Sari la conținut

PETRECERE INCHIDERE SEZON 2004


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker

a fost super funny cand lumea a preferat sa asculte muzica in loc de fundalul sonor al emisiunii...(dezamagire pt. unii care se asteptau sa....)

oricum data viitoare sa speram ca nu se mai prezinta si lauda intre ei... si ca nu o sa mai aduca "motociclisti bulgari" care sa stea ca popandaii acolo langa microfon si sa zica "Hello" "aahhh iihhhh oooo" si alte chestii inteligente...

Important e ca a fost misto restul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Legat de concursul de bere...

 

Primul care a terminat de BAUT cele 3 pahare CU PAIUL este Joe Black.

Autoritatile l-au desemnat castigator pe numitul Lucian care a VARSAT pe masa 2 din cele 3 pahare.

 

Am fost martorul nevinovat al acestei marsavii .Inocenta unui copil a fost sfasiata de aceasta nedreptate:banana:

Nu mai exista pic de dreptate :blink: ....si ce daca!

 

Important e ca am pierdut eu !

 

PS: iar am plecat ultimul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa aduc la cunostinta ca fumatul cand "filmezi" este o lipsa totala de disrespect ptr invitati/tele/spectatori :P sa ma contrazica daca nu e asa cei care lucreaz ain domeniu , iar despre faptul ca m-am balbait....EU nu sint nevoit sa am simtul camerei....insa cei doi "profesionisti" ar trebui sa ia lectii de dictie si sa vorbeasca mai coerent :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa aduc la cunostinta ca fumatul cand "filmezi" este o lipsa totala de disrespect ptr invitati/tele/spectatori  :P sa ma contrazica daca nu e asa cei care lucreaz ain domeniu , iar despre faptul ca m-am balbait....EU nu sint nevoit sa am simtul camerei....insa cei doi "profesionisti" ar trebui sa ia lectii de dictie si sa vorbeasca mai coerent :blink:

CORECT.... B)

 

 

Eu lucrez in domeniu de ceva ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa aduc la cunostinta ca fumatul cand "filmezi" este o lipsa totala de disrespect ptr invitati/tele/spectatori  :P sa ma contrazica daca nu e asa cei care lucreaz ain domeniu , iar despre faptul ca m-am balbait....EU nu sint nevoit sa am simtul camerei....insa cei doi "profesionisti" ar trebui sa ia lectii de dictie si sa vorbeasca mai coerent :blink:

coxaniciu ... ce te-a deranjat asa de te-ai oparit ???

... macar au recunoscut ca sunt bâlbo-dependenti ...

 

 

... iar faza cu fumatul ... mey omule ... era vorba de un party moto ... daca prezentau pe Ghandi, mai ziceam ....

Editat de Ivan Dnepr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor in primul rand! In al doilea rand si eu am remarcat ca fata avea aseara tigara in mana si asta in timp ce prezenta, ceea ce nu este admisibil in tv never ever!! :blink: Asa ca atunci cand ai astfel de "lacune" ar fi destept sa nu mai comentezi la adresa altora si mai ales nu la adresa cuiva care nu are nici o treaba cu camerele de filmat si o si recunoaste. Cat despre tupeul lui Coxanu' daca o tinea sa comenteze, comenta in afara camerelor, eventual pe forum. Sper ca nu am calcat pe nimeni flagrant pe coada ca sunt nou pe aici si deja comentez, insa sper sa va obisnuiti cu mine si in aceasta "forma" altfel nu il mai aduc de Craciun pe Santa la voi! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Placebo, vere, .... lasa-neeeee ... lasa-neeee ... ca asa ne faci de fiecare data ... tu bagi coca de te umfli ... si dup'aia cand nu mai ai ne fugaresti nervos ca intri in sevraj :nono:)

:P Asha fac ? :blink: Nu shtiu ce sa zic ... dupa doua pahare de cola mi se rupe filmul. :huh:

 

PS: Joe Black a cashtigat!!! Jos coruptzia, Jos hotzia. La Lupta ... sa ne cashtigam drepturile pierdute UUUUURRRRAAAAA ... upssss iar am baut multa cola.

 

PPS: Cat despre prezentatori ... eu consider ca s-au descurcat erespectabil ... ce sa zic ... cox este ca de fiecare data gica contra sau poate ca nu a fost atat de bagat in seama shi sa simtzit stingher la petrecere ... B)

Frate, ce vroiai sa vina in frac shi sa cante romantze.

 

@ Rudolph ... tu nu eshti renul care are putza roshie in loc de nas? ... glumesc. :smoke: ... cola e de vina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PPS: Cat despre prezentatori ... eu consider ca s-au descurcat erespectabil ... ce sa zic ... cox este ca de fiecare data gica contra sau poate ca nu a fost atat de bagat in seama shi sa simtzit stingher la petrecere ...  :P

Frate, ce vroiai sa vina in frac shi sa cante romantze.

Te vedeam mai trist decat eram eu dragule , cred ca altcineva a suferit de nebagare in seama..... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te vedeam mai trist decat eram eu dragule , cred ca altcineva a suferit de nebagare in seama..... :blink:

Paream trist? ... shi nebagat in seama? ... B)

 

Frate ... nu numai ca ai observat ca in timp ce se filma prezentatorul fuma ... ai observat shi ca eu stateam trist intr-un coltz parasit ... Atunci, cand ai avut timp sa te distrezi?

 

Glumesc ... eram trist ca tot te bagai in fatza mea la bar cand stateam la coada. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...