Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Pantera vede toooooooot ! Nu-i scapa nimic ! :D

 

Aseara ne-am tromfat urat de tot cu gandul la voi...V-am tot pomenit si-am tot beut diverse licori bahice cu gandul la voi ! Ati sughitat, asa-i ? :D Am tras o bauta cu rockereala si muuulte motorete, gulas la cazan , 50 de l de bere direct din dozatorul aferent pus in mijlocul octogonului din curte de la Motorzone. Sar'na baietilor cu ocazia asta pt surpriza frumoasa pe care mi-au facut-o si pt ca ma suporta asa prajita cum sunt .:D

 

Gatul meu e ok...astept inca sa primesc nr. ala de dosar penal ca s-o pot futa pe tanti si vedem mai departe !

 

Busulica zbarnaie, cu monopostul pe ea :D Mai am gume de 50 de m si placute pe fata de 2 frane maxim !...asa ca urmatorii banuti in curutzul ei intra, manca mama pe ea de cea mai motoreta frumoasa si titi din lumea asta !!!

 

Intru mai rar pe net ca sunt la ai mei si pana ne conectam si-aici cu tehnologia e durere ...Nici nu suntem in centrul Timisoarei...

 

Va multumesc tuturor de urari ! Sa aveti parte de cele mai frumoase lucruri in viata, sa va bucurati si voi la fel de mult de busicile voastre, asa cum o fac si eu si sa ne revedem cu bine la urmatoarea intrunire a noastra !

 

Casa de piatra, Emilyo , sanatate, fericire si sa faceti hayabusisti mici, frumosi ca mama-sa si care sa calce pe urmele lui tata-su '!

 

Pupa fata baietii ei !

Editat de pantera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

fataaa...

daca vrei placute fata cu inca juma de viata in ele...iti da baiatu...

le suspectez totusi ca au aceeasi varsta cu mobra mea..motiv pt care le-am schimbat

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lume, voi ce planuri de excursii aveti pentru vara asta ?

orice-am face ...mai tari ca tine e caam greu sa fim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala da protest... ce sa zic... am semnat petitia, mai mult nu se poate face de aici...

Ar mai trebui si ai nostrii leaderi zdruncinati din cand in cand.

Dar minuni se intampla doar in tari cu coloana vertebrala, Grecia, Franta... treburi de genul asta la noi :nono:

La noi sclavia e in floare, omul sta si apleaca capul.

 

Cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala da protest... ce sa zic... am semnat petitia, mai mult nu se poate face de aici...

Ar mai trebui si ai nostrii leaderi zdruncinati din cand in cand.

Dar minuni se intampla doar in tari cu coloana vertebrala, Grecia, Franta... treburi de genul asta la noi :nono:

La noi sclavia e in floare, omul sta si apleaca capul.

 

Cele bune

 

saracii greci degeaba sunt cum sunt ca jocurile sunt mult prea mari ca populatia care fierbe sa face ceva.....la cum se arata lucrurile nu mai e mult pana la un razboi civil ca alta rezolvare acolo nu vad..

 

orice-am face ...mai tari ca tine e caam greu sa fim...

io ma gandeam ca poate se infiripa ceva intre noi si inceercam sa ne simtem bine impreuna :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lume, voi ce planuri de excursii aveti pentru vara asta ?

 

 

Eu pe 22 iulie plec In Alpi 10 zile in zona Bolzano sa fac niste trasee pe acolo binenteles cu motoreta :moto: Care ati mai fost niste sfaturi /pareri mi-ar prinde bine

Editat de DragStar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pe 22 iulie plec In Alpi 10 zile in zona Bolzano sa fac niste trasee pe acolo binenteles cu motoreta :moto: Care ati mai fost niste sfaturi /pareri mi-ar prinde bine

Atentie mare la frane. Va recomand sa inlocuiti dot4 cu dot5, altfel o puteti pati ca mine. Pe coborari lungi virajate si abrupte, dot4 fierbe pe frana spate daca este actionata prelungit, chair daca folositi in paralel cu frana motor. Pedala franei se inmoaie si te trezesti fara frane spate cand ti-e lumea mai draga. Cand se raceste lichidul totul revine la normal. Cu dot5 nu mai am probleme. Mentionez ca motorul era plin de bagaje si coborasem cativa km in a 1a cu frana spate actionata constant(Grecia).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit in tara si am reinceput munca,darpeste 2 saptamani mai am un concediu de 3-4 saptamani in care as vrea sa ies prin tara cu busa pentru ca a mea consoarta lucreaza.Sper sa ajung pe a Predeal la finele lunii si intre timp mai vreau sa fac traseul Cernavoda-Rasova-Adamclisi-Negru Voda cu o sosea cu o succesiune de curbe nemaipomenite si un peisaj superb.

 

:banana:

 

.

post-6602-0-87219200-1309935760_thumb.jpg

post-6602-0-39816700-1309935800_thumb.jpg

post-6602-0-03544000-1309935863_thumb.jpg

post-6602-0-13131600-1309935985_thumb.jpg

post-6602-0-46271000-1309936358_thumb.jpg

post-6602-0-20119200-1309936382_thumb.jpg

post-6602-0-46934900-1309936405_thumb.jpg

post-6602-0-95935500-1309936420_thumb.jpg

post-6602-0-58169900-1309936434_thumb.jpg

post-6602-0-12710700-1309936454_thumb.jpg

post-6602-0-65507700-1309936472_thumb.jpg

post-6602-0-33546300-1309936501_thumb.jpg

post-6602-0-71627200-1309936531_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie mare la frane. Va recomand sa inlocuiti dot4 cu dot5, altfel o puteti pati ca mine. Pe coborari lungi virajate si abrupte, dot4 fierbe pe frana spate daca este actionata prelungit, chair daca folositi in paralel cu frana motor. Pedala franei se inmoaie si te trezesti fara frane spate cand ti-e lumea mai draga. Cand se raceste lichidul totul revine la normal. Cu dot5 nu mai am probleme. Mentionez ca motorul era plin de bagaje si coborasem cativa km in a 1a cu frana spate actionata constant(Grecia).

Ancearca sa ajuti frana de motor cu frana fata,si vezi ca nu-ti fierbe nimic indiferent de panta,sau ce greutate are.Daca franezi cu spatele pe frana de motor,se "chinuie" reciproc,pt ca motorul trage chiar daca ai senzatia ca franeaza,si saracuta instalatie spate trebuie sa-i faca fata in plus peste greutatea totala a motorului.Japonezii nu din economie de material au montat un disc micut in spate si doua uriase in fata ci pentru ca frana spate e secundara si are rolul de a ajuta fata in conditii de aderenta mai slaba.N-o lua in nume de rau,fiecare conduce cum vrea.....aceasta e doar parerea mea,vis a vis de problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ancearca sa ajuti frana de motor cu frana fata,si vezi ca nu-ti fierbe nimic indiferent de panta,sau ce greutate are.Daca franezi cu spatele pe frana de motor,se "chinuie" reciproc,pt ca motorul trage chiar daca ai senzatia ca franeaza,si saracuta instalatie spate trebuie sa-i faca fata in plus peste greutatea totala a motorului.Japonezii nu din economie de material au montat un disc micut in spate si doua uriase in fata ci pentru ca frana spate e secundara si are rolul de a ajuta fata in conditii de aderenta mai slaba.N-o lua in nume de rau,fiecare conduce cum vrea.....aceasta e doar parerea mea,vis a vis de problema.

Multumesc de sfat, am peste 100.000km pe moto in toate conditiile de drum. Am folosit toate franele, inclusiv frana fata, atat cat mi-a permis nisipul si gropile. Cine stie insula Lefkas(Lefkada) din Grecia stie despre ce vorbesc, plajele de acolo(printre cele mai frumoase din lume) fiind foarte greu accesibile chiar si cu masina iar Busa este o motocicleta greoaie si incomoda pe astfel de drumuri.https://ird.attach.mail.ymail.com/us.f295.mail.yahoo.com/ya/securedownload?fid=Inbox&mid=1_51339_AIi97k0AAVsiThVFNA7OB0a3Ym8&pid=2&check_content_type=2&tnef=&fullscan=1&YY=170551877&appid=YahooMailMobile&cred=s.arfleI8nRmbjVMZXvdplD6FqgKmO8YXGHkLZM1L3dSWFa58xcv53f890QDNPh1XMZAS7mqPcEvc37ebuRE37bO0._T0G8VhcBdo1yO6p2aBXDQlfYYLjjjOc1KcyP.WoGu3uh3l2BIPyiQEQ--&ts=1310016958&partner=ymail&sig=A9MJHvo5.yYyLLXXaRS2Wg--

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine te-ai intors Emile... Vezi sa treci maine pe la km 139 in jurul pranzului eu plec dimineata dupa ora 9 catre Constanta si las acolo un sac DHL cu M3-rile.

 

Cele Bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, voi ati fisurat vreo banca ceva ? :))

Man, lasa vrajeala...ca parca esti un white guy care vrea sa fie rapper negru :crack: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasu nu mai este posesor de busa si ai e teama sa o spuna.A trecut la turinguri pur sange!

 

Miercuri venise pe ea la Arc nu a vandut-o... Nasicule' ce faci tata ai Varadero?! :D

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...