Sari la conținut

Chopper Tigani Manele ?! Chiar Si Hd


13 Todesengel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 190
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apropo de "functia creeaza organul"...Injurati trebuie aia care asculta manele.Fara ei,astia care canta asa ceva,ar disparea...Tacitus sau Sun Tzu,nu mai stiu care a zis "cunoasteti inamicul"...In afara de faptul ca stiam cine sunt,s-au comportat foarte civilizat.In general ! Cu noi, nici macar n-au schimbat un cuvint. "Translator" era Tavi :) ...Oricum,si-a luat destule pooli,peste tot...Si da,am MARE gaura financiara, mai ales ca mai trebuie luate inca niste piese,stau cu motorul demontat inca cel putzin 2 saptamini. Daca incepeau cu manele,ne-am fi carat instant. Ask Carcel...

Lupu' n-are ABSOLUT nici o treaba cu faza de ieri.Doar k mi-a luat apararea,danke shonn !

Plecam eu,Carcel ,Emi si Lucian,oricum ramaneau Tavi si neamtzu'...Macar ca ne-am distrat...Si pe bani...Faza cu "nu mai vii la MotoRock" mi-i se pare de genul "cine nu-i cu noi,e impotriva noastra"...Asa,pot sa zic,am prieteni in Pro,la montaj...Bikeri! Ce,daca au materiale cu nenorocitzii astia,sa refuze sa-si faca treaba?! Totusi,sa nu exageram...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupule, Dariane si ceilaltzi din acest grup, de azi inainte nu mai avetzi voie sa participatzi la MotoRRock si la nici un fel de manifestare organizata de noi sub nici o forma!

Si sa nu incercatzi sa intratzi in vreun dialog cu noi.

Sictir!

 

care? monolog? Nu a incercat nimeni...

 

@lupalb : off topic:

 

se aude bine haiparu' pe langa A seis :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, sa nu mai existe suparari, am editat postul.

 

Dane, faci confuzii. Nu am fost la castingul ala, iar daca ma duceam, era optiunea mea.

Bafta multa.

pana la urma care doamne iarta-ma e legatura dintre Tavi Colen si bursucu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si da,am MARE gaura financiara, mai ales ca mai trebuie luate inca niste piese,stau cu motorul demontat inca cel putzin 2 saptamini.

 

hm....sa mor de foame shi de sete shi sa se`ntoarca matzu`n mine de zece mii de ori nu iau bani de la ashtia cu buna shtiintza...ca banu` circula shi poate ajunge o hartie de zece mii la mine in mana care a fost in contu` lu` florin mondialu`, asta e partea a doua, da` ca sa iau ban din mana lui, nici nu ma gandesc.

 

e alegerea ta, da` nu te ashtepta sa fie toata lumea de acord cu ea, mai ales ca atzi fost invitatzi de maimutzoi acolo, nu ca suntetzi cine shtie cine....po`sa fac shi eo o poza cu voi?

Editat de LordSith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dublez suma:

dau 2 mil pt choperistu care se plimba in pooola goala si cu pene roz la gat pe motor timp de jumatate de ora prin oras, pe lumina - trecere obligatorie prin victoriei, romana si universitatii cu mers in picioare in mijlocul intersectiei :)

azi la arc am banii la mine

 

 

Si totusi ... nu mai bine ai da unei ... choperiste ? :)

 

Cat timp am avut ciopar n-am prins ocazia, na ... acu .. vorba lu belbody, la cioare nu le place offroadu :hurt:

 

I-am vazut si eu, chiar m-am oprit ca nu pricepeam deloc ce se intampla, alaiul era ffff ciudat cu cioperisti, doua Q7 albe care mergeau in paralel claxonand si niste masini de epoca la sfarsit ... Darian chiar s-a uitat in directia mea ... parea cam agitat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma care doamne iarta-ma e legatura dintre Tavi Colen si bursucu? :)

 

 

nu se stie... Tavi a vrut sa il impresioneze pe bursucu agresiv, facandu-i cadou o gasca de motociclisti care sa mearga in fatza unui hummer, nu a unei carute

 

Mai terminati cu fentele de satanisti HUOOO :)

 

Tavi ne-a spus ca e vorba de un videoclip, cand am ajuns acolo a dat-o in diverse... ca el plateste, sa nu ne suparam, ca el merge oricum etc. Nu e nici o suparare, si unii chiar au nevoie de bani, altii au vrut sa plece de la inceput, chiar NU stateau in banii aia DELOC dar pana la urma ne-a convins tavi.

 

BTW - tavi e un tip simpatic, am ras la greu....

Nu stiu care e faza cu rusinea, pana la urma

 

pentru cei ce vor sa muste de koor : Bite me!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarat, fiecare face ce vrea si le recomand sa faca in continuare la fel. tine de orgoliul fiecaruia. dar la un moment dat suntem bagati in oala cu totii (ca si cu accidentele, cu scuterele, cu inconstientii, etc) si poate sa ne afecteze. si adevarat, unde merg eu nu imi pasa ce zice cineva ca oricum nu ma vede nimeni unde merg eu - in munti si vai, departe de orase unde nici draq nu ma vede (ca merg incet )

 

PS/

Ii urasc pe cei care asculta manele. Manelistii vad ca asculta muzica clasica, toto cutugno (vezi nunta lui adi minunosu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi ... nu mai bine ai da unei ... choperiste ? :)

 

Cat timp am avut ciopar n-am prins ocazia, na ... acu .. vorba lu belbody, la cioare nu le place offroadu :rose:

 

I-am vazut si eu, chiar m-am oprit ca nu pricepeam deloc ce se intampla, alaiul era ffff ciudat cu cioperisti, doua Q7 albe care mergeau in paralel claxonand si niste masini de epoca la sfarsit ... Darian chiar s-a uitat in directia mea ... parea cam agitat :rose:

 

pai darian era cu cagula :) :D :hurt:

 

Si eu i-am luat repede ochelarii de soare :rose:

 

 

 

 

--- Mesaj completat în 12 Sep 2007 10:34 -------------

 

 

PS/

Ii urasc pe cei care asculta manele. Manelistii vad ca asculta muzica clasica, toto cutugno (vezi nunta lui adi minunosu)

 

Darian, esti ars! recunoaste !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@circel: macar ati mancat si ati baut pe cinste? :) sa faceti paguba la bursuc :)

 

pana la urma, a fost alegerea voastra sa plecati, sau sa ramaneti...nu v-ati prostituat, si, atata timp cat nu ii esti fan unui incompetent d'ala de manelar, nu mi se pare ceva rusinos sa te plimbi cu motoru si sa iti iei si bani :D

 

acum, nu inteleg care e faza cu bursucu si cu chopperistii...nu avea ditai hummeru?ce doamne iarta-ma trebuiau si chopperisti?mai bine lua jandarmi pe cai :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Banii ni-i i-a dat Tavi Colen.Prost ce-am fost,trebuia sa-i cer mai mult !

2.Ce legatura are cu aia,intreaba-l pe el.E cam brunet,e-adevarat :) ...

3.A fost,atit cit am stat,o nunta "normala".Doar c-a fost a unora cu multzi bani,scosi pe spinarea prostilor care asculta genul asta de "muzica".

Noi stiam ca are nevoie de noi pt un videoclip.Ca-i includea si pe manelisti,hm,ciudat,da-s la moda ciudateniile..Ce,n-au cintat si Voltaj cu araboaica aia?

Daca-mi aduc aminte bine,acu' vreo 2 ani,am fost la o reclama,la nu stiu ce coniac,cu Dan...A luat o gramada de bani,el...Ma-ntreb (monolog,nu?),ce-ar fi putut face,daca bagau muzica de fond,manele...

@ Lord Sith: acu' aud prima oara de-un "Florin mondialu'"...Asa ca nu mai dati cu pietre ,tu daca-i stii...No ofence!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@circel: macar ati mancat si ati baut pe cinste? :rose: sa faceti paguba la bursuc :hurt:

 

pana la urma, a fost alegerea voastra sa plecati, sau sa ramaneti...nu v-ati prostituat, si, atata timp cat nu ii esti fan unui incompetent d'ala de manelar, nu mi se pare ceva rusinos sa te plimbi cu motoru si sa iti iei si bani :rose:

 

acum, nu inteleg care e faza cu bursucu si cu chopperistii...nu avea ditai hummeru?ce doamne iarta-ma trebuiau si chopperisti?mai bine lua jandarmi pe cai :rose:

 

omule, am halit un crevete si am baut un redbull. Era plin de indieni pe acolo, nu prea mergeau frigaruile cand era plin de manitou in jur

...si oricum! Frigiderul meu de acasa e plin de sticle, ca asa vreau eu, na! Am mancat in oras, te oftici ?

 

Cat despre manele, ascult doar baladele mai lente :)

 

Chioparistii au fost in capul lui Tavi, bursucu nici nu stia ca exizta, si oricum ar fi luat 10 ciopare HD albe la nunta lui! :D

 

PS hummaru il iau si eu, ca se inchiriaza... ( imi da awd ul banii pe prostitutia roz de azi de la arc :) )

 

Da' soferii de la masinile de epoca poa' sa vina la motorrock?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, in pola goala nu merg, dar in chiloti pt doua bulioane cand vrea tzutzurina ta.

 

Zidule, sa nu pui mana sa te infurii, ca-s baiat bun. Scrisu' deformeaza!

Te pupa tata.

 

nu ma supar. Jos textila in conditiile mele, sa se vada clopotelu si vine banu. in chiloti e prea banal :)

 

p.s. pe traseul mentionat sunt suficiente camere de luat vederi sa ajungi stirea zilei

 

 

 

@alexxx - daca vre-o choperizda se hotaraste sa fac a gestul asta castigul ei va depasi cu mult oferta mea, si nici nu va ajunge prea departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza cu AWD e de cu 2 ani de la Ploiesti, unde am fost interzisi.

 

In alta ordine de idei, cei care au fost acolo si-au motivat preenta. Cine ii intelege sub aspecul prieteniei cu Colen (si viitoare colaborare), f bine.

Cine îi sictireÂşte, iar f. bine. Numa ca deja se umfla apele aiurea, si ma cam seaca parerile astea de mironosite ne_futute.

Cei care ati fost, linistiti-va si vedeti-va de treburile voastre, iar data viitoare cascati mai bine ochiul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oprobiu frate! nenorocire! cataclism! dezastru!

dariane, aveai casca ma? circele ai digerat ma crevetele? nu va e rau? awd le iei apararea?

sunteti offtopic toti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oprobiu frate! nenorocire! cataclism! dezastru!

dariane, aveai casca ma? circele ai digerat ma crevetele? nu va e rau? awd le iei apararea?

sunteti offtopic toti!

azi la ark, cine vine cu maneaua la ipod sau mp3 primeste un sidi cu poze si best of manelarii 2007 de la nasu axinte

 

broonetzii au intaietate!

 

 

 

NOOT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

PS hummaru il iau si eu, ca se inchiriaza... ( imi da awd ul banii pe prostitutia roz de azi de la arc :) )

 

 

ba circele daca gasesc penele alea roz ma iei si pe mine la arc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ti s-a facut de ros cotetzul si tie? :)

 

 

lantzul de la cotetz e la darian, domnu rizea, i l-am dat sa aiba cum sa cada cu EN-ul si astfel sa ajunga vedeta la nunta lui bursuc. daca imi pun lantz de aur la EN mai am nevoie de spray?

 

--- Mesaj completat în 12 Sep 2007 11:46 -------------

frate nu e loc:

 

vin:

 

Tavi Vijelie

Darian Salam

Circel pustiul

 

:)

 

@awd: te-am pus pe desktop, esti hot!

 

sukhoi avionu minune?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prostitutie si sa filmezi pentru looserul ala de la talisman, d-apoi pt. manelisti.

A bagat metal o bucata (Sin si altele) si suna destul de fain pt cine stie; cand a vazut ca nu merge cu finantele au inceput sa cante balade pt. umezit adolescente :) Si unii se mai simt si importanti pt. colaborare :)

 

Nu mai departe discutiile de aici, de pe forum, despre ce inseamna chopperismul... pacat. Daca mai faci figuratie intr-un film despre mamiferele acvatice si chopperisti :D, mai treaca, desi daca-i pt. bani tot naspa e. Oricum, mai bine ma prostituez eu, la propriu, decat s-o fac ca chopperist.

 

Interzicere e cam dur da no...

Lupu n-are nici o vina! Las ca te iau eu la anu pe post de pasagera :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prostitutie si sa filmezi pentru looserul ala de la talisman, d-apoi pt. manelisti.

A bagat metal o bucata (Sin si altele) si suna destul de fain pt cine stie; cand a vazut ca nu merge cu finantele au inceput sa cante balade pt. umezit adolescente :) Si unii se mai simt si importanti pt. colaborare :hurt:

 

Nu mai departe discutiile de aici, de pe forum, despre ce inseamna chopperismul... pacat. Daca mai faci figuratie intr-un film despre mamiferele acvatice si chopperisti :rose:, mai treaca, desi daca-i pt. bani tot naspa e. Oricum, mai bine ma prostituez eu, la propriu, decat s-o fac ca chopperist.

:)

Ce caterinca... vin cu tambalul si il pun la arc, daca ma lasa asociatia cioparistilor sa vin, ca la motorrock nu mai pot :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...