Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Petrecerea este intrata in linie dreapta. nu e nici o suparare daca o parte nu poate sa ajunga dar pentru cei dornici de plimbare si aventura daca si vremea o sa tina cu noi e pacat sa nu faceam aceasta petrecere de sfarsit de sezon. Tin sa precizez ca in linii mari am tinut legatura telefonica cu toata lumea si cred ca joi o sa putem sti in mare cum o sa fie starea vremii si dupa ce o sa stabilim pana la ora 12 telefonic cum o sa procedam o sa postez si decizia finala unanim acceptata de toti ! Sa auzim de bine si cu putin efort cred ca o sa iasa un eveniment memorabil !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve!!

eu intentionez sa vin sambata dimineata...in principiu cu mobra si nevasta!!

daca vremea e super cainoasa...reevaluez!!

bafta!!! :peace:



aa....am uitat sa spun comunitatii ca mai nou am si catzel....si daca vin cu masina o sa-l cunoasteti!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia este aceeasi . Tocmai m-am intors ieri de la Ploiesti cu 26 T de cox petrolier. Caldura asigurata si showul pe masura. Vremea tine cu noi ! Am verificat in toata tara e SOARE CU DINTI ! si cel mai important este ca nu ploua !



Tagurile sunt pregatite si date la gravat . Dj asteapta convocarea , pastrama este la macerat iar vinul asteapta linistit la frigider !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este dj sau djitza?Caut chilot de moto sa vina cu busa mea ca eu am o problema medicala si vin cu masina.Cine se ofera?Cu ocazia asta nu va intalniti des.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu uitati sa puneti poze, mai sunt si altii care trag spre Hayabusa si poate asa se conving.

Ar fi tras ei si o fuga pana la Focsani,dar din varii motive nu a fost realizabila deplasarea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrunire super reusita.

 

Multumim Gino -ca intodeauna- nu a lipsit nimic!!!!

 

Vreme frumoasa,asfalt uscat,palinca buna,vin bun,pastrama si carnaciori buni si ce este cel mai important companie placuta.

 

Multumesc ca si de data asta m-ati suportat,si sa ne vedem la anul la SOVATA (ca doar,,comitetul" asa a hotarat).

Iau eu pe spinare organizarea,dar astept seriozitate de la participanti.

 

Doresc la toti o iarna usoara,sa va pastrati Busicile cat mai la cald,ca la anul iarasi sa va puteti lauda cu ele.

 

KEEP IN TOUCH !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Respectele mele tuturor celor care si-au sacrificat un weekend si au facat ca a 2-a editie a inchiderii de sezon a Posesorilor de Hayabuse sa fie posibila. Anul acesta am incercat sa nu mai repet greselile de anul trecut si daca o sa imi tina Dumnezeu naravul sper ca la anul sa reusesc sa organizez si mai bine respectivul eveniment. Felicitarile mele se adreseaza in ordinea sosirii lui Punki / Emylyo si Lory / DragStar si Dorotheea / Cyp si Carmen / Foxbat si Dana precum si Edy / Ionut . Cei din zona care asteptau cu entuziasm alaiul de buse anul acesta au fost nevoiti sa nu se grabeasca si sa mai astepte eventual inca un an. La final ce pot spune : sa speram ca intalnirile noastre se vor consolida , iar dorinta de a ne reuni sa vina din partea fiecaruia si sa nu fie ca o pacoste sau o obligatie. Cand ne-am intalnit , toti am sperat cu o bucurie in suflet de parca eram mici si il asteptam pe Mos Craciun sa tot mai apara cineva ! Din pacate finalul a fost GEN: Din Dragoste cu .....! Asa ca cei care au fost au ce povesti mai ales ca au reusit sa vada un peisaj superb de toamna autentica in Muntii Vrancei si sa nu uitam ca era 19.10.2013 iar placerea plimbarii : NEPRETUITA ! De celelalte o sa prefer sa vorbesc personal telefonic la momentul potrivit ! Momentan savuram momentul ..............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...