Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

daca ai noroc ai noroc, daca nu ai ... nu ai !

cam asa suna asta .

eu am mers ani de zile cu carnetul expirat pana s-a prins vamesul ungur si m-a trimis inapoi .

in Ungaria !

pana atunci avusesem noroc.

 

Maidenul mi s-a parut subtire, prea multe piese noi , dupa gustul meu insipide .

m-am bucurat sa aud insa piese din perioada Paul Di'Anno.

oricum gagii au declarat ca nu coada da din caine ci cainele din coada , adica nu facem ce vor fanii ci ceea ce vrem noi si speram ca fanilor sa le placa.

am vazut cel putin doua buse frumoase , pe alb , pe bucatica aceea de autostrada a3 Turda-Cluj .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma rog... parerile sunt impartite in legatura cu prestatia formatiei... au si ei niste ani... Ce sa zic... trebuiau sa mai aduca si ei in tur inca o formatie de renume...

intr-adevar concertul s-a terminat cam repede... sti vorba ;) tot ce-i bun tine putin... da in sfarsit... eu am mers si pentru drum am acoperit 1047km care au fost bineveniti... ei nu s-au terminat asa de repede ca si Maiden :baldy:

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te intreba la vama, dar daca te opreste garda prin Austria, Germania, Olanda cum le explici contractele noastre de V-C ? Aia nu sunt ca ai nostrii. Pe mine m-au oprit de cateva ori pe acolo dar aveam masina de firma si imputernicire cu stampila firmei, tradusa in lb. engleza. Asa au aflat care e treba cu mine si tot pareau suspiciosi. Pe cand, daca datele din talon corespund cu cele din buletin si ai asigurare si tot ce trebuie e alceva.

Ca persoana fizica daca faci imputernicire notariala trebuie musai si tradusa + legalizata ca sa inteleaga si neamtu' ce scrie acolo. Si scris si in talon pe spate...Instrainat la data de..catre..Betzigas :baldy: De mers poti sa mergi si fara acte daca ai noroc sa nu te opresca.

am circulat un an de zile numai prin europa cu masina pe numele altuia si crede.ma ca m.a opreau toti care ma vedeau ca tragea la ochi masina...si nu aveam nici un act, numai certificatul masinii pe care scria la spate instrainat catre...controlau sa vada daca e furata masina si imi ura drum bun...m.au oprit in toate tarile din europa...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca o iei pe aia noua :baldy:

 

@morrison

tu vrei buton de avarii

vrei si TRE ?

 

 

Boton de avarie pt busa si carut :D

Mesaj completat

lasa ca o iei pe aia noua ;)

 

@morrison

tu vrei buton de avarii

vrei si TRE ?

 

 

Boton de avarie pt busa si carut :P

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!citesc udeva ca fara iputernicire nu pot iesi din tara daca mot.nu este pe numele tau :D ,acuma am fost la Balaton in Ungaria si la vama nici buletinul nu a cerut sa uitat vamesi la mine si au facut semn sa merg mai departe ;) ,am facut vreo 1800 de km-ri in total dus intors de abia am vazut Politist,mergi frumos linistit nai treaba daca faci figuri mai ales in Ungaria imediat teu scos in parcare si acolo nu merge chestia ca HAIDET SA REZOLVAM SEFU :baldy: Asfalt uscat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ai avut noroc

am un prieten care a fost intors pentru ca a avut buletinul expirat :baldy:

asa ca nu poti risca

sa planuiesti o vacanta

sa merci 600 km prin romanica

si hopa inapoi pentru un cacao de hartie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!citesc udeva ca fara iputernicire nu pot iesi din tara daca mot.nu este pe numele tau :P ,acuma am fost la Balaton in Ungaria si la vama nici buletinul nu a cerut sa uitat vamesi la mine si au facut semn sa merg mai departe :D ,am facut vreo 1800 de km-ri in total dus intors de abia am vazut Politist,mergi frumos linistit nai treaba daca faci figuri mai ales in Ungaria imediat teu scos in parcare si acolo nu merge chestia ca HAIDET SA REZOLVAM SEFU ;) Asfalt uscat...

incearca sa iesi in Serbia si o sa vezi ca-ti verifica si ce ai mancat dimineata :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ai avut noroc

am un prieten care a fost intors pentru ca a avut buletinul expirat ^_^

asa ca nu poti risca

sa planuiesti o vacanta

sa merci 600 km prin romanica

si hopa inapoi pentru un cacao de hartie

buletinul e grav...dar scapa cu 20 euroi...credetima am trecut tir, din italia in romania si nu era pe numele meu...nu aveam nici calificare de profesionist...si la vama am trecut cu cateva cafele peacolo, nici acte pe ce transportam nu aveam...si voi va faceti probleme pentru o mobra....pfuu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buletinul e grav...dar scapa cu 20 euroi...credetima am trecut tir, din italia in romania si nu era pe numele meu...nu aveam nici calificare de profesionist...si la vama am trecut cu cateva cafele peacolo, nici acte pe ce transportam nu aveam...si voi va faceti probleme pentru o mobra....pfuu..

 

 

Asta e deja haiducie ^_^ . Eu am venit prin Serbia din concediu de curand si m-au cautat sarbii la toate actele (pasaport , talon, RCA)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi da pana la urma cat costa o procura sa-i faci omului? merita sa dea cate 20E de fiecare data si daca da peste unu f-tut in fund sa-l intoarca din drum?

parerea mea e ca macar cu asta ii esti dator<nu mai zic de certificat fiscal>

i.am facut imputernicire frate, eu ziceam asa ca fapt divers...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i.am facut imputernicire frate, eu ziceam asa ca fapt divers...

tr sa spui asa de la inceput

s-a ajuns sa se discute de cum unii au noroc de gabori iar altii nu ^_^

oricum betigas cam intra pe ultima suta cu plecarea si cred ca are destule pe cap<oricum poate ne vedem maine la arc>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...