Sari la conținut

Harley Davidson


Radu_OldSchool
 Share

Postări Recomandate

Nu ma gandeam la cumparare ci eram curios eu si colegul meu asa ca model,cum arata si date tehnice mai detaliate.

Mentionez ca nu e vb de modelul Rocker.De acela stim.Am inteles ca ar fi un model nou,numit Rocketeer,care este in clasa power cruiser.Asa am primit si eu informatia.

 

CVO Convertible ?

sau poate vreun custom cu numele asta...

 

La Multi Ani !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 861
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Exact! Serie limitata.

 

Nu e serie limitata. E doar o customizare foarte simpla, tot ce a fost crom vopsit negru si o aripa spate modificata, dar destul de des intalnita. Fac pariu ca au un singur exemplar, e scump ca dracu si de aceea nu l-au dat inca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e serie limitata. E doar o customizare foarte simpla, tot ce a fost crom vopsit negru si o aripa spate modificata, dar destul de des intalnita. Fac pariu ca au un singur exemplar, e scump ca dracu si de aceea nu l-au dat inca.

 

Chiar si asa,arata f bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Saptamana trecuta a fost cel mai mare transport de Harley-uri ever din New Zealand catre Japonia. Cineva (orezar) a cumparat aproape toate Harley-urile clasice de la shovel in jos de pe piata aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

ma tenteaza si pe mine.

Mesaj completat

Gata, m-am inscris la FLHTX Ultra LTD... Astept sa ma sune, sa vedem ce se intampla, si care sunt conditziile, sa nu vin in Bucureti degeaba, adika sa ma plimbe cineva pe post de pasager... Ce fain era daca test drive-ul se facea pe Route 66...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* bey, care primiti telefon, va rog sa scrieti aici, sunt curioasa cat sunt de "seriosi si hotarati" in demersul asta. (sau e doar o fitza de marketing si vor chema ptr. imagine doar VIP-uri :cheers:).

 

pax et bonum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) Abia astept sa calaresc Rocker-ul...Chiar sunt curios dac-or sa ma sune...Mai ales ca-l stiu pe Marcel,de niste ani buni...Acuma,daca decide el,cine o avea "onoarea" sa-ncerce... :cheers:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* hai sa vedem cine primeste primul telefon. dati semnale pe aici, domnilor!

abia astept ziua de duminica (dupa Pasti) :)

 

sa va mai ridic putin coluturile gurii in sus, uite, va trimit un fragment dintr-un film:

 

http://www.youtube.com/watch?v=7HvD5uQCp9U...player_embedded

Editat de cria_p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractie faina baieti si fete! E tare fain cand pui prima data popoul pe un Harley... e ca si prima data pe motor! Pur si simplu altceva... nu zic mai bun , nu zic mai extraterestu, dar pur si simplu altceva! O sa vedeti la ce ma refer cand o sa dati tura! garantat! E ca si cand ai avea prima data un motor din fier dupa ce toata viata ai avut plastic intre picioare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractie faina baieti si fete! E tare fain cand pui prima data popoul pe un Harley... e ca si prima data pe motor! Pur si simplu altceva... nu zic mai bun , nu zic mai extraterestu, dar pur si simplu altceva! O sa vedeti la ce ma refer cand o sa dati tura! garantat! E ca si cand ai avea prima data un motor din fier dupa ce toata viata ai avut plastic intre picioare.

Daca vor merge cu modelele pe injectie, nu stiu cat de "pur si simplu altceva" va mai fi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...