Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Multi Ani cu sanatate si plimbari pe saturate!!! :)

Va doresc toate cele bune pentru Anul Nou si sa ne vedem cu bine in primavara!

 

La Multi Ani!... tuturor, sanatate si vitrute... sa-avem ce bea... si ce manca.

 

Aici in China se face de An Nou!

 

Zile frumoase tuturor in Noul An!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12V 10Amps x 2.... fast electrical scuter...

Sa ne dam pe cric... :))

-12C... si casca rezista... aderenta maxima.

 

 



green power...



Esti Gelos Gorge?... :))



Eu am iesit anul asta cu bici-electriscuterul prin santier... am facut primii pasi catre electric.

Editat de CaptainBusa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie fantastica/nelipsita power tape?

Daaa... super Silverider :) dintr-un kit de peticit costumele de stins incediu. Best money can buy...

 

am prins niste burete intre combinizon si powertape... ca sa fie mai moale cand pun ghenunchiul jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!Am petrecut un Craciun inedit in familie:la Ciprian cu Gino and company.Asa ceva se povesteste la pensie.O placere...oricand bis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic tiptil, tiptil sa incepem sa ne pregatim de noul sezon ! Si pe aceasta cale e bine sa incepem sa creionam cateva detalii cu privire la intrunirea din acest an ! Si, ca la inceput de an le doresc tuturor multa sanatate si bucurii alaturi de cei dragi si ceva mai mult timp liber pentru a ne bucura de plimbari pe 2 roti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani baieti .. si ce a mai ramas din fata :))

Mai avem 4 luni si ceva si ne vedem! bine.... ar fi un grup mai norocos care sper sa nu se sature de intalniri pana in mai avand in vedere ca va intalniti des :D

SI apropo de mai ... pana acuma sfarsitul lui mai nu prea a adus vreme buna ... anul asta credeti ca o putem face din scurt ? adica daca e vreme buna intr-un weekend tzusti la sovata ? sau de ce nu un 1 mai pentru ca in ultimii ani tot 30 de grade au fost :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani baieti .. si ce a mai ramas din fata :))

Mai avem 4 luni si ceva si ne vedem! bine.... ar fi un grup mai norocos care sper sa nu se sature de intalniri pana in mai avand in vedere ca va intalniti des.

SI apropo de mai ... pana acuma sfarsitul lui mai nu prea a adus vreme buna ... anul asta credeti ca o putem face din scurt ? adica daca e vreme buna intr-un weekend tzusti la sovata ? sau de ce nu un 1 mai pentru ca in ultimii ani tot 30 de grade au fost.

Salutare Tudore...vesnic cu gandul la duca... daca tot te-ai trezit din mahmureala ;)

An Nou Fericit!...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Tudore...vesnic cu gandul la duca... daca tot te-ai trezit din mahmureala ;)

An Nou Fericit!...

Cine vorbeste ... vesnicul calator :P

p.s.: daca cumva ajungi prin China iti dau o poza cu fratemiu care a disparut de ceva vreme ... poate il pui pe container spre casa =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Capitane!Pe la NasVoda nu mai dai????

Ce surpriza "Gasfather" :))... Astept sa vina caldura... ma intorc in primavara odata cu pasarile calatoare... nu-mi prieste iarna pe acasa ca nu pot scoate Busa la drum... asa ca mai bine pe mare.

 

Cine vorbeste ... vesnicul calator :P

p.s.: daca cumva ajungi prin China iti dau o poza cu fratemiu care a disparut de ceva vreme ... poate il pui pe container spre casa =))

O sa incerc sa dau de el... :P nu e asa de greu de gasit printre atati Chinezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa incerc sa dau de el... :P nu e asa de greu de gasit printre atati Chinezi.

Pai sa stii ca mare dreptate ai ....e cel mai inalt din regiune, la 1,95 cat are.......fara gluma :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa stii ca mare dreptate ai ....e cel mai inalt din regiune, la 1,95 cat are.......fara gluma :))

Inaltimea il face si mai usor de gasit... ;) doar sa nu fie prin ceva pat intins... cu vreo Shinsila Girl deasupra... ca atunci nu-l mai gasesti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum stiti GIVI nu ofera suport de topcase pentru generatia 1 de busa,asa ca m-am gandit sa incerc o modalitate de a pune placa.

Asta a iesit:

 

Foarte tare! Arata foarte bine!

 

Ce pacat ca nu ai scos "proiectul" mai devreme :) acum 2 ani a trebuit sa o comand pe ebay / UK si sa il trimit la adresa colegilor mei din Londra, sa o trimita mai departe catre mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...