Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

super tare eu stiam filmul asta ori e acelasi ori e altul

;) ce tari sunt stupizii aia americani care se cearta pe youtube....

care-i mai tare bruzlii sau vandam..????

busa sau veyron???

ideea e ca noi il avem pe bruzlii.....cine dracu si-l permite pe vandam????

:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta spuneam si eu brother

mergem atat de tare si cand aprinzi luminile de trankasaki ramane lumina in spate asa de incet sunt invatate sa mearga!!!

drept exemplu

un nou record

http://www.4tuning.tv/X5DYamJA1Cp/Cea_mai_...ewsletter_22693

 

 

 

Nene, deja e prea mult... un Boeing 747 decoleaza la 290 Km/h...

 

PS. ce mai face busa mea? Ii e cald si bine, da? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mea, saraca, ii toata ninsa.. Noroc cu husa aia ca o mai protejeaza putin...

Sper saptamana asta sa se elibereze garajul asta de langa mine, ca mi se rupe inimioara cand o vad asa... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma mai joc ma iei la @!@# eu incerc sa fiu de ajutor ;)))

Ei, hai, nu fi asa sensibil ! Glumesc si eu ! :D

Mesaj completat

ai grija ! ca pantera zgarie rau!!! :angryfire:

Eu ? Nuuu! Vorbeste lumea ! ;) Miau !

Mesaj completat

Nasule, degeaba ai bre Busa daca pe curbe tot ca un pensionar obosit te dai Nici nu ai nevoie tu de xenoane....la vitezele tale iti lumineaza licuricii calea

Faci ce faci, ca tot aici ajungi ! Stiu ca divinizezi Busele si posesorii lor, dar, esti prea pe fata ma Carturare ! Mai pe sleau asa, sa nu se prinda lumea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, divinizez la greu posesorii de Busa care doar in linie dreapta pe autostrada dau 200 ;))))))))))))

Bre, noi suntem in spatele tau in a doua tura deja , de-aia ti se pare tie ca suntem tot in urma :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vise, taica....

Zise Carturaru' cu un oki pe ebay, cautand mai aprig un kit de NOS, un turbo, ceva, poate, poate ajunge si el o Busa....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e ma, ai si tu voie un minut la net ? :angryfire: Hai ca mai ai un pic si te pensionezi si o sa stai la chat pe motoretizm all day long ;) In plus, Pantera stie ce vorbeste, tu habar nu ai ;) Nici nu vrei sa stii, dealtfel.

Editat de Carturaru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am mers cu 315 scria pe ceas am depasit 2-3 r1 2007-2008 si 2 1000rr 04 si alea erau in limitare pe autostrada deci eu nu sunt in clubul 200 km / h in clubul 200 mile pe ora mai degraba :angryfire:))) miau miau da zgarii pantero

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am mers cu 315 scria pe ceas am depasit 2-3 r1 2007-2008 si 2 1000rr 04 si alea erau in limitare pe autostrada deci eu nu sunt in clubul 200 km / h in clubul 200 mile pe ora mai degraba :angryfire:))) miau miau da zgarii pantero

eu sunt in clubul chopperistilor si crede-ma ca visul oricarui chopperist e o busa ! iar cine prefera drumetiile , garantat v-a spune ca placerea e la 150 km/h si nu la 300 ..... ps. si uite asa am mai incheiat un sezon fara accident si evenimente nedorite ! am in schimb o alta dilema si sper sa gasesc ajutor din partea voastra : motocicleta mea are aproape 75000 km. eu am luat-o la 47000 km si in afara de schimb de ulei si bujii nu am avut nici o problema in 3 ani . as dori sa-i fac o verificare la distributie, intinzatoare, eventual test compresie si alte cele necesare si as dori o recomandare caci vreau sa schimb distributia, pastilele de la culbutori . va astept cu sugestii caci daca nu o sa o duc la reprezentanta suzuki de la galati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In plus, Pantera stie ce vorbeste, tu habar nu ai :D Nici nu vrei sa stii, dealtfel.

Oai, Nasuleee...chiar ca nu vrei sa stii ! :rolleyes:

Orice, numa' asta nu :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata cu Busa-sezonul pe 2010. Bagata in casa la caldurica cu plinul inca...nefacut. Dar sezonul continuaaaaa, IJ-ul nu dezamageste, nici pe zapada nici pe timp frumos ! Haine groase sa fie ca rusoaica nu are treaba cu frigu'

V-am pupat si ne vedem la Arc in Martie-Aprilie ! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...