Sari la conținut

PETRECERE INCHIDERE SEZON 2004


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Hairy Poker
Sal man. Zi si mie ce nelamuriri ai sa inteleaga si neuronul meu . Tradu si pt. mine ce ai vrut sa spui . :blink:

eeeee si tu acum.......mai sunt si oameni gelosi.. invidiosi pe succesele altora... succese in munca desigur......:P

Editat de Wizzie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce draq, cred ca sunt primul caruia nu i-a placut toata vajaiala aia.

pe scurt :

chiar v-a placut berea? sau faptul ca a fost GRATIS v-a luat neste simturi (gustativ si olfactiv), ca sa vedeti ca AIA NU ERA O BERE DE BAUT !!!!!, ci doar de stat cu ea in mana si eventual de gustat( orisicum n-am baut decat maxim o optime din ea, de rest am scapat repede)

muzica a fost de cacao, hard rock neam(cel putin in jumatea aia de ora de la 21 la 21.30 in care am suportat atmosfera)

aerisirea/ ventilatia nu exista sau nu functioneaza, asa ca putea ca la o bomba de cartier in care proletarii vin si-si beau mintile

concursul de baut bere mi s-a parut o ineptie la calitatea berii, asa ca am disparut rapid dupa ce mi-am "marcat teritoriul"

gagica aia blonda de la tv nu arata asa de bine live si nu spun decat atat.

de alte tipe nu mai vorbesc.

atat.

astept si pareri contrarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DerVish Posted: Dec 26 2004, 01:07 PM

 

 

Nou venit pe forum

 

Group: Membru

Posts: 1

Member No.: 3.813

Joined: 26-December 04

Motocicleta: inca nu

Nr. moto: nici

Club: neam

Locatia:

 

 

Cârcoteşti degeaba!

Măcar puteai să scrii cu nick-ul celălalt(aş pune pariu că mai ai vreun alt nick pe motoreta.ro,da e mai simplu să te ascunzi după unul nou)!

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrecerea so-so.Poate inca ma influenteaza pe mine Etrusco unde ne stim toti si ne simtim ca- n familie.Pacat ca a fost pusa intr-o zi de luni.Singura dezamagire a fost ca ma asteptam sa vad un montaj mai fericit pe ecran si nu aceleasi secvente repetandu-se...In rest, la cat mai multe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU cunosteam situl motoreta.ro, dar pe asta de aici il stiu de mult --- cca 9 luni.

de fapt am facut scoala de moto dupa ce am dat de situl asta, si nu regret.

ce-am zis inca sustin, si totusi am fost finut ca n-am spus decat atat.

despre bere si atmosfera respirabila, insa as mai avea de comentat destule, dar ma opresc. venisem acolo cu sacul mare la pomul laudat. me bad.

cred c-o sa trec intr-o zi si pe la etrusco,dar las sperantele acasa.

pa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar v-a placut berea? sau faptul ca a fost GRATIS v-a luat neste simturi (gustativ si olfactiv), ca sa vedeti ca AIA NU ERA O BERE DE BAUT !!!!!, ci doar de stat cu ea in mana si eventual de gustat( orisicum n-am baut decat maxim o optime din ea, de rest am scapat repede)

    muzica a fost de cacao, hard rock neam(cel putin in jumatea aia de ora de la 21 la 21.30 in care am suportat atmosfera)

    aerisirea/ ventilatia nu exista sau nu functioneaza, asa ca putea ca la o bomba de cartier in care proletarii vin si-si beau mintile

    concursul de baut bere mi s-a parut o ineptie la calitatea berii, asa ca am disparut rapid dupa ce mi-am "marcat teritoriul"

    gagica aia blonda de la tv nu arata asa de bine  live si nu spun decat atat.

    de alte tipe nu mai vorbesc.

atat.

astept si pareri contrarii

Data viitoare, poate vorbesti tu cu realizatorii sa organizeze pt tine, in mod special, o petrecere la Marriott. Ca de, cu "figurantii" nu te poti pune! :huh:

Nu inteleg cum te-ai umilit in halul ala de ai baut o optime din bere. Aveam pretentii de la tine. :blink: Fac pariu ca nu ai dat nici un ban pt tombola. B)

Si-mi vine sa ma dau cu capul de pereti ca nu te-am remarcat, pt ca presupun ca esti un Adonis. :P Sau nu? :nono: Oare esti doar un frustrat, :D care nu are succes la fete si, prin urmare, toate sint naspa? Ti s-a strepezit limba cumva? :smoke: :moto: :huh: Sau ai facut bataturi in palama? :huh: :huh: :) Sa stii ca exista creme pt bataturi. :D

Cat despre atmosfera si despre ce s-a intamplat acolo, nu cred ca cineva s-a asteptat la mai mult de atat. A fost o incercare (reusita sau nu), dar binevenita, de a ne cunoaste si de a strange bani pt copiii necajiti. Si pana la urma, asta conteaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker

popiana draga... hold your horses si lasa omu sa isi spuna parerea... ca poate nici mie nu mi-a placut berea aia moca si am baut altceva care m-a satisfacut.... :blink:

cat despre ventilatie are dreptate... era fum sa-l tai cu cutzitul sau briceagul dupa preferintza....

iar cu gagica aia blonda..... arata ok... dar nu ca la tv.... :P no offense

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si normal ca nu a putut sa placa la toata lumea.unii e mai sensibili.

berea nu era obligatorie si din ce au avut aia au putut da.iar gratis si f bun chiar nu am vazut pana acum nimic.

Cat de faina era blonda nu are treaba cu petrecerea,iar muzica mi s-a parut ok desi are drepate mergeau si unele melodii mai hard.

Era inchiderea anului motociclistic si nu al celui rock deci poate erau motociclisti care apreciau muzica buna dar nu pe cea hard in special.

eu mai astept astfel de petreceri si am sa vin acolo de fiecare data pentru ca atmosfera e chiar ok.

Editat de Inger`Albastru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mai astept astfel de petreceri si am sa vin acolo de fiecare data pentru ca atmosfera e chiar ok.

 

:blink:

Nici mie nu mi-a placut berea ce era oferita gratis dar de obicei calul de dar...

Oricum gestul organizatorilor e laudabil. Asa ca nu mi-a fost deloc greu sa imi cumpar o bere buna. Sunt de groaza unii. A incercat macar unul dintre carcotasii de aici sa intre in clubul respectiv alta data, sa vada cat este numai intrarea fara sa mai vorbim de de consumatie. B) Si tot ei se supara ca berea GRATIS era proasta. Intrarea in club e tot GRATIS si ei se supara ca nu este muzica buna. Apoi fara a observa ca erau acolo in primul rand pentru o strangere de fonduri pentru copii din orfelinate, se apuca sa spuna diverse cuvinte urate despre gazde, organizatori si toti ceilati . :P

Imi pare rau dar pentru mine este mai greu de inteles reactia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa mai ozzy, nu te necaji ca nu ai ce intelege ... nici el nu cred ca se intelege...

 

@DerVish ... omule, te cred ca ti-e greu sa te suporti ... daca nu tia placut berea gratis ... de ce nu ti-ai cumparat alta pe placul tau ?

 

Cand vii prin Etrusco sa ma cauti, ca-s tare curios sa te cunosc ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

popiana draga... hold your horses si lasa omu sa isi spuna parerea... ca poate nici mie nu mi-a placut berea aia moca si  am baut altceva care m-a satisfacut.... :blink:

cat despre ventilatie are dreptate... era fum sa-l tai cu cutzitul sau briceagul dupa preferintza....

iar cu gagica aia blonda..... arata ok... dar nu ca la tv.... :huh: no offense

Da Wizzie, omul are dreptul sa-si spuna parerea, dar de aici si pana la a jigni toate fetele de la petrecere... B) Daca e sa criticam, putem sa ne luam de organizare, de continut, etc...dar sa te iei de cineva pentru cum arata, mi se pare o marlanie. :nono:

Probabil, omul e perfectiunea intruchipata, :P de aceea ii da mana sa vorbeasca, si in cazul acesta as vrea si eu sa-l cunosc, pt ca n-am mai cunoscut om perfect pana acum.

Editat de popiana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Opa ... B) ... se ingroasha gluma. Daca Ivan (cel mai calm motociclist din catzi cunosc) nu mai este calm ... se lasa cu :P dans. :nono:

 

Ivane, ... omul o fi un "Real Biker" :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica incepand cu ora 12.00 imagini de la petrecere in emisiunea 2 ROTI.Puteti sa comentati in continuare...carcotasilor dar sa nu depasiti bunul simt.Este mai nasol cand nu ai ce comenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Da Wizzie, omul are dreptul sa-si spuna parerea, dar de aici si pana la a jigni toate fetele de la petrecere...

nu vad unde a jignit toate fetele care se aflau acolo cand omul a spus doar de prezentatoarea blonda... sau va reprezinta cumva ... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de alte tipe nu mai vorbesc.

atat.

Wizzie, aici cred ca se intelege foarte clar si poate m-am simtit si eu puti jignita( sa nu intelegi ca as fi vreun top model). Dar pana la urma, ce mai conteaza. Ai si tu dreptate ca omul poate sa-si spuna parerea. N-am inteles insa afirmatia ta: "te reprezinta?" Ce sa ma reprezinte? Blonda sau ce? Nu ma reprezinta, dar imi place ca nu are figuri in cap ca altele care apar la tv. Adica a stat cu mine de vorba fara sa-si dea aere. Si mi s-a parut ok. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Hairy Poker
Adica a stat cu mine de vorba fara sa-si dea aere. Si mi s-a parut ok. :blink:

Era si cazul altfel si-o lua rpd la poteca... caci tocmai acolo nu era un loc si nici un moment oportun "sa-tzi dai aere".

hai sa inchidem subiectul caci l-am lugit destul...

have fun si asfalt uscat.... (in primavara)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trei crai de la Backsage si nelipsita Coca-Cola din mana lui Placebo.

....mda...cola fara alcool...placebo devine saicotic cand barmanul ii greseste comanda :blink: ...

 

...stii ca nu ma pot abtine...C-U! ...LA ETRUSCO...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ar fi bine daca te-ar ajuta....cat despre zigari cu menta, le iau si io din cand in cand ca mi s-or urcat coizele la cap shi prea multa atitutine uneori dauneaza ...fac ce pot, sa stau in top!... :wave: :moron: :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ave!

 

in primul rand BEREA ERA PROASTA: incercati sa beti 7 beri de la dozator si durerea de cap de dupa aceea va va aduce aminte pentru totdeauna de asta.

apoi spuma ei era suficient de groasa cat sa-mi sugereze o anumita marca de detergent, lucru perfect inacceptabil mie.

 

cand am spus ca am suportat atmosfera, luati-o literalmente : fum cat cuprinde, in timp ce eu as prefera sa fumez doar "verde natural" fara nicotina sau gudron; plamanii mei se vor feriti de toate kestiile atea, mi-e destul ca traiesc in capitala.

 

raspunsuri:

 

@inger albastru

nu sunt sensibil, sunt doar pretentios, nu vad unde e chestia gresita in asta.

la faza cu prezentatoarea ai dreptate, e vorba de diferenta intre machiajul de tv si cel de seara, vorbesc mai jos de asta

 

@ozzy

r u talking 2 me?

 

@ivan

ma inteleg perfect, dar cred ca tu esti gelos pe faptul ca pot sa aud mai multe voci in cap decat tine

ma suport destul de bine, desi personalitatile mele nasc pui vii si-i hranesc cu lapte; vrei f'o doua?(hai ca e super oferta)

 

@popiana

de tombola nu stiam , poate as fi pus ceva

prin definitie sunt Adonis+Apollo +Hermes+Priap+un sfert din Jeezus f**ing Christ Superstar+150% mr Nice Guy(unde trebuie si pt cine merita), ca si oricare alt cetatean mascul cu toate oualele si neuronii la locul lor.

cat despre bataturi in palma, intreaba 95 % din persoanele de sex masulin, si o sa afli un raspuns surprinzator (pentru cine oare?)

daca as fi fost subtil ti-as fi recomandat sa-ti schimbi bateriile la vibrator cu o marca mai buna

daca as fi fost super subtil ti-as fi cerut scuze pentru ca te-am pus in situatia de a te exprima ca o venerabila persoana de varsta a doua recent trecuta la menopauza din suburbiile acestui minunat oras .

asa nu-ti spun decat :evolueza din faza de mirc, incearca sa folosesti mai putini smiley-uri (arata cam aiurea peste 10 per post), si incearca sa-ti controlezi afirmatiile, poate ceilalti raman cu o impresie defavorabila tie.

 

 

acum cred ca datorez niste scuze prezentatoarei blonde, mi-am dat seama de semi-nesimtirea afirmatiilor mele, in acest caz fiind fix diferenta intre machiaje de mai multe feluri, lumini, post-productie, care lucruri nu se pot cere in club. inca o data , a fost vina si prostia mea ca am postat inainte sa ma gandesc mai bine.inca o data, scuze.

 

pt celelalte persoane de sex feminin care au fost acolo si s-au simtit jignite, aveti dreptul la toate scuzele mele, dar nu am gasit un exemplar perfect din punctul meu de vedere(sorry, imi functioneaza inca instinctul de vanator)

 

recomandari:

inainte de data viitoarei intalniri incercati sa faceti un poll de gen : daca vreti berea gratis, ce marca, daca ar merge eventual ca intrarea/berea sa fie cu plata si banii din asta sa fie donati, de votat playlistul , alte sugestii, etc.

 

 

bye!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...