Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

tiiii... ieri am dat o tura doua buse si nu stiam unde sa ne priponim... daca stiam iti faceam o vizita si nu conta ca nu ai pat in plus ca io pot dormi cu voi in pat. :rusinica:

La mine ? Va asteptam cu drag !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eo am impresia ca iti trebuie si niste tocuri :scratch: pt tine nu pt mireasa :cheers:

:nono: intre noi e o diferenta de 5 cm si depinde cine exploateaza diferenta ! eu sunt mai inalt dar atunci eram coplesit de eveniment si in zona unde am facut poza ea avea tocuri de 10 cm si era si in deal :laugh:PS. Si daca imi spuneti IRY nu ma supar ! Sa fim sanatosi si sa ne vedem cu totii plini de viata si fericiti ! :bigstar:

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi calc nadragii si's prezent la chef. n-are vreo sora mireasa? (sa-mi gasesc si io jumatea) la Sibiu am gasit eu o juma' dar am baut-o cu Pantera :friends:

Man, abia astept sa mai tragem o betie ca aia de vineri seara , cand ne-am imbatat noi doi singuri, ca servitoarele, dupa chef !...ca restul dezertasera :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve!!

tre sa schimb lantul..

eram croit pe RX 530 gxw..dar aia de la did cu 530 zvm-x si de la Ek cu 530 zzz se lauda ca-s mai jmecheri....

EK e si mai ieftin...

ceva recomandari.....

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve!!

tre sa schimb lantul..

eram croit pe RX 530 gxw..dar aia de la did cu 530 zvm-x si de la Ek cu 530 zzz se lauda ca-s mai jmecheri....

EK e si mai ieftin...

ceva recomandari.....

:cheers:

Cu EK vine din fabrica deci.... Recomand EK sunt ok ,gandeste-te ca fac lanturi speciale pentru drag!

Sa nu mai mentionez ca au si colorate ! Pune un dinte in plus pe foaia spate,iar daca vrei andrenalina -1 fata +2spate!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rk.530 grw.vroiam sa zic ..nu rx....v-ati prins probabil..

o sa pastrez pinioanele normale.....papa si asa destula guma...cu +2 pe spate cred ca le mananca pe paine... :rolleyes:

cineva mi-a recomandat sa pun chiar +1 in fata..sa fie mai prietenoasa la touring - inclusiv la consum ..si cu ocazia asta arata si viteza absolut reala...

o sa-ti fac o vizita in primavara George...vreau sa scot pair valve ...si daca poti sa-mi rescrii si mie ecu...sa se imprieteneasca filtrul cu tobele si motorul...

:cheers:

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rk.530 grw.vroiam sa zic ..nu rx....v-ati prins probabil..

o sa pastrez pinioanele normale.....papa si asa destula guma...cu +2 pe spate cred ca le mananca pe paine... :rolleyes:

cineva mi-a recomandat sa pun chiar +1 in fata..sa fie mai prietenoasa la touring - inclusiv la consum ..si cu ocazia asta arata si viteza absolut reala...

o sa-ti fac o vizita in primavara George...vreau sa scot pair valve ...si daca poti sa-mi rescrii si mie ecu...sa se imprieteneasca filtrul cu tobele si motorul...

:cheers:

Putem sa facem mai mult de cat o prietenie! Facem nunta cu strigaturi! Iti fac doua moto pe care le schimbi prin intrerupator ,una docila cuminte si devreme acasa,si alta rea sa tii minte ce ai sub tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..... Iti fac doua moto pe care le schimbi prin intrerupator ,una docila cuminte si devreme acasa,si alta rea sa tii minte ce ai sub tine!

 

cunoastem... :)

 

Am "dispozitivul" de care vb TNG..se schimba motoreta fratzica, cand dai de "intrerupator"...chiar zici ca ai 2 motociclete!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem sa facem mai mult de cat o prietenie! Facem nunta cu strigaturi! Iti fac doua moto pe care le schimbi prin intrerupator ,una docila cuminte si devreme acasa,si alta rea sa tii minte ce ai sub tine!

 

George nu stiu ce i-ai facut la a mea dar dupa ce am luat-o de la tine zici ca a mancat jar si nici nu "te-ai dat la ea" prea tare :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George nu stiu ce i-ai facut la a mea dar dupa ce am luat-o de la tine zici ca a mancat jar si nici nu "te-ai dat la ea" prea tare :moto:

Pai putina magie!

O sincronizare,un filtru de aer curat, si o remapare Yoshimura box...pe relanti si 10% acceleratie... atat :laugh:

Mai pe inteles saracit putin amestecul,moto vine cu o harta bogata sa tina catalizatorul incins...norme etc...nu are legatura cu performanta.Motorul de busa noua are mult potential,doar stok fara interventie la interior,trebuie doar sa-l eliberezi din cusca! ;)

 

Aaa am uitat,si un stiker TNG pe bot! :bounce:

post-15340-0-30751900-1317907984_thumb.jpg

Editat de tng
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai putina magie!

O sincronizare,un filtru de aer curat, si o remapare Yoshimura box...pe relanti si 10% acceleratie... atat :laugh:

Mai pe inteles saracit putin amestecul,moto vine cu o harta bogata sa tina catalizatorul incins...norme etc...nu are legatura cu performanta.Motorul de busa noua are mult potential,doar stok fara interventie la interior,trebuie doar sa-l eliberezi din cusca! ;)

 

Aaa am uitat,si un stiker TNG pe bot! :bounce:

 

 

De la stiker e sigur :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am meu e "99...n-are cusca!!! :bigstar:

are KN si Microane...si atat....si merge intr-adevar foarte bogat..

si e si cu ecu d'ala antic.....se rezolva???

:cheers:

Editat de octavius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cand am plecat de la munca il aveam si cand am parcat in fata casei nr. meu pauza...akma am facut unu din carton...ca sa aiba motiv sa ma opreasca militenii...sa vedet ce regulamentar tre sa circul eu deacuma...si cine bunica imi scoate mie alt nr din romania? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cand am plecat de la munca il aveam si cand am parcat in fata casei nr. meu pauza...akma am facut unu din carton...ca sa aiba motiv sa ma opreasca militenii...sa vedet ce regulamentar tre sa circul eu deacuma...si cine bunica imi scoate mie alt nr din romania? :angryfire:

 

 

Trimiti talonul in Romania si se duce cineva si-ti scoate alt nr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...