Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci pana la urma se presteaza ceva diseara? nu de alta dar am o transalpa de alergat :finger:

 

totusi e cam nasol seara, cu cat mai intuneric cu atat mai frig si deci asfalt inghetat bine. Aseara pe la 8 jumate puneam piciorul jos si cand mi-a alunecat instant am avut impresia ca sunt pe patinoar. Asta aviz incepatorilor si franelor lor.

 

numa bine :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am chef de plimbare :( pt prima data :lol: deci ia zi jony la ce ora ne dam azi? ai chef acolo de o plimbare mica? eu pot pana in ora 10:40 max sa fiu pe acasa ca am treaba pana la ora 12:30 max ....dupa iar sunt disponibil dar cred ca revin acasa :finger: vin cu o sticla de suc natural sa fac cinste cand ne intalnim :baldy:)) ca am luat permisu :baldy:

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. felicitari Razvan pt permis!!!! astept sa dai de baut....defapt mai bine sa ias cu chef :baldy: \

 

2. mi s-a rupt cablu la ambreiaj....cred ca vreo cateva zile raman pieto...adik scuterist :baldy:

 

3. sper sa fac si eu prezenta in bikers la karoke...dar ceva mai tarziu...cel putin dupa 10 :finger:

 

ups.....am postat cu id-ul unui prieten :() sunt NORO!!! :lol:

Editat de ITS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. felicitari Razvan pt permis!!!! astept sa dai de baut....defapt mai bine sa ias cu chef :baldy: \

 

2. mi s-a rupt cablu la ambreiaj....cred ca vreo cateva zile raman pieto...adik scuterist :baldy:

 

3. sper sa fac si eu prezenta in bikers la karoke...dar ceva mai tarziu...cel putin dupa 10 :finger:

 

ups.....am postat cu id-ul unui prieten :() sunt NORO!!! :lol:

aha..esti andercavar...:lol: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ne vedem diseara in Bikers?

 

 

ca sa facem ce? :)

 

--- Mesaj completat în 30 Nov 2007 15:52 -------------

Bah grasule, "Noro" adica. La Multi Ani de Sf Andrei ca stiu ca e ziua ta de nume .. asa ca tre sa dai de baut .. sau macar usturoi ceva :lol:

 

poate ceva usturoi ca de bautura n-am bani :D ms oricum de urare :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Razvan pentru permis sa ai grija de el man :)

merci man! o sa a grija de el al tau cand vine?

la mine vi cu sampanie ,nu ma aburesti cu suc....

....nu beau alcool cand merg cu motoru! si nici pasageru nu are voie sa fie beat! asa ca nu va dau alcool! :lol: deci sa va imbracati mai gros ca vin sa va plimb :lol:)

Editat de CrashTestPilot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl: corect, la multi ani Noro (stiu ca nu sarbatoresti aceasta sarbatoare dar deh ... :D motiv sa beau o bere :) )

 

mergem si noi maine la defilare .. plimbare ce o fi aia apoi pe seara intr-un bar ceva sa ne stingem amarul in alcool ? :lol: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...