prost. Daca vrei ai putea sa te dai in parcul Politehnicii, pe langa facultati. e spatiu destul si nu te deranjeaza nimeni. Eu acolo m-am plimbat la inceput. Daca ai nevoie de sprijin sau cineva sa vina cu tine imi/ne spui :)

Bafta sa treci peste acest pas si sa iesim la o plimbare incet ca pt incepatori :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate la acest capitol stam prost. Daca vrei ai putea sa te dai in parcul Politehnicii, pe langa facultati. e spatiu destul si nu te deranjeaza nimeni. Eu acolo m-am plimbat la inceput. Daca ai nevoie de sprijin sau cineva sa vina cu tine imi/ne spui :kiss:

Bafta sa treci peste acest pas si sa iesim la o plimbare incet ca pt incepatori :wink:

 

 

Va multzumesc.......cred ca prin poli e perfect si dupa......incep si eu cu plimbarile ptr incepatori :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...