Sari la conținut

INTALNIRI 2005 - comentarii


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Admin

La intalnirea cluburilor ce a avut loc la Predeal in 20.11.2004, s-au stabilit provizoriu urmatoarele date:

 

MAI

 

20-22 MAI - PLOIESTI - Festival MOTORROCK

27-29 CLUJ - deschidere oficiala intruniri UCMR

 

IUNIE

 

10-12 BACAU

17-19 TIMISOARA (ROAD PATROL)

17-19 CONSTANTA

24-26 BRASOV

 

IULIE

 

8-10 TARGU SECUIESC

14-17 TIMISOARA (TRUST MC)

15-17 GHEORGIENI

29-31 SIBIU

 

AUGUST

 

5-7 IASI (East Side Dogs)

12-14 ODORHEI

19-21 CAREI (SATU MARE)

26-28 BUZAU

 

SEPTEMBRIE

 

2-4 BUCURESTI (MOTO UNION & DAYTONA TWINS) - inchidere sezon intruniri UCMR

 

 

Precizare: cu rosu sunt trecute intalnirile organizate de catre membrii UCMR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Programul intrunirilor pentru cluburile asociate,a fost hotarat de UCMR.

celelalte cluburi care nu sunt in UCMR ,au ales sa faca intrunirile lor ,cand au crezut de cuviinta.

Fiecare este liber sa aleaga unde/cand vrea sa mearga.

 

 

 

Blackrider

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14-17 TIMISOARA (TRUST MC)

15-17 GHEORGIENI

 

organizarea e perfecta

adica nu stiu daca se putea mai bine

banuiesc ca dupa recentele discutii si agitatii va avea de ales lumea, asa unii au motiv sa nu mearga la trust, anyway e mai misto la gheorgieni si la TM o sa mergem inainte la road patrol, ce rost are sa mai mergem odata

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14-17 TIMISOARA (TRUST MC)

15-17 GHEORGIENI

 

organizarea e perfecta

adica nu stiu daca se putea mai bine

banuiesc ca dupa recentele discutii si agitatii va avea de ales lumea, asa unii au motiv sa nu mearga la trust, anyway e mai misto la gheorgieni si la TM o sa mergem inainte la road patrol, ce rost are sa mai mergem odata

:laugh:

exact, selectie

TFFT

Didi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor, se pare ca nu intelegeti, datele intrunirilor din 2005 nu au fost impuse de cineva, aceste date au fost comunicate de fiecare club si ar trebui sa le respectati decizia.Faptul ca aveti 2 intruniri la aceeasi data nu este nici o problema, in alte tari sunt 5 intruniri in acelasi weekend si fiecare se duce unde are chef. UCMR-ul nu a impus nimic si a dat dovada de totala transparenta iar cluburile din tara si-au ales datele care le-au convenit asa ca va rog sa nu vi se mai faca greata ca nu aveti de ce. Cred ca ar trebui sa va mai controlati un pic cand va exprimati pe acest forum si sa si ganditi un pic ceeace scrieti pentru ca este pacat, vad numai insulte care nu isi au nici un rost ba mai mult se strica impresia despre ce inseamna motociclism in Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce totusi 2 intalniri diferite pt TM ???

inteleg ca e vorba de cluburi dar de ce despartirea asta ?

nu tzin partea nimanui dar cineva va avea de pierdut din treaba asta

ca de obicei vom fi noi, motociclistii si nu cluburile

nu se poate ajunge la o intelegere ? nu se vrea ?

are vreo legatura cu evenimentele recente legate de TRUST MC ?

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine unul nu ma deranjeaza ca sunt si intruniri simultane in locuri diferite...e normal pt ca acuma sunt mai multe deja si fiecare poate alege, in functie de preferinte, cum s-a simtit la alte editii etc.Nu prea ne mai permitem ca in alti ani sa ne propunem sa ajungem la toate pt ca la anul vor fi....15 :hug: Eu personal stiu sigur ca voi ajunge la Ploiesti,Iasi,Brasov si Bucuresti, si in functie de posibilitati voi incerca sa vin si la altele gen Sibiu,Bacau,Gheorghieni sau Odorhei si bineinteles Mizil daca mai organizeaza baietii ceva inafara calendaului "oficial".Si eventual la Timisoara ca da Smokey de baut :laugh: :what:

 

 

Sa ne vedem sanatosi pe cai la vara prin tara :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce totusi 2 intalniri diferite pt TM ???

inteleg ca e vorba de cluburi dar de ce despartirea asta ?

nu tzin partea nimanui dar cineva va avea de pierdut din treaba asta

ca de obicei vom fi noi, motociclistii si nu cluburile

nu se poate ajunge la o intelegere ? nu se vrea ?

are vreo legatura cu evenimentele recente legate de TRUST MC ?

multumesc

Raspuns la intrebarile tale poti sa gasesti si singur. Cu planificarea intalnirilor nu are nici o legatura vre-un eveniment din TM.

In Timisoara se vor organiza 2 intalniri dintr-un singur motiv: exista 2 cluburi. Daca nu poti sa ajungi aici la prima intalnire, poate reusesti la urmatoarea. Este la alegerea ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu cat mai multe intruniri cu atat mai bine!

eu sigur merg la amandoua din Timisoara.

Mi se par stupide toate aceste comentarii legate de greseala facuta de MC.Trust la ultimul party.

Un club nu se reduce la un singur membru (tipul din germania) si nu putem generaliza in halu' asta toti nemtii.

Oricine are dreptul sa gerseasca!

Majoritatea tipilor din trust sunt ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se par stupide toate aceste comentarii legate de greseala facuta de MC.Trust la ultimul party.

Un club nu se reduce la un singur membru (tipul din germania) si nu putem generaliza in halu' asta toti nemtii.

Oricine are dreptul sa gerseasca!

Majoritatea tipilor din trust sunt ok.

Ai gresit topicul; comentariile despre Trust sunt aici: /index.php?showtopic=12489.

 

Off topic: esti cam nou, o fi cumva propaganda mascata ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pricep de ce a fost nevoie de o "intrunire a cluburilor de la Predeal" doar pt a comunica niste date. Se putea rezolva si prin SMS, in opinia mea, daca nimeni nu avea de gand sa discute si sa negocieze datele astea ca sa fie uniform distribuite pe tot sezonul si sa nu se mai suprapuna. Zic si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DACA ATI CITI TOPICUL CU ATENTIE,DE LA INCEPUT,ATI PRICEPE CE SI CUM S-A FACUT LA PREDEAL....

 

 

 

b.

nici nu ma intereseaza ce s-a vorbit la Predeal sau "fenomenul" UCMR...nu ma incalzeste cu nimik.de ex m-am simtit cel mai bine la Ploiesti si Iasi...intalneli neoficiale (ce pompos e cuvantul asta) organizate de cluburi care nu fac parte din UCEMERE.Atat timp cat aflu de la prieteni, internet etc de anumite intalneli e OK.Got it? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

criticile mele:

1. ucmr a tinut cont de cursele din campionatul national ? mi se pare o idee buna sa se plieze in jurul lor, sint destule saptamini in an, si e stupid sa dai de ales oamenilor intre o cursa si o intrunire. (nu mai vorbesc de tampenia de a organiza 2 intruniri in aceeasi data, asta e evidenta pentru toata lumea - poate cu exceptia celor 2 organizatori).

 

2. mi se pare stupida absenta unei intruniri de 1 mai la mare, avind in vedere ca oricum merem toti acolo. nu inteleg de ce e constanta pe 17-19 iunie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Cred ca aveti sanse sa "prostiti " destui novici in lumea moto dar oare veti reusi sa faceti asta tuturor?

Cinste baietilor de la ROADHOGS ptr ca iau atitudine !

Chiar vreti sa credem ca numai astfel se poate trai si distra ca byker pe aceste meleaguri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...