Sari la conținut

Donatii de Mos Nicolae


demostene
 Share

Postări Recomandate

Ma gandeam sa ne intalnim cu totii in Etrusco pe 3 decembrie (vineri) si sa aducem cate o jucarie fiecare. Pentru noi nu-i cine stie ce.. Si le donam copiilor dintr-un orfelinat de Mos Nicolae. Pot fi jucarii noi sau vechi, doar sa nu fie stricate.

Who's in?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Super idea!

Haidetzi ca totzi mai avem pe la noi cate o jucarie care ... pa bune ca nu va foloseshte ... sau cel putzin va foloseshte mai putzin decat unui copil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai eschivati atata! U are expected. Cine nu vine cu jucaria nota 3 la purtare! Si asta cu indulgenta! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu va mai eschivati atata! U are expected. Cine nu vine cu jucaria nota 3 la purtare! Si asta cu indulgenta!  :laugh:

Corect.

Eu deja m-am scotocit shi am gasit cateva jucarii.

 

@demostene ... de strans vom strange ... shi apoi ce facem? care este planul de bataie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

le aduceti in etrusco! :laugh:

vb cu cineva sa vina cu masina sa le luam si sa le ducem la un orfelinat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o actiune dragutza ..desi o sa iasa cu bataie la orfelinat pt jucariile alea :baldy:

 

si oricum ..decit sa o tot tinem intr-o cearta aici pe forum, mai bine facem ceva folositor, nu? :what:

 

cine mai participa? incerc sa gasesc ce jucarii mai am pe acasa...si sa vin pe 3 dec sa le las..dar daca sintem doar citiva nu e de ajuns :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu aduc cateva noi-noutze. Insa le trimit printr-un amic (simte-te bai Lt. Navarro :baldy: ) caci o sa fiu plecat la munte (ski, cocotz, etc) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contati si pe mine, gasesc ceva jucarii tocmai bune. Daca nu, ramane varianta cu banii. Numai sa nu vin cu punga plina degeaba, sa nu aiba cine sa le care...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motoromania vine si filmeaza.

aduce si jucarii.

Ar fi mai bine daca venitzi vinerea viitoare ... atunci este ultima zi shi se strang mai multe. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu pe 3 dar cine nu stie sigur ca o sa vina pe 3 poate sa aduca shi de azi ... o sa vin eu cu conserva shi pot sa le tzin pana vinerea viitoare.

Am dat anuntz shi la firma unde lucrez shi la vechea mea firma shi pe moment am un bun feedback asha ca vinerea viitoare poate o sa aduc mai multe jucarii decat speram. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deshi nu vreau sa amestec topicurile, tot de astazi incepem sa strangem bani pentru clasicele cadouri de "Mosh Craciun" tot pentru persoane (copii si/sau batrani in suferintza).

 

 

PS: Mosh Craciun este tare suparat pe voi pentru ca "mascarile" de la "chesti distractive" :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK,

pe 3 o sa fie intrunirea finala unde strangem toate jucariile. Mai mult ca sigur ca sambata sau duminica o sa le ducem. Oricum trebuie sa stabilim cu totzii unde cand si cum.

 

Eu am surprize placute de la colegii de servici care au inceput sa aduca jucari. :baldy:

 

PS: multzumesc mult Darei shi lui Ozzy pentru jucari. Ei au fost singurii de la Etrusco care au facut efortul sa le aduca. Oricum sunt sigur ca multzi au sa le aduca pe 3. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi mai bine daca venitzi vinerea viitoare ... atunci este ultima zi shi se strang mai multe. :laugh:

ok,placebo, ai dreptate. ne vedem atunci.

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asadar va asteptam vinerea asta...  :hug:

Da, pentru a nu se face nici o confuzie vineri 03. Decembrie este ultima zi de strans jucarii (la Etrusco).

 

Pana atunci hotaratzi ce casa de copi vom vizita. Asteptam propuneri. :laugh:

 

 

PS: catziva din foshti mei colegi (de la compania unde lucram) pentru ca nu au avut jucarii acasa, au cumparat. Deci se poate ... :what: ... asha ca scotocitzi-va de maimutzoi, ursuletzi ... sau orice tip de jucarii avetzi p'acasa. :baldy:

 

PPS: o sa incerc sa ajung la un supermarket sa cumpar shi ceva dulciuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! La sugestia lui Placebo postez (din nou-- de data aceasta la locul potrivit) acest anunt. Sa stiti ca daca vreti sa va implicati cu adevarat chiar o sa reuseasca actiunea. Eu am rugat toti prietenii si colegii de servici (multi nu au mers niciodata pe un motor) sa doneze o jucarie si am reusit in 4 zile sa strang 4 sacose mari pline!!!, peste 150 de jucarii (nu sunt noi dar fara nici o problema). O sa las la Demo pentru ca nu o sa pot ajunge in Etrusco. Hai ca se poate, incercati si voi. Satisfactia e mare, merita!!!

Axl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Am pus si eu un anunt la mine la redactie si deja s-au strans patru pungi cu jucarii chiar faine. Deci, se poate! O sa aduc si cativa colegi cu mine vineri, ca sa vada ca motociclistii sunt mai mult decat OK!!

 

S-a stabilit unde se vor da jucariile? Eu ma gandesc pana vineri si va fac o propunere.

 

Abia astept!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin cu atasul.... asta... Matizul. Asa ca pot sa asigur transportul unei cantitati URIASE de jucarii... TIR-uri intregi de jucarii pot incapea in Matiz...

 

Pe bune acum, daca nu pot veni vineri o sa trimit ceva cu amicul Marsultor.

 

Salutari si succes!

 

Ry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...