Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

:friends: Umbla vorbele ca Mos Craciun vine pe motor si iarna asta... unii am inteles ca vor sa isi schimbe gumele de pe acuma.

Eu ma gandeam ca ar fi bine sa incerc un Metzeler Sportec M5 la anul...?!... altii am auzit ca vor tot P Angel...?... vreo parere ceva printr voi?

 

http://www.motorcycle.com/products/metzeler-sportec-m5-review-89457.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:friends: Umbla vorbele ca Mos Craciun vine pe motor si iarna asta... unii am inteles ca vor sa isi schimbe gumele de pe acuma.

Eu ma gandeam ca ar fi bine sa incerc un Metzeler Sportec M5 la anul...?!... altii am auzit ca vor tot P Angel...?... vreo parere ceva printr voi?

 

http://www.motorcycle.com/products/metzeler-sportec-m5-review-89457.html

 

 

Chiar si eu trebuie sa-mi i-au opinci ! Ce recomandari aveti, cu care v-ati inteles mai bine ? M-ar interesa mai turing

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pirelli Angel ST !

 

 

Baietii, incepeti sa va ganditi cam in ce perioada ne organizam anul asta si cam pe unde ati vrea, ca sa pot incepe sa search-uiesc dupa locatii faine !

Va pupa fata ! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baietii, incepeti sa va ganditi cam in ce perioada ne organizam anul asta si cam pe unde ati vrea, ca sa pot incepe sa search-uiesc dupa locatii faine !

Va pupa fata ! :kiss:

 

 

Eu ma gandeam prin aprilie-mai? La inceput de sezon...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io vin oriunde cat mai departe de Braila :)

 

Angel este o guma tare care combinat cu "super" franele la busa nu-i prea misto. nu sfatui sa luați decât daca mergeți la drum lung si nu obisnuiti sa dați tare in mobra. Io am simtit-o pe chelea mea pe franare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am mers 2 Sezoane pe Metzler M3 de 190 si 200 (50 talon), dar deoarece vreau sa bag ceva modificari la ciclistica ma gandeam la niste Sportec M5 190 cu talon pe 55, am vazut la Mac in oferta ca se fabrica... asa ca o sa ii ridic coada Busei(imi pun niste oase mai scurte la suspensia spate) si sa ii inghesui M5-ul sub sha...

 

http://www.schnitzracingstore.com/catalogs/catalog.asp?prodid=2605433&showprevnext=1

 

chestiile astea ar trebui sa o ridice pe Busa de fund 2,5cm + talonul de 55 o sa o mai ridice ceva... motorul o sa se incline mai in fata si suspensia o sa se comprime un pic mai mult... sa vedem ce o sa iasa :)

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[baietii, incepeti sa va ganditi cam in ce perioada ne organizam anul asta si cam pe unde ati vrea, ca sa pot incepe sa search-uiesc dupa locatii faine !

Va pupa fata ! :kiss:

 

 

Eu zic tot asa cum a fost si anul acesta spre sfarsitul lui Mai ca sa prindem si vreme buna, iar locatie undeva in centrul tarii ca sa fie bine ptr toti :cheers:

 

M5 astea nu arata rau si vad ca astia zic de bine despre ele, cine aduce la noi Metzler ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cracane am destule ca sa pun piciorul jos in mod confortabil.

 

Eu zic sa incercam sa ridicam un pic Busa de fund :) ca sa iasa intalnirea mai interesanta...

 

In plus eu va las sa decideti voi... oricum eu am concediul cam cat consider eu de rigoare... ptr mine nu e problema cand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic tot asa cum a fost si anul acesta spre sfarsitul lui Mai ca sa prindem si vreme buna, iar locatie undeva in centrul tarii ca sa fie bine ptr toti :cheers:

 

M5 astea nu arata rau si vad ca astia zic de bine despre ele, cine aduce la noi Metzler ?

 

Salut!

Iti pot aduce eu M5-uri. Nu pot posta ce si cum aici, deoarece imi iau ban de reclama, dar ti-am trimis PM.

Bye!

 

razvan@metricmotion.ro

0727.355.295

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu zic ca intalnirea sa fie in luma mai candva cine stie , poate de 1 mai este vreme buna si puteam avea un weekend prelungit .... totul tine de vreme.Cat despre locatie, eu personal vin oriunde dar ar fi frumos sa schimbam locatia pentru noutate ...si centrul tarii este bogat in zone frumoase din care acum imi vin in cap mediasul, sighisoara, brasovul si asa mai departe.

 

Despre cauciucuri:

Vorbeam cu Capitanu` despre aceasta problema si eu cred ca pentru planurile mele Angelul se potriveste cel mai bine deci daca sunt doritori sa ne lipim si sa vedem ce reduceri putem obtine... sa ma puneti si pe mie cu un set nou pe lista

Avand avantajul de a fi aproape de Ungaria mai caut si pe r17.hu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt pentru sighisoara!!!

ranca n-are mai nimic interesant...doar ceva mai multa zapada iarna!

....

si-a rupt careva dintre voi LIA ( ligamentul incrucisat anterior )...???... :rolleyes: ..m-ar ajuta niste sfaturi!!

am facut sapt. trecuta buf...si mi-am cam belit un genunchi! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

operatie cu laser...iti fac 3 incizii mici din cate tin minte fara sa te transeze... asta in Ungaria, ca la noi nu stiu

 

Sighisoara are ca plusuri orasul in sine care este superb, drumul pana la Brasov foarte fain de dat cu motoru, iar daca nu sunt pretentii eu am stat intr`un camping cu casute care avea si piscina si baia era curata si a fost ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

operatie cu laser...iti fac 3 incizii mici din cate tin minte fara sa te transeze... asta in Ungaria, ca la noi nu stiu

 

Sighisoara are ca plusuri orasul in sine care este superb, drumul pana la Brasov foarte fain de dat cu motoru, iar daca nu sunt pretentii eu am stat intr`un camping cu casute care avea si piscina si baia era curata si a fost ok.

Cand ne hotaram unde ne vedem, hotaram si posibilitatile de cazare...

Gagicile poate vor baie in camera, de ex. :unsure:

 

 

A venit mosu' in the Hayabusa familly ! :makeout:

post-4366-0-32024700-1323111124_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

printzeso care esti...pentru tine aducem olitza :blbl:

Manca-mi-ai nasu' <_< !...nu Nashu, pe care-l poftim si cu Trabantul daca are, numa' sa vina , ca tot de-al nostru e!...Te asteptam sa iti bagi mintile in cap si sa-ti iei once again Busa ! :banana:

 

Atunci Scortisoara it is , daca toata lumea este de-accord !

Mai ramane sa stabilim data si daca vrea lumea la camping cu garla sau pensiune/hotel. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...