Sari la conținut

Silver Pistons Si Dac Motors Anunta „bikestock Route”


silverpistons
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 89
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ie shi cu distractie? ce mishto!, dar ce e aia vama veche?

 

E shi cu dicstactzie macsima, si foarte mishto nene....

Da ma ...kiar ce e aia VAMA VECHE ? uat da fac? am auzit din povesti despre un loc cu numele asta plin de roackeri...mai nou o sa fie plin de roackeri motorizatzi :) , satanisti si violatori....cat tot avem un renume ce trebuie pastrat...

 

Gluma , gluma insa cred ca avem o problema destul de mare ....locul de campare...Wolf si Anutza sunt acolo de 2 zile cu corturile pe locul unde ar trebui se ne ashezam...

Ideea e ca vineri noaptea o sa fie plina Vama, si nu cred ca pot tzine 4 inshi un hectar pe plaja neocupata :moto:

 

Daca cineva pleaca mai devreme fata de coloana - ex: DMW-u pleaca maine dimineatza - luatzi legatura cu Dacii prezenti in Vama , in ideea sa ocupam cat mai mult teren.

 

:moto:

 

Ne vedem maine la ora 16:00 (ca atunci scap )

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca am gasit cu cine sa merg la Stufstock :lol: .

La intoarcere tot in grup se merge,sau fiecare de capul lui?Si care ar fi viteza medie cu care o sa mergem?As vrea sa ma bag,dar cbrica mea nu merge mai mult de 120km/h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca am gasit cu cine sa merg la Stufstock :moto: .

La intoarcere tot in grup se merge,sau fiecare de capul lui?Si care ar fi viteza medie cu care o sa mergem?As vrea sa ma bag,dar cbrica mea nu merge mai mult de 120km/h.

 

 

:)

 

Salve,

Pai mergi cu cioparistii, ca suntem mai calmi (din cauza de motoare nu din alt motiv :moto: )

Deci companie vei avea

 

Te asteptam maine la Ursu , nu mai tarziu de 4 juma

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cazarea e fiecare pt el sau vin oamenii cu niste corturi, unii la case/vile/etc?

 

 

pai...se organizeaza si masa festiva, cazare gratuita and shit! :lol: :)

cort nene! laser! Oricum...locuri de cazare la gazda/vila.....sunt 0 in aceasta perioada!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silver Pistons si Dac Motors anunta „Bikestock Route” „Stufstock route riding party”

 

post-1534-1186997837_thumb.jpg

 

Mersul in grup atinge noi limite in Romania. De data aceaasta grupul motociclistilor - din care poti face si tu parte - va atinge un numar record, plecarea se face din Bucuresti iar destinatia este Vama veche. Vom fi foarte multi, practic aceasta se doreste a fi cea mai mare coloana de motocilete care merge organizat pe o astfel de distanta la noi. Intalnirea are loc vineri 17.08.2007 la ora 16.30 la Bikers la Ursu, acolo unde o sa se faca instructajul, iar la ora 17 se da semnalul de plecare catre Vama. Cei interesatzi si cei care au habar despre mersul in grup sint asteptatzi sa ni se alature, cu plinul facut si cu respectul pentru ceilaltzi la ei. Vom avea reguli anume, semnale, un Road Captain si totul bine pus la punct.

 

n ar fi mai frumos sa va reorientati voi roadul catre intrunirea de la Pitesti???si noi am venit cu jucarii la voi Silver Pistons!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un sfat de incepator: cand se organizeaza un grup, sa se scrie si viteza medie de mers (de croaziera) si traseul (daca cei din alte zone pot intra in coloana pe traseu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un sfat de incepator: cand se organizeaza un grup, sa se scrie si viteza medie de mers (de croaziera) si traseul (daca cei din alte zone pot intra in coloana pe traseu)

 

viteza...nu cred ca va fi mai mare de 100-110!

 

Daneeeee...baga nene detalii ca urla oamenii ca vor sa vina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda... o sa vin si eu conserva, ca mai am de adus si alti Daci care au probleme cu motor/permis/etc...

Ne vedem acolo maine seara. Obligatoriu, ne facem prastie! :lol:)

Editat de ambidextru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu personal plec la ora 20:00. Munca nu-mi permite sa plec la 17:00. Daca mai sunt si alti intarziati, o sa fiu la benzinaria de la intrarea pe autostrada (Mol parca e) intre 19:30 si 20:00. Postati aici daca mai sunteti si prezentati-va acolo la pana in ora 20:00 pentru ca la ora aia se pleaca. Viteza de drum: 130 - 140 km/h pe A2, viteza legala pe DN dupa autostrada. Ar fi bine sa veniti de la 19:30 pentru a avea timp sa alimentati si sa faceti presiunea in rotile + alte chestii inainte de drum (pipi and stuff like that).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...