Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutari din CJ!

Sper ca sunteti cu totii aproape de casa, sau acasa si totul e OK!

 

Scama: apoi m-ai omorat cu honey!

Dorule: Jelzin a ramas nu stiu din ce motiv la mine..... il aduc la primul meeting, ca nu-i parizer sa se strice!

@all: va multumesc ca m-ati suportat, sper ca nu am suparat pe nimeni :) (Scama si licoarea lui sunt vinovatii....), dpmdv a fost un chef fain, am cunoscut noi colegi, sper sa ne revedem cat mai curand!

Salutari si numa' bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si noi cu bine acasa...Man-ul nu ne-a dat pe spate,dar compania placuta a compensat.Pe drum ne-am intersectat cu Octav si am trecut un pic si pe la Curteni la Cioby sa testam gulasul.Intentionez sa mai ajung la Rasnoc pe 2-3 septembrie la ultima intalnire moto nationala a anului.Sow?

» Post actualizat in 21 Aug 2016 18:02

Uitasem:Aprilia Cluj cu geaca de Yamaha si care te dai si cu Suzuki...noi te suportam asa cum esti si oricum e tarziu sa te schimbam noi acum...si nota 10 pt recitalul de patriotice romanesti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vă salut (Dan, Galați)

A fost o seară faină în compania unor oameni plăcuți, pe gustul meu, fiecare un personaj în sine.

Mă bucur că v-am cunoscut "de numa numa",principalul vinovat ptr. asta este apriliacluj. Mă înclin.

Am ajuns în regulă la GL, cu un duș rece pe final, dar OK

Să ne revedem cu bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca ne-am cunoscut.Delecteaza-ne si pe noi cu foto cu soimul tau te rog.Mi-ar place sa avem cat mai multi detinatori activi pe aici si sa facem in 2017(la majoratul primei haya)o intalnire cu multe hayabuse.Cred ca sunt deja cateva sute in tara.Am vazut recent si 2005 de Cj cu nr PWR la mare...un tip cat mine de mare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vă salut (Dan, Galați)

.......................

Să ne revedem cu bine. cat mai curand :)

bine te-am gasit Dane, de amu incolo sper sa ne vedem mai des la intrunirile noastre, si nu numai!

 

.un tip cat mine de mare

asa dupa descriere, as inclina sa cred ca e colegul @hlehel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos!

 

Încet încet îmbunătățesc.

 

Chiar am si câteva întrebări.

 

Unde as putea sa retapitez seile sa fi mai comode?? As dori lucrare profi, nu neaparat ieftin.

 

As mai întreba daca a pus cineva suporti care transforma etrierele axiale in radiale.

 

Am pus pompa Brembo rcs19, dar cred ca as dori sa pun si niște etriere monobloc tot brembo.

 

Piese carbon Pt cadru?

 

Aripa carbon, undertail carbon?:)

 

Multumesc!

 

O seara faina!!

» Post actualizat in 23 Aug 2016 21:14

Cel mai important am uitat.

 

As dori sa ma alătur la ieșirile voastre daca ma primiți si pe mine.

 

Nu conteaza distanța :)

Sa fie la număr:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Unde as putea sa retapitez seile sa fi mai comode?? As dori lucrare profi, nu neaparat ieftin.

 

 

 

 

As dori sa ma alătur la ieșirile voastre daca ma primiți si pe mine.

 

 

1. TNG si-a retapitat saua, un baiat din Iasi i-a facut lucrarea, a iesit misto de tot si nici nu a fost scump. Ia legatura cu el pt detalii contact!

 

2. esti binevenit colegule! urmareste topicul si vei afla cand si unde va fi evenimentul

poate reusim sa ne organizam si amu toamna, daca nu atunci sigur facem un ''winter meeting'' de prin 30 noiembrie, 1 decembrie cand sunt liberele cu rosu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saua a iesit ok ca si forma finala,din pacate nu este chiar atat de confortabila cum m-am asteptat. Asta si pentru ca cea originala este destul de subtire,si nu prea iti permite sa o faci groasa..strica imaginea daca o transformi in perna.

Dar este ok, un 500km pe zi este tolerabila,acum depinde si de "materialul" clientului..eu nu am prea mult pe sezut :crack:

 

Si o poza cu etrierierele de r1 2005 pe hayabusa..

 

contact tapiter: GEO 0741906443

 

https://www.facebook.com/geoseats/?fref=ts

post-15340-0-14680700-1472018227_thumb.jpg

post-15340-0-31809800-1472018237_thumb.jpg

post-15340-0-57367100-1472018252_thumb.jpg

Editat de TNG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TNG: eu tot nu inteleg cum dracu sunt mai bune etrierii astia de Yamaha cu 4 pistoane decat alealalte originale cu 6 pistoane?

..deh, nu trebuie sa inteleg eu, bine ca isi fac treaba mai bine decat celelalte

dar e impotriva principiilor matematicii, cum ca 4 ar fi mai bun decat 6 ;)

 

 

Lehel: uite, mi-am amintit de o firma din Budapesta, dar e scump al dracului (sau cel putin pt mine....), vreo 250-300 de euro costa o şa customizata cu gel...

adresa web: tommot.hu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +56000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +20000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...