Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut Colegii!!

am si eu o intrebare, daca ma puteti ajuta....

cam cati litri de benzina mai sunt in rezervor dupa ce se aprinde becul galben din bord, sau cam care ar fi nr de km maxim parcurs cu becul aprins?

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multi :))) Indicatorul meu de gaz, saracu', masoara doar pana la linia rosie .. nu prea deasupra ei :)) M-am obisnuit deja sa-mi scoata ochii becu' galben :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca revin...

nu stie nimeni cam cati litri de benzina au ramas in rezervor, cand se aprinde becul?

(by the way, am incercat sa ma documentez, dar nu prea am gasit info de care am nevoie....)

.....poate vreun coleg stie...

multumesc!

Salut Colegii!!

am si eu o intrebare, daca ma puteti ajuta....

cam cati litri de benzina mai sunt in rezervor dupa ce se aprinde becul galben din bord

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in busa 99...dupa ce am mers ca nesimtitul pe rosu( cu frica de a deveni..destept :-L )...am reusit sa indes pana in 19 litri!!!

care e capacitatea reala ...si cat mai aveam de mers...nu stiu!!

poti sa faci un test cu o sticla cu benzina in spate...si ne spui si noua dupa cat te-a lasat!!

eu eram prin serbia si n-am fost atat de curios!!

bafta!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi!

eu am facut aprox 80 km cu becul aprins...

asta ar veni undeva la 4l in rezervor

dar nu am fost nici curios nici curajos ca si Al Bundy sau George Costanza, sa vad cam care ar fi maximul

credeam ca rezerva e undeva la 5-6l, cu care la mers economic se fac 100-120km

numai bine,

o zi faina tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!
intrebare intrebatoare pentru cei ce au schimbat rezervorul cu unul cu pompa interna....caut sa cumpar o pompa defecta...defapt pe mine ma intereseaza carcasa pompei....mersi si astept raspunsuri

Neatza buna!

Nici un raspuns pentru mine?nu vreti sa va despartii nici unul de pompa veche ce ati schimat-o? hai copiii cu pompa veche :D

Editat de scamosu_gl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci sa speram ca octombrie o sa ne ofere cateva zile frumoase de care sa ne bucuram cu totii. Strugurii urmeaza sa fie culesi, pastrama sa fie pusa la macerat si alte cele ... Sunt ferm convins ca o sa gasim solutii sa ne bucuram si anul acesta de un final de sezon plin de peripetii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A incercat cineva HELIBARS pe hayabusa pana acum? Ma bate gandul sa imi inbunatatesc confortul cu un ghidon mai ridicat,respectiv o pozitie mai dreapta si mai comoda.

Ce sa-i faci,de la o varsta de mai dor si salele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei am studiat procnoza si intre 18-20 octombrie vremea se anunta deosebit de frumoasa. propun cu aceasta ocazie sa ne revedem cu mic cu mare si sa facem o petrecere pe cinste asa cum se cuvine. Pentru celelalte informatii o sa discutam in particular la telefon !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...