Sari la conținut

INTALNIRI 2005 - comentarii


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

In topic-ul INTALNIRI 2005 care e postat la teme importante si tot odata blocat Dobrescu a scris:

 

"La intalnirea cluburilor ce a avut loc la Predeal in 20.11.2004, s-au stabilit provizoriu urmatoarele date:

 

APRILIE

 

8-10 - BUCURESTI- SMAEB 3..."

 

Eu am participat la aceasta sedinta reprezentand clubul PRO-Bike din Bucuresti si nu imi aduc aminte ca UCMR-ul sa fii pus in discutie ca firma x sau y sa organizeze salonul din Bucuresti sau alt oras.

Intradevar cluburi care nu sunt afiliate UCMR-ului au cerut sa organizeze si ei intruniri in orasele respective iar in functie de week-end-urile libere au fost inclusi in program.

Intrebarea mea este ce club organizeaza Solonul Moto anuntat iar daca nu un club ci o firma privata organizeaza acest salon ce legatura are cu UCMR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Multumesc pentru atentionare. Eroarea imi apartine.

Lista cuprinde evenimentele 2005, nu evenimentele UCMR, dovada fiind prezenta cluburilor neafiliate.

Pe masura ce aflu si alte date (alte saloane reginale, intalniri, curse) le vom adauga la lista.

Am modificat post-ul pentru a numai exista neconcordante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Vreau sa stiu si eu, pana nu ametesc de tot cu atatea date modificate :huh: , cand e intrunirea oficiala de la Constanta intre cat si cat mai? Ca eu aflu numai date eronate. Multumesc anticipat. Pup la voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai, ca sa nu va mai certati........ noi ne straduim sa va facem , ca la intrunirea de la Ploiesti sa va simtiti atat de bine {si unii cu altii :-) }, incat sa va doriti sa mergeti la toate intalnirile din tara...impreuna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
o intrebare de om nedumerit....

care e pana la urma calendarul intalnirilor>

 

/index.php?showtopic=12694

sau

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=3437

 

un update din partea moderatorilor, daca se poate, sa imi fac si e planurile pentru vara asta :makeout:

Aceeashi intrebare o am shi eu.... de exemplu CT se tzine pe 17-19 sau 24-26 Iunie?

 

10x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gresit.

INTRUNIREA DE LA CONSTANTA SE VA TINE PE 24 - 26 IUNIE

Am luat aceasta decizie pentru a nu tulbura intrunirea de la Bacau - unde vrem sa mergem si noi.

Si nici sa ne suprapunem cu Timisoara - Road Patrol.

 

SO, 24 - 26-th of June

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...