Sari la conținut

Noul meu BIKE! Chopper-lowrider


Pannoniachopper
 Share

Postări Recomandate

In fine! Am cumparat si eu Motorul meu!! Este un Nipru, din '86, modificat total, stil chopper-lowrider, cu o roata de spate BBS, cauciuc de 205 mm. Merge, ca rupe asfaltul, n-are tobe, cu un ampatament de 1.90 m, este BRUTAL!!! Ne vedem la intilniri, bro's!!

post-24-1103118497_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari pt achizitionare si sa te tina mult si bine...si in curind sa auzim de noi modificari pe el...ca stiu ca nu arata 100 la 100 in stilul tau de chopper.......

numai bine si cale lunga si batuta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thanx bro's! Sper ca putem sa facem multi km impreuna! Cat despre stil: ai dreptate, Roby: acum fac comenzile avansate si spatarul, pun ori un apehanger, ori un dragbar. Ape-ul e stilul meu preferat, dar cred ca dragbarul merge mai bine... :baldy: . Si candva o sa fie negru mat. Asta-i sigur :laugh: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Thanx bro's! Sper ca putem sa facem multi km impreuna! Cat despre stil: ai dreptate, Roby: acum fac comenzile avansate si spatarul, pun ori un apehanger, ori un dragbar. Ape-ul e stilul meu preferat, dar cred ca dragbarul merge mai bine... :baldy: . Si candva o sa fie negru mat. Asta-i sigur  :laugh: !

daca ai face o furca springer si ai pune un apehanger....si o roata de 21 pe fata ar arata bestial...si vopsit negru mat........ar arata super......

bafta la modificarile care le vei face:)))) :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai face o furca springer si ai pune un apehanger....si o roata de 21 pe fata ar arata bestial...si vopsit negru mat........ar arata super......

        bafta la modificarile care le vei face:)))) :baldy:

:laugh: Oare de ce am gandit mult la asta??? :what: Dar vreau sa fac furca din teava cu diametru patrat (nu stiu cuvantul), nu una rotunda, cum sunt toate furcile. E? Ce zici? Asa o sa fie brutal!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Fain motorul..

Arata chiar bine!!

Insa ai grija cu guma aia de pe spate!

Daca am inteles bine este de masina,nu?

Daca o apleci prea mult pe viraje risti sa cazi cu ea,cauciucul de masina neavind muchiile tesite ca cel de motocicleta.

Dar sunt convins ca stiai lucrul acesta,nu?

Multa bafta in continuare!!

LUIGI V.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...