Sari la conținut

In Data De 22.09.2007 Vin La Noi In Tara Aproximativ 200 De Motoare


Barna
 Share

Postări Recomandate

Si noi ce trebuie sa facem?

Sa stam pe marginea drumului si sa le facem cu mana?

 

Care se simte mai getodac poate sa incerce semnul cu degetul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL, invazie? :)

 

Ba, face dreq Funar atac de cord :lol:

 

 

Barna, cu ce ocazie ditai caravana de motoristi pe la noi? Ca si 100 si n-ar fi de ici de colo, daramite 200...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand vor sa doneze bani la casa de copii din Deva.

 

Bravo lor!

 

Ma da ce aveti cu oamenii? ca-s unguri? da daca erau olandezi ce? tot le puneati pioneze? hai sa nu fim rai..suntem "frati" numai prin faptul ca sunt si ei pe doua roti! foarte bine dca vin 200...ne putem si noi alatura lor in circuit..poate vom fi ghizii lor! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo lor!

 

Ma da ce aveti cu oamenii? ca-s unguri? da daca erau olandezi ce? tot le puneati pioneze? hai sa nu fim rai..suntem "frati" numai prin faptul ca sunt si ei pe doua roti! foarte bine dca vin 200...ne putem si noi alatura lor in circuit..poate vom fi ghizii lor! :lol:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AZI E 23 SEPTEMBRIE DACA AU DRUM PRIN CJ SI NU AU RENUNTAT LA TRASEU AU UN CEAI CALD DIN PARTEA MEA SI ASFALT USCAT PT EI! :) :lol: ;)

 

 

 

--- Mesaj completat în 24 Sep 2007 06:25 -------------

AZI E 23 SEPTEMBRIE DACA AU DRUM PRIN CJ SI NU AU RENUNTAT LA TRASEU AU UN CEAI CALD DIN PARTEA MEA SI ASFALT USCAT PT EI! :) :D :D

 

 

am doar o poza,e si un mz printre ei :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moron:

Anul viitor vor sa vina si mai multi peste 1000 de motoare.Poate ca vor reusi ..... si atuncia o sa se aduna o suma si mai mare.Acuma 50 de euro era / caciula.

 

 

se vinde Deva in rate? :finger:

 

 

...imi este rusine ca sunt roman .. sincer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde Deva in rate? :finger:

...imi este rusine ca sunt roman .. sincer

Ce om.... :moron: Daca tu ai fi in situatia copiilor care stau acolo oare ai mai comenta?Ai zice sa se duca ungurii acasa daca ai stii ca iarna mori de frig,fara mancare ,fara haine ?Nu cred !

Asfalt uscat

Barna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un lucru nu am inteles eu, si anume: de ce astia sunt "impatimiti ai mersului pe doua roti" si la noi, fiecare intrunire e populata de "vitezomani pe bolizi"? (citate aproximative din stirile de la noi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca ne-am castigat un renume...si cred ca se intelege ce fel de renume...

sincer gestul lor a fost mai mult decat super. si in romania, bikerii nu s-ar aduna intr-un numar atat de mare nici pentru a ajuta romanii, dar pe altii straini...

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se vinde Deva in rate? :finger:

...imi este rusine ca sunt roman .. sincer

 

Ahaaa, forte ale Imperiului Ungar dotate cu motociclete ataca Romania. Motociclisti din Romania, uniti-va fortele si atacati altefel si mai multi motociclisti unguri vor veni. Oare in ce secol traim? Oare s-a raspandit asa mult sindromul Corneliu Vaccin Tudor. Ce uameni? :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Romanu' e vesnic suspicios :finger:

 

Si chiar daca e o casa de copii numa cu copii de etnie maghiara .... foarte frumos gestul lor ...... dar noi vedem mereu chestii ascunse :cheers: hai si noi sa ne strangem macar 100 sa mergem sa donam la ei ..... ajutam un pui de ungur ..... poate o sa ne priveasca si ei ca venim sa le cumparam in rate orasul, sau poate nu.

 

 

Bravo lor, toata stima! Atata timp cat nu au venit ca armata de ocupatie :lol: n-am nimic, ba chiar ii admir

 

Asta nu inseamna ca astia de locuiesc pe aici sa nu stie limba romana sau sa te trateze cum te trateaza :cheers: .... dar ala a venit de la el de la ungaria .... ca oricum e mai civilizat decat ungurul de romania :rock:

 

Deci strangeti randurile sa mergeti la unguri sa donati? sau mergem la rachetii aia ... fratii nostri de peste prut? :eek:

 

 

:moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Si chiar daca e o casa de copii numa cu copii de etnie maghiara ....

 

Nu inteleg de unde ati scos asta cu casa de copii de etnie maghiara.Ceea ce am auzit este ....ca in Deva este o casa de copii cu peste 200 de copii de toate etniile si toate religiile si ca sunt sprijiniti de biserica catolica din Deva , sunt incurajati sa mearga la biserica de care apartin ...sunt sprijiniti in scoli si chiar in facultati.

 

Am auzit si faza ca un calugar care strange fonduri pentru aceasta casa de copii a ajuns pana la festivalul de la Sziget de unde a primit promisiunea ca foarte multi bikeri vor veni sa doneze bani si bunuri.

 

Este de apreciat fapta bikerilor din Ungaria... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un lucru nu am inteles eu, si anume: de ce astia sunt "impatimiti ai mersului pe doua roti" si la noi, fiecare intrunire e populata de "vitezomani pe bolizi"? (citate aproximative din stirile de la noi)

:finger:

 

da de motoare turate la maxim si sute de cai putere nu au zis?

 

si ia nu va mai certati pe clasica tema romani vs unguri. asta e una din cele mai boring faze din ultimii 10 ani. ungurii rulz! ati auzit de unguri manelisti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...